Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 23.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Limitsнови  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:20



Какъв е пределният размер, който според вас едно мъжко дупе може да поеме ? Аз съдейки по себе си мисля (не особено обективно - малко съм тясен), че мога да се справя със 16-17 саниметра и то ако не е много дебел . Имайте предвид естествено, че не ми трябва голяма подготовка за тези размери . Ако е по-голям естествено ще ми трябва *смазка* и малко търпение, докато свикна . От друга гледна точка съм чувал, че лимити няма ... може да се вкара ръката до лакътя и пак да не боли и да няма разкъсвания . Дайте си мнението ! Какъв според вас е -=идеалният=- размер ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:27



Значи според медицината - без проблем до 30 сантима, защото, дефакто кура преминава през ануса, който е малка част от дебелите черва, после главата на члена винаги попада в правото черво - ректума, а оттук нататък идва ред на дебелото черво наречено сигма - за да се достигне симата са именно тези 27 сантима и 3-4 за ануса.
така, че според медицината - 30 няма проблем.

Според мен - готино е да лапаш голям, но не чак толкова да ти пори задника, аз предпочитам мъж с по-малък, макар, че в момента имам обратното - ама съдба. Няма да се противим я.

Редактирано от Nikam на 29.08.03 00:30.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:33



Постинга ми звучи малко несериозно !
Това е свързано донякъде и с един специфичен мъжки комплекс за късата пишка или пък за тънката пишка ...
... търся оптимума за да знам дали да се категоризирам като :
- Малък
- Задоволителен или
- Надарен


Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:36



ООООО, я стига - получаваш това, което сам си направиш! или
Какъвто си го направиш, такъв ще го лапаш!!!

Според медицината:
- до 5-7 сантиметра при ерекция малък
- 7-17 средно-статистически - 95% от мъжете - въпреки, че някои пишат че са със 30 сантимови, ама си слагат сантиметъра откъм задника, а кур се мери по гърба, т.е. откъм корема до главата - хихихи
- над 18 -20 средно голям-
-над 20 голям



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:38



Е, значи съм средно статистически :) ... със около 15-16 сантиметра :) горе-долу ми е толкова голям, колкото предпочитам да ми партнира

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:41



Е, че какво - добре е. Важното е как ще го ползваш - нали?



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:45



Преди десетина години се запалих по една Йога и се мъчех да се огъна така със краката си, че да си свиря сам ... ама не се получи ... можех само да си оближа главата и то ако си изпусна всичкия въздух ... не ме питай !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:51



ооо, това ще го направя в някой друг живот - по-добре е да ми го лижат, лапат и духат - голям кеф, а за йога - малиии, нямам нерви,



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:53



<really offtopic>
Една от мечтите ми е да намеря машина на времето, да се върна с нея 2-3 дни назад и да се чукам със себе си !
</really offtopic>

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:55



ооо, може да го направиш и без машина на времето - лягай по гръб, едната ръка на кура, другата в задника и напред назад-синхрон - ще се оправиш доста бързо

Друг метод - стой пред огледалото, и ръцете пак на посочените места, а през това време си лижи собствения език - и пак си готов.

Абе има начини.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.