Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 30.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема Помогнете!!!!!!!!!!!!!!!!  
Автор mikele83 (непознат)
Публикувано08.09.03 20:25



Как трябва да се подготвя преди първия ми път с мъж?
Чувал съм,че трябва да се правят някакви клизми,прочиствания и т.н.Това вярно ли е?



Тема Re: Помогнете!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: mikele83]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано08.09.03 22:56



Ами ако ще играеш пасивната роля, не е лошо да си направиш клизма. Други прочиствания не са необходими. Аз бих те посъветвал да не се притесняваш да говориш за тези неща с твоя партньор и двамата заедно да решите какво точно да направите. В неопитността няма нищо срамно, според мен даже е много секси.

this machine will not communicate


Тема Re: Помогнете!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: mikele83]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано09.09.03 00:17



Не си падам да давам съвети, но ще направя изключение (защото и аз съм питал в този форум нещо подобно).

Опитай се да се отпуснеш. Не позволявай мисли за физиологията да ти пречат да изпиташ хубавото от цялата ситуация. Може и с клизми, може и без - въпрос на физиология. Но е по-важно да "изпиташ", да "усетиш". Да се отдадеш и да получиш. Повече - на бележки. Хм, това за мен (оказва се) все още са интимни неща...

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Помогнете!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: mikele83]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано09.09.03 17:29



Изхождането е задължително, може и без да се промиваш вътрешно но естествено е добра идея - единият начин е със душ слушалка, другият с пластмасова бутилка (естествено ползвай топла вода) а третият е със зелен китайски чай - него не го препоръчвам изобщо ... да не говорим, че и първите два не се препоръчват по-често от 2-3 пъти в месеца - ако не и по-рядко - нарушава се чревната флора и други такива . Всъщност Никам може ад ти отговори най-добре на този въпрос със промиването - аз гледам само да съм с празно черво, за да не се налага да перем чаршафите после - и естествено партньора ти трябва да е със предпазител ... ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Помогнете!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: mikele83]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.09.03 19:09



Спокойно, човеко!
Не се клизмосвай!
Въобще клизмата, не е решение на проблема - така се руши лигавицата на дебелото черво, тъй като водата не разтваря само фекалните маси, които са в ампулата на ректума.
Най-добре е, да си се изходил добре и да си се измил добре, включително и вътре-периферно.
Не забравяй, ако имаш чак толкова голям страх от първия път, то можеш да вземеш някакво очистително - но го направи, поне 2 дни преди секса, щото трябва да му мине ефекта, а освен това, е унжно и да се успокои лигавицата на ануса и ректума, от подкиселявянато което се получава от разтворените диарични маси.
След това - добре е твоят да си поиграе малко с дупето ти - това е готина игра, като постепенно те дилатира, с 1-2, дори 3 пръста, макар, че за първи път - 2 са достатъчни.
После - обилно крем!!!
И накрая го направете.
Иначе - ще си създадеш главоболия.
Запомни, че ануса има т.нар. анален сфинктер, който съдържа най-здравата мускулатура в организма на тялото или поне една от най-силните - затова действай внимателно. ОК.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.