Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 27.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема до ВСИЧКИ посетители на клубанови  
Автор BBourgasМодератор ()
Публикувано20.08.03 17:27



Във връзка със зачестилите оплаквания от потребителите, влизащи в клуб "Адам и Адам" до администрацията на Дир.БГ относно модераторите и/или други потребители на клуба, модераторът ви уведомява за присъствието на един от администраторите, който ще следи "кой е крив и кой е прав".
Подчертавам, че няма да се провеждат избори за модератор на мястото на Боян, докато не излезне решението на администратора по въпроса.
Благодаря Ви!



Тема моето мнениенови [re: BBourgas]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано20.08.03 18:01



началото ми лично на мене е ясно, получих бележка от Фукла, така че ще коментирам тази част:

"Подчертавам, че няма да се провеждат избори за модератор на мястото на Боян, докато не излезне решението на администратора по въпроса.
Благодаря Ви!"
не е коректно,
Потребителите искат нов модератор, и предлагат имена, след това става и гласуването.

за справка виж някой друг клуб.

Не се чака решение на администратор по въпроса, освен едно
Клубът да няма нужда от 2ма модератори. В Случея клубът има.
Нека Фукла, да си каже мнението по този въпрос, ако това е пречката.

Мерси за вниманието!

Редактирано от Cyпep Mapиo® на 20.08.03 18:01.



Тема Re: моето мнениенови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано20.08.03 21:18



А според мен пък тоя клуб изобщо няма нужда от модератор. Както го бяхме направили с добряка в началото само регистрирани юзъри да пишат беше достатъчно.
Повече от очевидно е, че докато има модератор различен от вас, ти и никъм ще пищите и врещите с вашите екстремистко-геноцидни виждания тоя клуб да е само за педерасти! Без да спомнавам дребнавите ви лични дрязги.

Нама смисъл просто - админа да ви прави вас двамата модератори и толкова!
Добре дошли в Споделно 2! То и без друго щом и Джейн дойде да си пие питието тука разликата е минимална и е само въпрос на време и другата сволоч оттам да се дотътри да гледа сеира...

Аё, не ми се коментира повече, че ми е вредно за здравето

P.S. Искам да добавя, че Джейн не е "сволоч" както погрешно се подразбира от горното изречение - извинявам се за неумението ми да се изразявам ясно и правилно. Джейн не е лош човек, просто взима клубовете твърде насериозно и последствията са налице за съжаление. Абсолютно нищо лично.

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??

Редактирано от Myминтpoл на 21.08.03 00:02.



Тема Re: моето мнениенови [re: Myминтpoл]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано20.08.03 23:15



Досега не знаех колко готин пич си пиши in private ако имаш време за губене .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: до ВСИЧКИ посетители на клубанови [re: eлия]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано20.08.03 23:17



Радвам се, за внасянето на яснота по въпроса ... някой хора от клуба, са останали с противоположно впечатление от постингите ти .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема това мение ...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано21.08.03 00:33



какво коментира?
мен, Джейн, клуба или от всико по-малко...

А и запази добрия тон, и не ГАДАЙ, за какво ще вреща. А?
най-малкото не е очеизвадно.
Във същия стил ще ти кажа и ако се обръщаш към никъм, не го включвай в постинг до мене, а му пиши на бележка.
Та по основното мнение да имаш нещо да кажеш, след като обсъди няколко души и започна да се извиняваш, - явно сам си видял че някъде си сгрешил...



Тема Re: това мение ...нови [re: Cyпep Mapиo®]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано21.08.03 00:47



Както виждаш там ясно се вижда мойто становище: Клубът се прекръства на "ПЕДЕРАСТИ", ти и никъм ставате модератори, останалите клубари отиваме другаде.

Не ми е нужно да гадая, почти няма тема без твой постинг с линк до някое "доказателство" къде-елия-какво-мирето-кой-елия-защо-мирето-почему-елия-ну заяц-мирето.... Ако си мислиш че не е толкова очевидно, look again (сори за цитата, ford, хаха!)

Извинявам се само и единствено на Джейн - там си пише точно защо.

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема ми на предишният ми няманови [re: Myминтpoл]  
Автор Cyпep Mapиo® ()
Публикувано21.08.03 00:52



и на този няма. така, че моля те. да не казваш на черното бяло и да ме убеждаваш и мене. ОК?



Тема Re: това мение ...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано21.08.03 00:52



10Х
казах, че не ми е работа да се бъркам във вашия клуб. когато става дума за модератори и правила. така и мисля сега.

IMAGINE...


Тема Re: това мение ...нови [re: Джeйн]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано21.08.03 00:57



Сега ? А като те подпитах във ВАШИЯ клуб по въпроса какво ми каза :

Тема
Re: към модераторите [re: martyr]


Автор
Джeйн (редник)


Публикувано
21.08.03 00:23






какво търсиш в клуб, който е приел по дефиниция, че мъже трябва да пишат в отделна папка???? за теб правилата не важат, защото.... /всеки за познае защо/. нещо да съм казала против тебе или твоето протеже? какво търсиш тук, питам те пак, освен скандали? е, няма да позволя вашите скандали да се пренесат тук. аз не играя. пиши колкото си искаш, поствай колкото си искаш, за мен си игнор. не играя във Вашата игра. знаеш кои сте. не играя. и ако си пренесете тук лайната, ще е бе моето участие.

припомням, че 4маше тежка дискусия дали мъже да пишат тук. и мнозинството реши да пишат в отделна папка. аз бях против. защо сега въпросното мнозинство мълчи, когато идва мъж да се обяснява????? питом и модераторите, щото ако те не знаят, да питат ева ес /която тогава бе модератор с мен/ за проблема с писането от страна на мъже. кой искше да не пишат и кой има го всичко в Архива. ама питайте я нея.

IMAGINE...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.