Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема питаш ме - тука ли да отговоря?нови [re: BBourgas]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано03.09.03 17:55



После може да го изтриеш но заедно с твойто мнение!

Правилата ОТ ОДАВНА НЕ СЕ СПАЗВАТ:
Пример за това постингите на някой. да цитирам ли пак?
Абе реших да цитирам:


много хубава тема има този цитат нали?
По панаири трябвало да ме водят че да изкарали пари...?


Не мисля, че повече трябва да съм либерален към когото и да е.
след като ти се качват на главата, говоря за мирето например.
оставих я но тя като Тринити пак започна...
Но да не поватрям в кръг! Казах си моето мнение...


за останалото:
Ако си беше премълчала, си поема това като нейн риск с тая разлика че ако беше излъгала че е момче, щеше да бъде... лъжкиня. всеки сам си преценява какъв човек иска да бъде.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Cyпep Mapиo® на 03.09.03 18:02.</EM></FONT></P>

Редактирано от Cyпep Mapиo® на 03.09.03 18:03.



Тема А сега искамнови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано03.09.03 18:04



пример къде и кога не се спазват правилата-не искам постнати адреси, а да ми преразкажеш за какво е ставало въпрос.

Имаш грешно мислене-когато някой е нарушил правилата-що и аз да го правя, да не остана случайно малко по-назад. Когато ти спреш да нарушаваш правилата и дадеш пример на останалите с държанието си и те ще се държат правилно.



Тема промених си мнението но туко щонови [re: BBourgas]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано03.09.03 18:16



може да не си го прочел:
та
на едно място Елия онзи ден ми казва че ако ме водят на панаири, щели да изкарват пари от мене. Следователно както и преди каза но боян я изтри е че съм шут. Елия няма право да говори така за мен зашщото правилата са:
1. 2. Подигравки с мъже заради сексуалната им ориентация и изказвания с хомофобска насоченост са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!
Значи на елия и е забранено да се подиграва с мене, защото аз съм хомосексуален.
4. Вулгарни постинги, мнения в които се съдържат обиди и обидни квалификациии по адрес на посетителите на клуба са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!
Това мнение съдържа обидна клаификация: и е забранено, но не е изтрито.
Значи елия знае много добре какво и е забранено но пише:
и това е само тема от преди 2 дена.

а и не напоследно място
правилата са пороменени лично от тебе:
26.08.03 04:26. както са махнати например "по строгите мерки"
следователно, След като веднъж ни БАННИ, сега вече няма правило което да се спази и да се сложи бан на елия например, заради системно нарушение.

И още нещо:
3.Постинги, публикуващи лична информация за лица, без тяхно съгласие са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ! [с изключение на информация за публични личности]
да ти говори нещо? това седи още от Баджо, въпреки това без да ти цитирам адреси, ще кажа
1. елия публикува лична инфорамация за мене, която все още седи.
(аз не съм публична личност)
2. ти също публикува такава на 2 пъти, без да ме питаш и едната все още седи. например от къде влизам.
3. А подигравките към никъм?
Това какво рабоити не дава право на елия да го предлага за еди какво си.
Както и останалите които му се подиграват на тази тема: Sam например му вика: докторе глей да не влезат някой от твойте колеги и да ти сложат бяла ризка и т.н.



Повече няма да коментирам: Правилата в този клуб несе спазват!



Тема Re: промених си мнението но туко щонови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано03.09.03 18:24



...подигравки и обиди заради хомосексуална насоченост...
Това, че Елия те е нарекла шут, не е защото си с хомосексуална насоченост. Ти наистина се държиш като шут. Ако ти беше казала копелдак или пезевенк, щеше да е друго нещо.

Хомосексуалността не е абонаментна карта за непрекосновеност или добро държание към теб. Понякога трябва то да се заслужи.



Тема Re: промених си мнението но туко щонови [re: Boian]  
Автор Hopттчe (непознат )
Публикувано03.09.03 18:26



Какво е "пезевенк"?



Тема не се меси след като не си ХОМОСЕКСУАЛИСТнови [re: Boian]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано03.09.03 18:29



или много бързо се самоиздигна? Вчера преспа с жена и хоп: сега хомосексуланоста не е с абонаментна карта. какво ми казваш директно: "Хайде разкарайте се от мойта обалст, пък на мене ми дреме че спя с жени."
Чу ли се какво написа? Значи като не е с абонаментна карта е с поведение: Например моето е че спя само с мъже... Ако спях и с жени щях да съм бисексуален...
за останалото
Елия няма повод да пише каквото и да е за мен защото аз скъпи не съм лягал с жени. Това как се държа не е оправдание, че може да нарича един хомосексулаен мъж шут? Или погрешно съм те разбрал?
защо тогава махнахте тези които пишеха тук: Ей педераси ще ви едба майката
или Ей гейчета да ми духате...
Все едно някой не са гейчета и не духат???
Ами те точно така се държат
ДУХАТ!

но не Ти ми казваш че ЕЛИЯ е велика и има право да ме обижда!?

Редактирано от Cyпep Mapиo® на 03.09.03 18:30.



Тема това е турска думанови [re: Hopттчe]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано03.09.03 18:32



изпозлва се в бг език както много турски думи с друго значение, означава на турски "момче, приятел, (в мъжки род)"

Редактирано от Cyпep Mapиo® на 03.09.03 18:33.



Тема към Бояннови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано03.09.03 18:33



Бояне, грешка в прогнозата ми: мислех, че първи така ще реагира Никам, пък то - Супер Марио го изпревари!

(за справка:

)

Що съм толкова хубав бееее!

Редактирано от BBourgas на 03.09.03 22:54.



Тема Re: промених си мнението но туко щонови [re: Hopттчe]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано03.09.03 18:36



едно от значенията и е "педал".



Тема Мисля че нямаш право да ме наричаш по никакъв [re: Sam]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано03.09.03 18:37



начин. Би било да ми се извиниш, или пак виждам че МОдератора дава повод за поредните ДРАЗГИ като вместо да ме пита на лична бележка, запонча новата тема тука: Да се покараме ПАК и в тази тема...


Редактирано от BBourgas на 03.09.03 22:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.