Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 26.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: към ББургаснови [re: Boian]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано04.09.03 10:01



Гладуващите деца в Руанда са наистина проблем. Не по-малко сериозен са и гладуващите в България. Добрият тон също е нещо, за което трябва да се следи от добрия модератор. Различия по този въпрос нямаме. Обаче и вътре в понятието "добрия тон" нещата може и би трябвало да се степенуват. Хайде, аз ще се съглася и ще престана с подмяната на ник с думичка, която ми се вижда по-точна. Това обаче дали ще повдигне нивото на добрия тон във форума? Възможно е, но според мен ще го повдигне незабележимо. Нали не искате примери за лош, наистина лош и дори безобразен тон? Защо да ги давам, като ги има във всяка тема. Та за степенуването и приоритетите........

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Моят отговор е НЕнови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор eднa (някаква)
Публикувано04.09.03 10:08



Хей,Марио,недей да бързаш да си показваш бодличките като настръхнал таралеж.Можеш да бъдеш убеден,че изобщо не държа ни най-малко да се запознавам с теб.Не харесвам женомразците,особенно тия,които забравят че са родени от жени все пак,за голямо тяхно съжеление.Все още технологиите не са толкова напреднали,че да могат мъже да раждат.
А,относно обвиненията ти,че заради моето появяване тук,се е възбудил пак спора,мисля ,че не си прав.Даже никак.Вие непрекъснато спорите помежду си,за най-различни,прости ми за думата,ама направо глупави и детски неща.Понякога и аз си мисля ,дали това е клуб за контакти между мъже или четвърта група на някоя детска градина.
Обещавам ти, че в теми повдигнати от теб,НИКОГА няма да взимам отношение.И изобщо ще се постарая,ти специално да не ме забелязваш.



Тема Благодарянови [re: Пepин]  
Автор eднa (някаква)
Публикувано04.09.03 10:11



Не само на теб,а и на всички останали ,които ме приеха с усмивка.
Уважавам широко скроените хора



Тема думите ти ще имат подкрепа когато цитирашнови [re: Boian]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ()
Публикувано04.09.03 12:56



останалите приказки за мене са поредното Бля Бля, без да се съобразиш с това, че се триеха постинги лично от тебе съдържащи следните думи:
"Има ли някой който да ми духа"
няма да повтарям: Никой няма право да ме обижда както елия, мирето а и напоследък sam прави, защото всяка една обида е на хамосексулана основа. Най малкото и ти както горе си писал:
Приемам го точно така:
Хомосексуалистите са шутове, а ти вече не си, такъв.



Тема Може и да преигравамнови [re: BBourgas]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ()
Публикувано04.09.03 12:58



За кое обаче?
за това, че споменах нещо за шутове,
или за това че е поредната дразга?



Тема Re: промених си мнението но туко щонови [re: BBourgas]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ()
Публикувано04.09.03 12:59



повече няма да коментирам тук това което е за коментар на бележка.



Тема моето мение няма да се променинови [re: eднa]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ()
Публикувано04.09.03 13:06



въпреки коментарите, в твоя собствена защита, а и обещанията.
Имам право на моето си мнение, и за целта съм посочил аргументите за какво би трябвало да бъде клуба.

Единия например веднага е дказан:
Поставяш под съмнение:

В отговор на:

Понякога и аз си мисля ,дали това е клуб за контакти между мъже или четвърта група на някоя детска градина.



ами след като влиза четвърта група а не мъже, така ще звучи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.