Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 14:35



тук някои лъжат на поразия.

тези постинги не са мои. дело са на един/една, която води скандалите тук. за съжаление единият модератор, когото помолих, не желае да ги изтрие. това е в разрез с всички правила за модериране.







IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 15.08.03 14:53.



Тема Re: моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови [re: Джeйн]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.08.03 14:58



Нежелателно е да продължиш да влизаш тук, докато не изясниш коя Джейн е истинска и коя не е. Смени си ник-а направи нещо по въпроса, но ако нещата не се оправят ще ти помогна да не влизаш тук известно време, докато не се разреши спора. Мненията ти пораждат интриги !

]Клах, клах и после смях]


Тема Re: моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови [re: BBourgas]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 15:59



моите мнения???? и какви точно интриги са породили? посочи ми пост.

като изключим, разбира се, тези, за които ти казах, че не са мои. значи Мирето и Елия може, а аз не може. къде ти е обективността?

и нещо за инфо: преди месец ми хакнаха направо ника. после хакерът ми се извини на блежка, че не било негова лично работа. подтекст: нечия друга.

IMAGINE...


Тема Re: моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови [re: Джeйн]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано16.08.03 00:09



Ако някой ти е хакнал ника както самата ти казваш и няма как да се разграничи кой-кой е, не виждам защо модераторите трябва да търчат и селективно да трият постингите които "ти" им посочиш че не са "твои", а всчики останали тук да ти четем лавината и да се чудим какво точно ти става, че си говориш сама на себе си...

Ника е твой и ти трябва да направиш нещо по въпроса!
Направи нещо, болно ми е като те гледам такава, защото те помня от преди и знам че не си такъв човек...или поне не беше...
Споделено не прощава на никой!

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови [re: Myминтpoл]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.08.03 00:21



Ми така де. Да му смени паролата. Иначе ба си драмата.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема и до там ли се стигна?нови [re: Джeйн]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано16.08.03 00:37



баси наглоста, Джеийн откажи се...
Ясно е разбра се че елия, пише от името на някой друг



Тема олейнови [re: Джeйн]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано16.08.03 00:40



това за мирето и елия го казва и някой друг... а модераторите за пореден път се правят на ударени... Е баси и манията за оправление еба си



Тема Re: моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови [re: eлия]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано16.08.03 02:18



Познавам едно момче, което напусна работа и по цяла нощ (и ден!) стоеше само и само за да пише огромни ферманести постинги до глутницата дето витае в Споделено. Безкрайни сплетни и интриги с модераторския комитет и цитиране кой-кога-преди-еди-колко-си-месеца-казал-еди-кво-си-за-еди-кой-си... Стигна се до там, че пишеше с 3-4 различни ника и накрая така се вживя и зацикли в спор със самия себе си, та се наложи да го приберът за малко на 4-ти километър... сега е руина и алкохолик, който не си излиза от в къщи...

...определено Споделено не прощава на никой

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??


Тема Re: моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови [re: Myминтpoл]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано16.08.03 02:25



Имаше някаква статистика че психиатрите най много се самоубиват от всички професии. А те поне номинално не се занимават с личните си проблеми. А тука - споделено, няколко ника, интриги ... тежко.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: моля следните лъжи да не се приписват на мен.нови [re: Пepин]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано16.08.03 02:27



Той далеч не е единствения който е попадал в психиатрията от споделено

Random Alcoholic Thought:
There are 24 hours in a day and 24 beers in a case. Coincidence??



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.