Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 23.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема признание -- помощ!  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано02.09.03 18:12



Значи голям Labor day уикенд изкарах тук. Спах с жена. По-скоро правихме секс.

И двамата бяхме на купон по случай Лabor Day. Пийнали си бяхме и от флирт, целувки, се стигна до оная работа. Пък и готина мадама беше. Ужас. Никога не бях си помислял, че ще спя с жени. А то взе, че ми хареса. Изобщо не знам какво да правя сега. Бе дали беше защото бях пил или имам някакви латентни хетеросексуални наклонности. Изобщо не знам какво да правя сега.

Да имате някакви съвети?



Тема Re: признание -- помощ!нови [re: Boian]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано02.09.03 18:37



Олеле, ама ти как и позволи? Що не се дърпа и не вика за помощ? Споко бе, нали ти е харесало, какъв ти е проблема? И какво толкова имаш да и признаваш, бисексуален си и толкова! Да не си и обещал брак за да я вкараш в леглото си, че да ти търси някаква отговорност? То ако е било one-night-stand, тя едва ли ще те пита каквото и да било. Всъщност, това ли беше? И за първи път ли ти е, че такава паника те е обвзела?



Тема Re: признание -- помощ!нови [re: Jupiter]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано02.09.03 18:39



За първи път беше да. Бе знам ли сега какъв съм?



Тема Re: признание -- помощ!нови [re: Boian]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано02.09.03 18:51



Ще си по-спокоен, ако успееш да се дефинираш ли? Всъщност според мен, важно е дали ти каресва това което правиш, а не какъв пол има човека, с който го правиш и дефинициите само ограничават. Ти как мислиш?



Тема Re: признание -- помощ!нови [re: Boian]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано02.09.03 19:08



Ти си Боян старото куче :-)

Това малко ли ти се вижда? :-)



Тема Re: признание -- помощ!нови [re: Boian]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано02.09.03 19:19



Boian-еее ще се кареме ей!



Тема Re: признание -- помощ!нови [re: Boian]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано02.09.03 20:31



Имам известен нескромен опит с противоположния пол ... това не ме прави бисексуален, нито пък тебе . Още повече, че ти е харесало . Значи няма нищо лошо в това . Мисля, че дефиницият хомосексуален трябва да се рафинира съответно :
Гей/хомосексуалист е човек, който може да изпитва любов само към собствения си пол .

А секса естествено е хубаво нещо ... но няма нищо общо с любовта (съчетанието на двете естествено е за предпочитане), така че ти не си хетеро или бисексуален а си просто любопитен гей

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Ах, Елия...нови [re: eлия]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано02.09.03 20:56



Ах, Елия, Елия... "това в най-лошия случай ще те направи бисексуален"... Как можа да го кажеш ! Според мен това е най-добрият случай, но това разбира се си е мое мнение (споделяно от тези като мен ).

Иначе предполагам, че Боян се чувства така, както се чувства някой хетеросексуален, който е спал за първи път с мъж - странно и приятно и объркващо.

Колкото до чувствата - това е наистина само един от вариантите, но според мен имащия най-малката връзка със сексуалната ориентация. Пак ще повторя - според мен.

Мога само да се присъединя към изказаното от Юпитер мнение, че НЕ лепенето на етикета "гей" или "би" или "хетеро" е важно, а това, човек да харесва това което прави или е направил... Всъщност това за харесването се отнася изобщо за всичко в живота...

Хихихи, не мога да се въздържа да не споделя, какво ми мина през ума току що: предполагаема реакция на Пилето - "Знаех си аз, подозирах, вътрешно усещах, че Боян не е чист гей и затова никога не съм го харесвал!!!" .

Що съм толкова хубав бееее!

Редактирано от Sam на 02.09.03 20:58.



Тема Re: Ах, Елия...нови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано02.09.03 21:04



О, да Елия - много черна точка за "това в най-лошия случай ще те направи бисексуален". Хм Хм.
Реакцията на пилето ще е сигурно точно таква. Не че има някакво значение.
Бояне, трябва ли ти наистина да си сигурен какъв точно етикет трябва да си лепнеш? Карай си го и без етикет както ти е кеф.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: Ах, Елия... [re: eлия]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано03.09.03 00:13



Ъъъъъ, приемам обяснението. И си го тълкувам така: добре е да си такъв, какъвто си и да се приемаш като такъв. Лошо е да извършваш насилие над себе си и да се мъчиш да не си такъв, какъвто си (е, поне за сексуалната ориентация - не е лошо да се опитваш да бъдеш по-благороден, по-кавалер, по-добър с една дума), лошо е да не те приемат какъвто си (пак като сексуална ориентация, щото тия дето са кофти като човеци, не могат да са добри нито като хетеро, нито като би, нито като гей). Така ли е?

И за "неговия случай" - Елия, не забравяй, че нещата се развиват. Не зная как е за участващите в клуба, но много от моите познати, преди да станат "чисти гей" са били чисти хетеросексуални. Кое е за тях добро? По твоята логика - постепенно преминаване през би към гей? По моята - тези неща не са много логични. Нещата просто се развиват. Човек непрекъснато научава нови неща за себе си. И добри и лоши. И тези неща също не стоят на едно място. Добрите хора се опитват да се променят към по-добро. Е, и това може да предизвика спор - кое е по-добро. В различните времена за "добро" са давани различни определения.

Обаче, само искам да добавя, че имам куче. Кучето ми беше продадено за пекинез. Само че излезе много по-добро от пекинез, ма тва е друг въпрос. Идеята, която искам да споделя е, че е пилчар... И души и живи пилета... Дори и по-големи на ръст от него - кучето е едно от най-дребните които съм виждал (хихи, сетих се, че досега не е удушавало пиле с бръсната глава).

Що съм толкова хубав бееее!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.