Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 21.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Limits  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:20



Какъв е пределният размер, който според вас едно мъжко дупе може да поеме ? Аз съдейки по себе си мисля (не особено обективно - малко съм тясен), че мога да се справя със 16-17 саниметра и то ако не е много дебел . Имайте предвид естествено, че не ми трябва голяма подготовка за тези размери . Ако е по-голям естествено ще ми трябва *смазка* и малко търпение, докато свикна . От друга гледна точка съм чувал, че лимити няма ... може да се вкара ръката до лакътя и пак да не боли и да няма разкъсвания . Дайте си мнението ! Какъв според вас е -=идеалният=- размер ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:27



Значи според медицината - без проблем до 30 сантима, защото, дефакто кура преминава през ануса, който е малка част от дебелите черва, после главата на члена винаги попада в правото черво - ректума, а оттук нататък идва ред на дебелото черво наречено сигма - за да се достигне симата са именно тези 27 сантима и 3-4 за ануса.
така, че според медицината - 30 няма проблем.

Според мен - готино е да лапаш голям, но не чак толкова да ти пори задника, аз предпочитам мъж с по-малък, макар, че в момента имам обратното - ама съдба. Няма да се противим я.

Редактирано от Nikam на 29.08.03 00:30.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:33



Постинга ми звучи малко несериозно !
Това е свързано донякъде и с един специфичен мъжки комплекс за късата пишка или пък за тънката пишка ...
... търся оптимума за да знам дали да се категоризирам като :
- Малък
- Задоволителен или
- Надарен


Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:36



ООООО, я стига - получаваш това, което сам си направиш! или
Какъвто си го направиш, такъв ще го лапаш!!!

Според медицината:
- до 5-7 сантиметра при ерекция малък
- 7-17 средно-статистически - 95% от мъжете - въпреки, че някои пишат че са със 30 сантимови, ама си слагат сантиметъра откъм задника, а кур се мери по гърба, т.е. откъм корема до главата - хихихи
- над 18 -20 средно голям-
-над 20 голям



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:38



Е, значи съм средно статистически :) ... със около 15-16 сантиметра :) горе-долу ми е толкова голям, колкото предпочитам да ми партнира

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:41



Е, че какво - добре е. Важното е как ще го ползваш - нали?



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:45



Преди десетина години се запалих по една Йога и се мъчех да се огъна така със краката си, че да си свиря сам ... ама не се получи ... можех само да си оближа главата и то ако си изпусна всичкия въздух ... не ме питай !!!

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:51



ооо, това ще го направя в някой друг живот - по-добре е да ми го лижат, лапат и духат - голям кеф, а за йога - малиии, нямам нерви,



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:53



<really offtopic>
Една от мечтите ми е да намеря машина на времето, да се върна с нея 2-3 дни назад и да се чукам със себе си !
</really offtopic>

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 00:55



ооо, може да го направиш и без машина на времето - лягай по гръб, едната ръка на кура, другата в задника и напред назад-синхрон - ще се оправиш доста бързо

Друг метод - стой пред огледалото, и ръцете пак на посочените места, а през това време си лижи собствения език - и пак си готов.

Абе има начини.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано29.08.03 00:58



Много ДЗЕН ми прозвуча със облизването на собственият ти език ... това с огледалото и двустранното онаниране го практикувах за малко през '93-'95 в казармата ... с бутилка от Кола вместо пръст . Интересно е но, с истински мъже в двата края си е по- интересно ... идеята ми беше ... да се изчукам сам ... да се видя дали ставам за тая работа :) да се погледна отстрани !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 01:14



У, давай, затвори очи и се отдай на полета на мисълта си. И ще видиш, как ти се чукаш сам- жестока картинка.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано29.08.03 02:09



Бе да ти кажа не е много хубаво това с лапането на големи, вчера имах един такъв случай, като ми опря до сливиците щях да се издайфам...



