Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 13.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ами не е вярно.нови [re: BBourgas]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано16.08.03 16:50



всъшност внимавай и тебе да не те хакне


...да дарим щастие на елия, А?


Тема Re: ами не е вярно.нови [re: mineteto:-)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.08.03 04:06



не се тикай дето не ти е работа. кгяато става дума за скандал за модериране и появи хакер, просто си трай. щоно когато атовете се ритат, некой път го отнасят магаретата.

като не знаеш за кво иде реч, по-добре си мълчи. с няй-добро чувство го казвам.

IMAGINE...


Тема конкретно как?нови [re: Jupiter]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.08.03 04:11



ще напишеш на фуклата да ти вземе правата? щото не знам друг реален начин за вдигане на ръце. или й напиши лично, или пиши в клуб "Администрация". всичко друго са приказки. докато ти седи емчето над ника, позволи ми да не вярвам на това, което си изписал.

IMAGINE...


Тема Всъщностнови [re: Джeйн]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано18.08.03 11:09



от кога лесбийките се наместват в клуба ни?Май всяка от вас ако не гладна, то жадна за власт идва тука и нарежда. Може ли да те попитам/тоест може, ама нали трябва да проявя любезност/ какво те интересува дали боян ще си подаде оставката или няма да го направи, дали бил писал на фукла или не бил писал и дали му стояло М-чето.
Идваш тука, забъркваш поредният скандал относно хакването на ника ти/което си е лично твой проблем,а не на модераторите и на юзерите тук/ и спор с Елия коя от двете помогнала за създаването на клуба и на всичкото отгоре държиш тон относно смяната на коелгата ми-"щото не знам друг реален начин за вдигане на ръце. или й напиши лично, или пиши в клуб "Администрация". всичко друго са приказки"?
Мадам Елия пък ми се изписа на лична бележка в стил направи това, това и онова, кой трябвало да махна ала бала, ама ако съм искал, ама ако не съм какво щяло да стане с клуба. Аман от вас!


Рееееезачкаааа!

]Клах, клах и после смях]


Тема прав си. не е моя работа клуб А и А. спирам.нови [re: BBourgas]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.08.03 11:46



извинявай. няма да пиша нито за правилата, нито за Елия, нито за това как се подава оставка, нито за нищо.

осъзнавам грешката си, а именно: помислих си, че щом Елия и Мирето обясняват какви да са правилата и какъв да е клубът, и аз имам това право. сбъркала съм. съжалявам, че ми костваше няколко дена, за да разбера това. плюс фалшификация на ника плюс две DoS атаки.

Редактирано от Джeйн на 18.08.03 12:26.



Тема Aha ynachi eliq wi rukowodi?нови [re: BBourgas]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано18.08.03 13:49



Brawo! Tolkowa klubowe e susipala...
Wsushnost kak ti e pisla belejka kato ne priemash takiwa? Pone ot men?


...да дарим щастие на елия, А?


Тема I az imam 2 DoS atakiнови [re: Джeйн]  
Автор mineteto:-) ()
Публикувано18.08.03 13:54



Wsushnost ot kato BBourgas publikuwa IP to na edin komp w Oldenburg, wsichko jiwo im se zakachi na horicata na mrejata. Tozi prijatel tam s Proxito edwam se oprawi s administratorite na mrejata im. Az mu kazah obache da pishat na support@dirbg.com za problema.
I ako towa e moderator: da suzdawa uslowija za DoS kato mi publikuwa IP adresite samo i samo zashtoto sam kazal njakoga che ne mi hareswa kato moderator. Naistina se pitam, za kakwo njakoj iska toj da sedi. Da predpolaga kude sam li?


...да дарим щастие на елия, А?

Редактирано от mineteto:-) на 18.08.03 13:59.



Тема Re: Aha ynachi eliq wi rukowodi?нови [re: mineteto:-)]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано18.08.03 14:03



Май си се пообъркал нещо-получавам от всички бележки само от теб не...Хм странно, въобще си ми пратил?

]Клах, клах и после смях]

Редактирано от BBourgas на 18.08.03 14:08.



Тема Re: I az imam 2 DoS atakiнови [re: mineteto:-)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.08.03 14:55



основно задължение на модератора е да не публикува в клуба или на лични бележки айпиадреси. ако някой от вашите го прави, той не е модератор, а маниак за власт.

отделен е въпросът, че ако много си го проси, и неговият адрес може да се види и такъв ще го отнесе... формат це се казва. но не е моя работа да се бъркам във вашия клуб. не ми харесва единия ви модератор, но това не е основание да му правя гадости. но някои дами тук смятат, че всичко е позволено. гадости за всеки, който вдигне глас против тях. изводът оставям на теб. аз не играя в тази игра вече. с дяамите нямам какво да си кажа. те си знаят и аз си знам.

IMAGINE...


Тема Re: Aha ynachi eliq wi rukowodi?нови [re: mineteto:-)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.08.03 14:57



хихи... едно от хакерските умения. не че тя ги има. но има хакери. всичко се плаща, братле.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.