Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:37 30.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kwo she kajete za towa mnenie?нови  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано14.08.03 11:30



Lichna informaciq? mj bilo zabraneno...
Postingite shteli da budat iztriwani...
ega si moderiraneto eba si i chudoto...

Pisna mi... Taja ot kude znae kade sum? nikoga ne sam i kazwal!


Тема Re: towa ne e Wjarno! [re: Super Mario ®]
Автор eлия ()
Публикувано 13.08.03 16:32



Може би не знаеш... но навремето аз инициирах появяването на модератори в този клуб. Момичетата от Евата го избрахме, помогнахме пред администрацията да се дадът права, помогнахме със съвети и правила и после се оттеглихме.
Бяхме сигурни, че това място може да стане много готин клуб...и то стана... сега малко боледува, защото се появиха язви...
Тук сме да помогнем в лекуването на клуба.

Мисля че е крайно време да спреш да ме безпокоиш и провокираш... ако нямаш какмо да кажеш - мълчи. Тук от два месеца на теб в устата са ти само Мирето, Елия, модераторите и бисексуалните и изобщо всичко и всеки с който можеш да се караш. Досаждаш ужасно. Разбирам че те гони самота и скука в Германия... но моля те учтиво... не си го изкарвай на нас. Обърнах ти прекалено много внимание и те взех прекалено насериозно... Стига ти толкова вече. Смятам както на онзи нов потребител, това да е последното ми насочено към теб мнение. Комуникацията с недоволни хора ме натоварва.
Приятен ден и късмет ти желая... ще ти е нужен късмет.

Елия



Тема Re: Kwo she kajete za towa mnenie?нови [re: Super Mario ®]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано14.08.03 11:34



казвал си го не един път в постингите си...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Pokaji kade?нови [re: mireto:)]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано14.08.03 11:37



nikoga ne sam go kazwal
che sum w Germaniq.
Nikoga ne sum kazwal che me goni skuka...

Редактирано от Super Mario ® на 14.08.03 11:45.



Тема Re: Pokaji kade?нови [re: Super Mario ®]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано14.08.03 12:26



казвал си го. като ти е толкова зор, отвори архива..не знам дали работи де...и си разгледай стотиците постинги, в които общо взето пишеш едно и също. ще го срещнеш на много места, повярвай ми. а на мен не ми се занимава...имам си по-приятна занимавка от това


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема snachi si loshaнови [re: mireto:)]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано14.08.03 12:42



obwinjawash me naprazno!
I to samo zashtoto sa ti otkradnali telefona i te e jad i poneje njama na koj da si go izkarash i na na mene...
LOSHA SI MIRE LOSHA, po lohsa ot tebe ne poznawam!

Редактирано от Super Mario ® на 14.08.03 13:30.



Тема ne ne ne trjbwa ti da mi objasnjawashнови [re: eлия]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано14.08.03 12:48



moje bi kogato si bila wyw Francija samotna i bez roditeli, kakto winagi si se chuwstwala mnogo zaduljena da uchish, no towa si e twoja rabota, Az ne trjbwa da se dokazwam taka kato tebe, zashtoto imam kakwo da nasledja.

No nikoga ne sam puskal link kum profil sus snimka, i ne sam go tril.
Ta ti ot kade znaesh che sam w Germaniq osirotjalo lezbe?
...
no da ti kaja ako imashe roditeli maj shteshe drugo da ti bude wazpitanieto takowa kato na horata, a ne da ti lispwat purwite godini ot jiwota, dokazwajki go s postingi.

Редактирано от Super Mario ® на 14.08.03 12:49.



Тема ti нови [re: eлия]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано14.08.03 12:57



za towa i si takawa LOSHA, moje bi e hubawo che si lesba, zashtoto taka nqma da dade6 jiwot na njakoj, i 6te mu propasti6 sa6testwuwaneto.
Po dobre ne mipi6i we4e, Ti si Lo6a.
Prochetoh kakwo mi napisa 4e sam wednuj - 6ut, towa gowori dostat4no za niwoto t, no razbiram polojenieto ti. moje bi ima wreme da se promeni6, i da nameri6 towa koeto sobstwenata ti majka ne ti e dala a te e izhwurlia na ulicata.
Za towa si tuk kakto kazwa6: za da jiweesh s hlebarki, i da se sabujdash w 3h ot ku4esshki laj

Редактирано от Super Mario ® на 14.08.03 12:58.



Тема Re: Kwo she kajete za towa mnenie?нови [re: Super Mario ®]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано14.08.03 16:02



това мнение е пълно с лъжи!!! Цеки и Джако - първите администратри на клубовете, както и bad jo могат да кажат кой помогна реално тук да има модератори. аз обясних как да се направят избори, аз говорих с администраторите да дадат права на избраните за модератори. архивите на клуб "Администрация" съдържат цялата история. вярно е, че и Елия се появи тогава, но след мен. а пък и нямаше никакви позиции пред админите, тъй че не можеше и с пръстче да повлияе избраните да получат права. щото макар че имаше избори, те повече от 10 дена не получаваха права, докато не говорих аз с админите.

и не говоря това, за да си приписвам заслуги, нито за да ви се бъркам (като някои други), а защото ми писна да чета лъжи.

IMAGINE...


Тема Znachi me e izlugala? W liceto?нови [re: Джeйн]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано14.08.03 16:10



No ti : Джeйн ne se mesi... shte si go izkara i na tebe.
Az lichno za sebe si moga da kaja: ako majka ti i bashta ti, ne mogat da ti dadat neshto, to nikoj ne moje da ti go dade. Taka che kakwo bih ochakwal ot edna losha jena kato eliq, samo luji, no widjah i mirenka kak e nauchena...



Тема Re: Znachi me e izlugala? W liceto?нови [re: Super Mario ®]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано14.08.03 16:14



как низостта на елия може да стигне дотук, и това остава ненаказано, но той Господ гледа отгоре, предполагам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.