Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опитнови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.09.03 00:04



Стига де :) 'фаща те паранойа вече ... няма всеки път да те дебнат и да те трият само защото твойто име седи от долу .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема те така правеха до преди 2 седмицинови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано01.09.03 02:18



иначе може ли да дойда?
ааа?

Редактирано от Cyпep Mapиo® на 01.09.03 02:18.



Тема Re: те така правеха до преди 2 седмицинови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано01.09.03 02:25



'ми заповядай ... на мен не ми пречиш .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: те така правеха до преди 2 седмицинови [re: martyr]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано01.09.03 02:32



ауууууууууу/



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Nikam]  
Автор Hopттчe (непознат )
Публикувано02.09.03 21:37



Наложи се да се регистрирам временно с отделна регистрация и с отделен ник, че нещо си прецаках временно оригиналните.

> Дефакто центростремителната сила на спонгиозното тяло на пениса,
> се явява успоредна на точката на езика, която е безрецепторна зона

Тук по интуиция ми се струва, че си имал наум нещо, което почти успявам да си представя, но май доста си оплел в изказа и ми се губи смисъла.

Въпроси:
(1) Какво е "спонгиозно тяло" на пениса? Звучи ми като "поресто (гъбесто) тяло" на пениса и вероятно се има предвид тази плът на пениса, която се изпълва с кръв под налягане, за да го държи възбуден?

(2) Какво означава "центростремителна сила" на спонгиозното тяло? Единственото, което ми идва наум за въртене в пениса е спираловидния канал, който придава въртеливо движение на струята, която изтича от него (била то урина или сперма), и което придава стабилност на струята при изстрелването й. (Също както в цевта на автомата има винтовиден нарез, който придава стабилизиращо околосно въртене на куршума при изстрелване). Или просто се има предвид натиска, който пениса оказва върху езика?

(3) Какво значи тази "центростремителна сила" да е успоредна на "безрецепторната точка" на езика (предполагам, че си имал предвид безрецепторна зона -- една повърхност би могла да бъде успоредна на нещо, за разлика от една точка). Ако се има предвид натиска, който пениса оказва върху езика, вероятно тълкуванието е, че възбуденият пенис притиска езика в безчувственото място на езика. Но тогава не схващам защо "центростремителна" сила.



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Hopттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано03.09.03 09:08



А, това за струята не го знаех. Жестоко. Винаги ми е било любопитно как остава толкожа стабилна!

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Hopттчe]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.09.03 08:21



> (1) Какво е "спонгиозно тяло" на пениса? Звучи ми като "поресто (гъбесто) тяло"
> на пениса и вероятно се има предвид тази плът на пениса, която се изпълва
> с кръв под налягане, за да го държи възбуден?

Българският термин за това се оказва "пещеристо тяло на пениса".



Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Hopтттчe]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.09.03 09:21



ама защо да се каже "пещеристо", като може да се каже така, че никой да не те разбере? Така "авторът" изглежда в собствените си очи по-умен и знаещ.

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: От гледна точка на медицината и от собствен опнови [re: Sam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано10.09.03 09:39



Убу де... да не прекаляваме и ние с агресивността...

Във всеки случай на мен ми е любопитно къде точно се намира нечувствителната зона на езика, за да се опитам да я използвам по предназначение :-)

И дали има начин да се потисне (с хапче да речем) временно рефлекса за повръщане при дразнене на (съответната част на) гърлото :-)



Тема както и да енови [re: Hopтттчe]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано10.09.03 11:48



Не знам за хапчетата. Аз се справих с този "проблем" само с помощта на психическа настройка и упорити тренировки. Отне ми доста време, но така или иначе - МОГА :)

Що съм толкова хубав бееее!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.