Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Вицове за хомосексуалистинови  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано06.07.03 09:12



Ето днешния виц на Дир БГ:

Баща наставлява сина си:
- Иване, искам да ти кажа, че тези обици на ушите ти въобще не ми харесват!
- Стига бе, тате! Такава е модата в момента.
- Модата си е мода, но ако мъжът носи обици, той е или обратен или пират. А нещо не виждам пиратски кораби пред къщи....


Съвсем типично да се пусне виц "за педераси".
Вие какво мислите за вицовете за хомосексуалисти? Смеете ли се като ви разкажат такива? Открито протестирате? Или тихо стържете със зъби? Самите вие разказвате ли такива? Смятате ли ги само за подигравка или бихте приели някои от тях с чуство за самоирония?

Библията ни учи да обичаме ближния. Кама Сутра ни учи как.


Тема Re: Вицове за хомосексуалистинови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано06.07.03 10:05



Сега ще напиша скромното си и необмислено мнение:
Значи, на първо място зависи от вица. Ако вземем точно тоя, дето си го дал за пример, е доста абсурдно да му се ядосам. По скоро го намирам за сладичък. И ме накара да се усмихна (не успя чак да ме разсмее). Пак в него не усещам подигравка, но пък и няма причина за самоирония. По-скоро ме подсети, че отдавна искам да си сложа обица .

Знам, разбирам, че въпроситет ти са по принцип, а не конкретно за този виц. Конкретния виц обаче взимам за пример, за да покажа, че далеч не всички вицове за хомосексуални са обидни или гадни. Че има доста такива е нещо, по което не бих се хванал да споря. Но вицовете за ченгета и доктори ми се струват доста повече, пък да не вземем да мерим и кои от изброените категории съдържат повече бъзик или са по-обидни...

Между другото, като се замисля, напоследък (имам предвид последните години) нещо не са ми разказвали вецове за гей. Вероятно се дължи на средата, в която се движа - не че хората ги приемат или те самите са такива - май просто предпочитат да забравят, че съществуват такива. Или им е неудобно, или де да знам.

Отношението ми към подобни вицове - ами просто не приемам, че се отнасят към мен. Няма значение, дали се отнася за гей, бисексуални или за каквато и да е ситуация. Както един доктор не се засяга "професионално" ако чуе виц за лекар (в края на краищата вица не е конкретно за него. хора всякакви, сигурно има негов колега, който да е толкова прост, толкова нахален или какъвто там го представя вица), така и аз не се засягам на тази тема.
Във вица търся смешното, закачката, каламбура или каквото го прави виц. А не насоченото срещу нещо и някого. Ако има подобно зрънце в него - смея му се. Ако няма - случвало ми се е да кажа на някой, че е разказал простотия.

Ами - това е засега. Ако се сетя за нещо или пък седна и обмисла мнението си, ще го разберете по следващия ми постинг .

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Да не забравяме и бисексуалните...нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано06.07.03 12:24



Виц 1:
Eдна жена си имала любовник, а мъжът й много често пътувал. Заминал един ден за Варна и тя се обажда на любовника си да дойде.
Любовникът отишъл и тъкмо да стане работа, мъжът се връща щото си забравил нещо:
- Къв си ти, че ебеш жената, ела да ти покажа как се ебе.
Завел го в кухнята и го оправил набързо, след което го пуснал да си ходи.
След време мъжът пак заминал, жена му пак си викнала любовника.
Мъжът забравил нещо и се върнал. Пак го заварил в леглото, пак го начукал и го пуснал.
След един месец жената пак се обажда на любовника си:
- Този път замина в Москва, оттам ми се обади и няма начин да се върне. Идвай спокойно!
Любовника замълчал на слушалката и после казал:
- Щом мъжът ти го няма и няма шанс да се върне, аз защо да идвам?

Виц 2
Звъни се на вратата. Младо, красиво момиче отваря. Отвън стои смутен младеж с букет в ръка. Момичето:
- Мен ли търсите? Ах, как обичам такива цветя... И смутени, небръснати младежи...
Младежът:
- Хм... Всъщност... Може ли да викнеш баща си?




Тема Re: Да не забравяме и бисексуалните...нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано06.07.03 21:32



Тоя втория не го знаех .
Радвам се че повечето хора тук приемат вицовете с чуство за хумор. Разбира се има и такива които са си направо обидни, но защо да не се посмеем на тези които са хубави. Няма да плачем я

Библията ни учи да обичаме ближния. Кама Сутра ни учи как.


Тема Re: Вицове за хомосексуалистинови [re: Пepин]  
Автор dete (вълк)
Публикувано07.07.03 02:16



Сещам се един, но е гаден, поне на мен така ми действа... :

Двама гейове след секс:
- Миличко, аз отивам да изпия едно кафе. Обещаваш ли да не мастурбираш докато ме няма?
- Разбира се.
Връща се после и гледа всичко във сперма.
- Ама, нали ми обещаааа...
- Но, мили, аз само се уригнах.

Не ми идват други на ума сега.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Вицове за хомосексуалистинови [re: dete]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано07.07.03 03:20



Аз го знам с "пръднах" вместо "уригнах се", но и така не е зле...

Ето ви още eдин:

Разговор между две приятелки:
- Скъпа, как искам да си намеря един внимателен, учтив, добре облечен мъж с руси коси и дълбоки сини очи...
- Но, скъпа, тези мъже отдавна си имат други мъже...



Тема Re: Вицове за хомосексуалистинови [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано07.07.03 03:59



Мдам. Нали знаете, че всички мъже които са внимателни, учтиви, добре изглеждащи и т.н. или вече си имат жени или ....

Библията ни учи да обичаме ближния. Кама Сутра ни учи как.


Тема Re: Вицове за хомосексуалистинови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано17.07.03 14:51



В аптеката:
- Да имате свещички против хемороиди?
- Имаме.
- А свещници да имате?


Отиват приятели в банята, събличат се. Единият - избръснат над члена. Вторият го пита съчувствено:
- Какво бе, брато? Въшки?
- Не бе, минет с дъвка.


Редактирано от Sam на 17.07.03 14:55.



Тема Re: Един интересен вицнови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.07.03 01:58



Двама гея решили да си имат дете. Намерили една жена, оплодили я ин-витро и след девет месеца, отиват в родилния дом. Били много щастливи, и влезли в стаята за новородени. Там гледат всички деца крещяли, ревяли, мрънкали, а само едно се усмихвало. Погледнали те акушерката и попитали:
-Това ли е нашето бебе?
- Да това е. Отвърнала акушерката.
-А защо не плаче? - попитали татковците гейове.
- Ами ще проплаче, само ако му махнете бибероната от дупето. Отговорила акушерката.



Тема Re: Семейна би-идилиянови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.07.03 02:13



Веднъж Иванчо заварил родителите си, да се чукат. Поогледал се и казал:
- И аз искам да играя на конче....
- Добре, съгласили се те.
Метнал се иванчо на гърба на баща си, и оная му работа попаднала в татковото дупе. Бащата си замълчал, и продължил да чука иванчовата майка.
По едно време майката закрещяла от наближаващият оргазъм, а Иванчо казал:
- Дръж се таткоооо, държ се, защото обикновено на това място падам с пощальона.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.