Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ami ne stranno.нови [re: BBourgas]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано18.08.03 15:23



izliza mi Nqmate prawo da pishete w tozi klub ili da ostawjate belejki. Poweche ne mi se probwa, ne e nujno da ti pisha i kogato natisna izprati da ne moga da ja pratja. Mnogo jasno che njama beck i napisanoto se gubi, kao predi towa ne sam go wkaral w Clipborda...


...да дарим щастие на елия, А?


Тема Re: ami ne stranno.нови [re: mineteto:-)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.08.03 15:31



пиши на фукла /името се пише на латиница с кей/. този клуб няма ограничения само за регистрирани. пък ти си и регистриран. вероятно пак бъг в базата им. пиши й да оправи нещата.

IMAGINE...


Тема Re: ami ne stranno.нови [re: Джeйн]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано18.08.03 16:00



shte i pisha


...да дарим щастие на елия, А?


Тема Re: Понеже си некоректно момче...нови [re: eлия]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано18.08.03 18:45



Нужно е да изчистиш клуба из основи. Изтрий всичко, защото става неудържимо... После пусни тема за нов модератор, като в нея предложиш и Боян като кандидат.
Не оставяй дискусии в темата, само гласове при това много стриктно по правилата.
Клуба е наистина ваш... изчисти го... не позволявай да се превръща в блато.
Това е само предложение... не се опитвам да ти казвам какво да правиш, но наистина сериозно трябва да почистиш


Това е бележката ти. За съжеление не съм си оставил копие от бележката, която ти пратих, но си спомням ясно, че ти отговорих съвсем несериозно!

Мадам Елия пък ми се изписа на лична бележка в стил направи това, това и онова, кой трябвало да махна ала бала, ама ако съм искал, ама ако не съм какво щяло да стане с клуба

Tова пък е частта от мението ми заради която ме обвиняваш в некоректност.Аз вече си ги направих изводите, сега е ред на другите...

]Клах, клах и после смях]


Тема Re: Понеже си некоректно момче...нови [re: eлия]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано18.08.03 19:18



Елия, разбирам те и знам колко ти се иска клубът да е сериозно място, където да се обсъждат истински проблеми на хомосексуалните хора. Такива проблеми има колкото искаш и нужда от форум, където да се обсъждат, наистина има. Но нещата не винаги са идеални и в един момент човек трябва да го приеме. Мисля, че ако погледнеш с малко чувство на хумор ще видиш, че този клуб всъщност е едно идеално място за забавление през летния сезон. Комедиантите са тук, защо да не се позабавляваме! А сериозните неща може би ще трябва да дискутираме на друго място при други условия.

Et in Arcadia alto!

Редактирано от jaytee на 18.08.03 19:29.



Тема Olej NAGLOSTTA NJAMA KRAJ!нови [re: BBourgas]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано19.08.03 12:07



OLej!
Nujno bilo i dawala predlojenie Olej!!!!
edno shte kaja:
1. ne e purwija klub kojto se e opitala da potroshish...
da Wi pokaja li kakwo naprawi s hit.bg?
tipichno w nejnija still
Прави се nma DOBRA, no gleda da zapowjada... towa na prawi onowa naprawi, nookraseno cwetushto s izraza towa e samo predlojenie...
.........................

Towa che njama rodirteli zashtoto sa ja ostaili ne i dawa prawo da se wjuwjawa w roljata na Rukowoditel na TVU tuka...
...
OSwen towa:
BOJANCHO DA BUDE KANDIDAT samo toj shto na ostawenoto sirache taka mu otturwa? temata da budela zakluchenna bez diskusiijki, i da se trie wsjako0 edno drugo PREDLOJENIE_???
Male kwa naglost....!!!!


...да дарим щастие на елия, А?


Тема няманови [re: eлия]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано19.08.03 12:33



и3тривам си мнението

Редактирано от mineteto:-) на 19.08.03 13:01.



Тема Елиянови [re: Boian]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано19.08.03 13:20



не е нужно по то3и на4ин да кара6 модераторите да 4истят клуба със бе3смислен спам, съдържа6т обиди към мен. Аz си иzтрих мненията. zа да не ти давам повод на следва6та zлоба, Ясно е ти си ЛО6А жена. постингите ти го докаzват.
Прави ми 4ест 4е си иzтрих менията нали... За раzлика от тебе...
КЛогато стигне6 на моето ниво, тогва давай сувети и на ББУРГАС, и на мене. най вн4е как да пикая.
Брей 4е ЗЛОБА ИМАЛО НА ТОЗИ СВЯТ


...да дарим щастие на елия, А?


Тема коментара ти е излишеннови [re: eлия]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано19.08.03 18:51



не се намираш на представление.


...да дарим щастие на елия, А?


Тема Ех ако образа на клоун се е запечатил в тебенови [re: eлия]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано20.08.03 02:16



то е защото майка ти никога не ти е поръчвала такъв за рождените ти дни, така че е погрешен. Спри да се правиш на компетентна, Много ясно че не знаеш какво е клоун, както дртугите деца, които са виждали истински клоун.
започни да боравиш с тези думи които напълно познаваш например:
Аз съм зла, аз съм лоша, аз съм нагла, аз съм проста.
ако го напишеш поне един път най-накрая ще прозреш истината.
ОК?


Редактирано от mineteto:-) на 20.08.03 02:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.