Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 21.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Последно питане!(ама наистина последно)нови  
Автор CDV (onanist)
Публикувано03.09.03 00:00



Едно не можах да разбера-това място за запознанство между мъже ли е?

Шамара Но.1!СМЪРТ,СМЪРТ!



Тема Re: Последно питане!(ама наистина последно)нови [re: CDV]  
Автор Hopттчe (непознат )
Публикувано03.09.03 00:03



Според мен, то е И място за запознанство между мъже :-)



Тема Re: Последно питане!(ама наистина последно)нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано03.09.03 00:29



Място за запознанства между мъже има много. Едно от тях е мирк-а. Друго - чата на дир.бг, стая "гей".
Това, според мен е форум, в който се обсъждат различни въпроси, вълнуващи хората с гей и би ориентация. От време на време в него се намесват и лесбийки. Поради това, че много от проблемите, касаещи приемането на гей и би - сексуалните в обществото са същите или сходни с тези на лесбийките (бе просто не ни приемат). Освен това - всички сме хора. И ни вълнуват и общочовешки проблеми.
Освен това, тук влизат и жени, които или имат познат гей, или приятел или друга причина да разберат какво точно се случва/случило се е/ще се случи с човека, който им е близък.
Влизат и мъже и жени, просто от любопитство. Тях бих ги разделил на две категории - нормално любопитство и "нездраво" любопитство (например от типа, кой от известните е гей).
Влизат и хора, които искат да изкажат вътрешното си отвращение към това, което сме или иначе казано - да начешат хомофобията си.

Но така или иначе - с няколко думи казано - това не е място за запознанство между мъже. Отдавна. Дал съм си труда да се поровя в архивите. Тогава е било място за запознанства. По-точно - дъска за обяви. Вече не е такова. Сега е форум, а не дъска. Ако искаш да се запознаеш с някой - ще трябва да потърсиш другаде. Тук основните участници са около 15-25-35. (ама от тях колко искат да се запознаят с теб ? Я да направим анкета, а?!) Не си заслужава точно тук да търсиш нещо за изчукване за една вечер. Тук можеш да потърсиш, а понякога дори да намериш отговор на свой проблем. Или да споделиш нещо, което ти е направило впечатление.

Така разбирам нещата аз. Това е ЛИЧНОТО ми мнение. Вероятно задаваш въпроса много на място. Вероятно част от споровете и караниците в този форум са на базата на различното схващане за какво служи форума. Обаче, аз си мисля, че АЗ съм прав в мнението си за какво служи форума. Ако не за всичко, което съм казал, то поне като дух. Или?

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Последно питане!(ама наистина последно)нови [re: Hopттчe]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано03.09.03 00:33



И ти си прав. Случва се и тук да се запознаят мъже. На мен ми се е случвало - наживо. И съм много доволен и горд и щастлив от резултата. Но това вече не е основната цел на форума. Отдавна. Или не чак толкова отдавна.

Основната според мен е общуването.

Що съм толкова хубав бееее!

Редактирано от Sam на 03.09.03 00:35.



Тема Re: Последно питане!(ама наистина последно)нови [re: Hopттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано03.09.03 08:46



Кога Норт черния стана на Норт сивия?

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: Последно питане!(ама наистина последно)нови [re: Пepин]  
Автор Hopттчe (непознат )
Публикувано03.09.03 10:53



Откакто си прецака нормалния логин ;-) Преди малко дори писах на съпорта на дира да погледнат ако може какво се е сгафило и да го оправят ако може :-)



Тема Re: Последно питане!(ама наистина последно)нови [re: Hopттчe]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано03.09.03 14:24



Абе много черни никове станахме. Замислям ското да си сменя цвета ама се чудя в какав да се превъплатя



Тема Вече-не!нови [re: CDV]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано03.09.03 14:25



Това тука, този клуб, беше измислен, като алтернатива на това:

Там имаше много обяви... и пак има и може да се отговаря....

Но след това тука се изроди, а пък първоизточника, се промени малко... - няма запознансва м/у мъже вече., и така...

Редактирано от Cyпep Mapиo® на 03.09.03 14:30.



Тема Re: Вече-не!нови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано03.09.03 14:37



Според теб се изродило, според мен се е оправило... Въпрос на предпочитания, наистина.

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Последно питане!(ама наистина последно)нови [re: Hopттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано03.09.03 20:08



Хех. Ми честито прераждане!

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.