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: BBourgas]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано29.08.03 02:53



Има ли някакви техники да се оправи човек с това? Аз така и не мога да си позволя да се отпусна така че да ми влиза до сливиците - винаги ми се струва че ще се издрайфам.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 09:35



Ами трябвало е да дишаш дълбоко!!! И сбогом драйф. На мене пък не ми се гади.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано29.08.03 09:37



Тренинг, нагласа и контролираното дишане - това е тайната на успеха.



Тема аз бих желал да кажанови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано30.08.03 02:41



някой неща но, няма смисъл, щото ще ми ги изтрият.
По-добре за вас е, да седят някакви теми за непознати филми, на чужди езици.
какво да коментирам, ще ме изтрият...




Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано30.08.03 02:43



ооо нарцизъм може ли и аз да дойда!?
П.С. надявам се че ще ми прочетеш мнението преди да бъда пак баннат изтрит или цензуриран



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Пepин]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано30.08.03 02:45



а пък на мен ми харесва. А и има техники...
но няма да ги коментирам безпричинно



Тема Re: аз бих желал да кажанови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано30.08.03 02:47



пиши си уе!
кой ще те трие?
това е свободна страна - нашата родна България.



Тема След като...нови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано30.08.03 02:47



...притендираш, че съм те трил неправомерно обърни се към фукла, а не досаждай с мненията си тип "ще кажа, ама айде няма щото ще ме изтрият". До сега прочетох 3 такива.



Тема ами аз ще му го кажа на бележканови [re: Nikam]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано30.08.03 02:56



тука вече нямам настроение...
На сила Хубост не става



Тема ама ти какво? искаш да кажа какви ги лапамнови [re: BBourgas]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано30.08.03 02:59



и после елия, да ми напише всичкои като ти зацелта и помогнеш?
в случай: както написа къде съм, и ти публикува ИПто на университета в Олденбург.
Еми, съжелявам, нямам настроение,
1. наистина мене ме триеш без да ми кажеш,
2. наистина оставяш другите да ми разпространяват лична информация тук и да ми се подиграват.
3. и ти да ми се подиграваш ако станат грешки, заради немската клавиатура със сменени букви, и освен това че е радио и е много скапана и не пише коректно...
Ами няма да кажа какви предпочитам да лапам пък!


Редактирано от Cyпep Mapиo® на 30.08.03 03:01.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано30.08.03 03:56



Ами за тях ми беше въпроса. Но щом ти се струва безпричинно, пази си ги в тайна.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано30.08.03 03:58



За нагласа - опитвам се мисловно да се наглася че няма да ми се гади. За тренинг - пробвал съм доста пъти. Всеки път като смуча гледам да пусна по надълбоко, ама като стигне до сливиците и ...
А за дишането - аз с него проблем не усещам.
Пу да му се не види трябвало е да питам навремето гаджетата как го правят. Както и да е.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Пepин]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано30.08.03 04:12







Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано30.08.03 13:38



ясно - просто вагалните ти рефлекси са малко по силни, а и ефекта на парасимпатикуса и симпатикуса, тук са малко по-обърнати.
Ами - няма решение на проблема, освен да опитваш пък каквото стане. Пък и що за зор е това да го гълташ чак до сливиците, може и по плитко, усещането е пак същото, а освен това няма опасност, да направиш въздушна емболия на кура на другия - медицина уе.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано30.08.03 22:08



Ами и аз така плитко си го карам, с езичето ...

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано30.08.03 23:31



значи ако пениса му е закривен нагоре при ерекция, то най-подходящата поза е 69, когато ти си отгоре. Така пениса ще навлиза в устата ти, но ще следва естествения ход на езика, и няма да възпрепятства турболентността която се създава, от преминаването на двете въздушни струи на ниво - устна зев - т.е. от носна и устна кухина. Освен това, той ще е в посоката на епиглота, т.е. няма да препятствува навлизането на въздуха към трахеята, и ще се намали дразненето на рецепторите. Дефакто центростремителната сила на спонгиозното тяло на пениса , се явява успоредна на точката на езика, която е безрецепторна зона - това е езичният сулкус, оттук дори и попадането на главата на пениса в задната трета на езика, където има малко рецептори, и при натиск се активира вагалният рефлекс, и ефектите на вегетативната нервна система, гадене няма да се получи. Не забравяй, че ако пениса е прав, или закривен надолу, най-добре е да си отпред, щото така отново се получава стабилизация на въздушния път и не увеличаваш мъртвото пространство от дихателния обем. Който пък от своя страна, поради хиперкапния и натрупване на СО2, активира пусковата зона за драйф.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано31.08.03 01:13







Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.09.03 00:04



Стига де :) 'фаща те паранойа вече ... няма всеки път да те дебнат и да те трият само защото твойто име седи от долу .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема те така правеха до преди 2 седмицинови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано01.09.03 02:18



иначе може ли да дойда?
ааа?

Редактирано от Cyпep Mapиo® на 01.09.03 02:18.



Тема Re: те така правеха до преди 2 седмицинови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.09.03 02:25



'ми заповядай ... на мен не ми пречиш .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: те така правеха до преди 2 седмицинови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано01.09.03 02:32



ауууууууууу/



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Nikam]  
Автор Hopттчe (непознат )
Публикувано02.09.03 21:37



Наложи се да се регистрирам временно с отделна регистрация и с отделен ник, че нещо си прецаках временно оригиналните.

> Дефакто центростремителната сила на спонгиозното тяло на пениса,
> се явява успоредна на точката на езика, която е безрецепторна зона

Тук по интуиция ми се струва, че си имал наум нещо, което почти успявам да си представя, но май доста си оплел в изказа и ми се губи смисъла.

Въпроси:
(1) Какво е "спонгиозно тяло" на пениса? Звучи ми като "поресто (гъбесто) тяло" на пениса и вероятно се има предвид тази плът на пениса, която се изпълва с кръв под налягане, за да го държи възбуден?

(2) Какво означава "центростремителна сила" на спонгиозното тяло? Единственото, което ми идва наум за въртене в пениса е спираловидния канал, който придава въртеливо движение на струята, която изтича от него (била то урина или сперма), и което придава стабилност на струята при изстрелването й. (Също както в цевта на автомата има винтовиден нарез, който придава стабилизиращо околосно въртене на куршума при изстрелване). Или просто се има предвид натиска, който пениса оказва върху езика?

(3) Какво значи тази "центростремителна сила" да е успоредна на "безрецепторната точка" на езика (предполагам, че си имал предвид безрецепторна зона -- една повърхност би могла да бъде успоредна на нещо, за разлика от една точка). Ако се има предвид натиска, който пениса оказва върху езика, вероятно тълкуванието е, че възбуденият пенис притиска езика в безчувственото място на езика. Но тогава не схващам защо "центростремителна" сила.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Hopттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано03.09.03 09:08



А, това за струята не го знаех. Жестоко. Винаги ми е било любопитно как остава толкожа стабилна!

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Hopттчe]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.09.03 08:21



> (1) Какво е "спонгиозно тяло" на пениса? Звучи ми като "поресто (гъбесто) тяло"
> на пениса и вероятно се има предвид тази плът на пениса, която се изпълва
> с кръв под налягане, за да го държи възбуден?

Българският термин за това се оказва "пещеристо тяло на пениса".



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Hopтттчe]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.09.03 09:21



ама защо да се каже "пещеристо", като може да се каже така, че никой да не те разбере? Така "авторът" изглежда в собствените си очи по-умен и знаещ.

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.09.03 09:39



Убу де... да не прекаляваме и ние с агресивността...

Във всеки случай на мен ми е любопитно къде точно се намира нечувствителната зона на езика, за да се опитам да я използвам по предназначение :-)

И дали има начин да се потисне (с хапче да речем) временно рефлекса за повръщане при дразнене на (съответната част на) гърлото :-)



Тема както и да енови [re: Hopтттчe]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.09.03 11:48



Не знам за хапчетата. Аз се справих с този "проблем" само с помощта на психическа настройка и упорити тренировки. Отне ми доста време, но така или иначе - МОГА :)

Що съм толкова хубав бееее!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.