Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ТУК СЕ ЛЪЖЕ!!!!!!!! МОДЕРАТОРИТЕ ЛЪЖАТ!  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано14.08.03 23:05



не съм пускала тема "какъвм модератор е Бургас"
тгова е гнусна лъжа!!!!

нямам нещо общо с тази тема. това е интрига не Елия. нямам нещо общо с проБлемите за модераторите!!!!!!

IMAGINE...


Тема Re: ТУК СЕ ЛЪЖЕ!!!!!!!!нови [re: Джeйн]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.08.03 23:34



еее моля ти се сега аз пък казвам че това е коснпирация на извънземните.Само модераторите ше са, щото си нямат друга работа ами и да си създадат още малко...В случая не мога д аразбера на кой трябва да дадеме 20-те $?

]Клах, клах и после смях]


Тема Re: ТУК СЕ ЛЪЖЕ!!!!!!!! МОДЕРАТОРИТЕ ЛЪЖАТ!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано14.08.03 23:45



Интересното е че твоето беше с очевидно друг ник - тоа лесно се проверява. А ника който е пуснал постинга изглежда буква по буква еднакъв с нейния. Много съм любопитен. Ако някой разбере как става да ме светне.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: ТУК СЕ ЛЪЖЕ!!!!!!!! МОДЕРАТОРИТЕ ЛЪЖАТ!нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано14.08.03 23:47



Никъм адрес беше плевенски на мобиком. Знаеш ли защо постоянно ми искаш остваката-защото те е яд че притежавам малко повече права от теб... Я си дай пик-а, че ми казаха че си бил хубавец!

]Клах, клах и после смях]


Тема Re: Какви са тия любовни намеци?нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.08.03 00:17



Че не си хубав това е неоспорим факт, докато другите не ти видят пик-а!
С теб никога, по-добре да стана хетеро!
Това с плевенския мобиком няма да го уточняваш с мен а с тоя който ти е направил мръсно!
Ако си мислиш че съм ти давал уроци за нещо дълбоко се лъжеш, когато давам обиконвенно или ми се дава в замяна или ми се плаща-простои такава ми е натурата, освен това ми е под нивото да обучавам нискоинтелигентни като теб.

]Клах, клах и после смях]


Тема Re: ТУК СЕ ЛЪЖЕ!!!!!!!! МОДЕРАТОРИТЕ ЛЪЖАТ!нови [re: BBourgas]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 00:19



момче, адреса ще ти дам, ама не ги върши работа. щото си имам прителка.

в тоя клуб минавам случайно. щото помогнах преди време нещо да се структрурира, да не е място за изява на гейпростаците.

иобщо това да мене е виц - гей и бисеуа,лна да правянъ нещо

IMAGINE...


Тема Re: Какви са тия любовни намеци?нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.08.03 00:32



Ай стига вече, че ми дотегна от тебе.
Ти ще ми казваш, кое какво било.
Пет пари не давам за твоя мобиком, и престани да ги рекламираш!!!
Това на какво прилича.
Не ми пука ти дали ще ме харесваш - има кой да го прави.
И въобще, я стига съм се хабил.
И недей да квалифицираш кой бил нискоинтелигентен, че като ти гледам граматиката и словореда, се чудя ти къде си завършил училище ?



Тема Re: Какви са тия любовни намеци?нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.08.03 00:50



Стига бе интелигенцио!Всеки разбра че си завършил медицина.Да парадираш с това е глупаво, всъшност ти си глупав, логично е да е глупаво.

Все едно че те няма...Не те виждам!Не те чувам!

Бе я си пусни пика!

]Клах, клах и после смях]


Тема Re: Какви са тия любовни намеци?нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (дзверо)
Публикувано15.08.03 01:37



Бе аз и да чу*ам мога, знаеш ли как ще ми пееш в екстаз тая песен на Богдана?

]Клах, клах и после смях]


Тема Re: Какви са тия любовни намеци?нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.08.03 01:47



Да - знам, че можеш да чукаш - на дърво!!!
Да не ми се случва - да чукна на дървоо - кой ли я пееше пък тази - Братя Аргирови ли бяха - хихихи.

Ах, ама готиноооооо




Тема Любопитно ми енови [re: BBourgas]  
Автор Big and thick (queer)
Публикувано15.08.03 02:00



Ако двамата с Никам сте в една стая, кой ще е отгоре? Това че луд секс ще има си личи от хиляди километри!

THE BIGGER THE BETTER


Тема Re: ТУК СЕ ЛЪЖЕ!!!!!!!! МОДЕРАТОРИТЕ ЛЪЖАТ!нови [re: Nikam]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 16:26



привет, приятел :)

по МКМ9 или по МКБ10 работиш? тя идиотията си една и също и в двете ревизии, но си провя едно проучване напоследък. щото се оказа - изненадващо за мен - че МЗ не е официализирало все още МКБ10. много се шашнах.... а нещо в Европа сма щели да влизаме

IMAGINE...


Тема лесно енови [re: Пepин]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 16:32



пролбиваш базата и влизаш в нея. тя е виндовс базирана, така че дупки всякакви. ама не щат да минат на линъкс и си дънят непрекъснато. пред мен са го правили - влизането в базата и т.н. и видях как става. не си направих труд да го запомня, щото ми противоречи на морала. още повече ми противоречи на сантимента: в тези клубчета съм откак се създадоха. не съм аз човекът, който ще разрушава нещо, което е помогнал да се създаде.

IMAGINE...


Тема Re: за МКБнови [re: Джeйн]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.08.03 16:39



да - в момента - ние работим по МКБ-9
Но доколкото ми е известно, в психиатрията прокарват новата ревизия - МКБ-10 и там имаше една американска класификация на психичните болести - трета ревизия - та в новата ревизия психичните страдания са под латинската буква - F. Това мисля, че бяха последните промени по МКБ-тата.



Тема инфо за Никамнови [re: Пepин]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 16:43



преди месец и нещо - като им се срина тотално базата - един пич ми крадна ника. не можех изобщо до влизам с него, а той си пишеше с него. това го знае и фуклата - щото обеща да помогне да си върна ника. също така го писах и в два клуба - как ми е откраднат ника и пишат от мое име.. радвам се, че хакерът сам и доброволно ми върна ника със своего рода извинение, че самият лично той нямал нищо против мен. аз му брагодаря и тук, но остава въпросът - той има нещо лично против мен. а кой тогава!? щото като се появих тук да обясня някои неща, и пак почнаха да ме фалшифицират. кой ли го прави и защо? може би защото казвам неудобни истини.

и за разлика от други, не пиша тук и не ви давам акъл как да се преустроите клуба си. той е ваш и лесбийки с комплекси нямат право да ви предлагат, влияят и сугестират. ако се поддавате - жалко. мислех си, че гейовете са по-мъже от лесбийкте. май съм сбъркала.......

IMAGINE...


Тема Re: за МКБнови [re: Nikam]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 16:50



има и още промени. ти се интересуваш професионално само от психиатричните. но има е други. ако се интересуваш, ще я намеря новата ревизия и ще ти я пратя. щото сега се дискутира на високите нива у нас - дали да се обучават лекарите по МКБ9, или направо да ги обучават на МКБ10. става въпрос за пари, както разбираш. пука им на чиновниците от разни ревизии. виж, ако Световната банка пусне нещо - ще ги обучат и на МКБ2000
само и само да гепят мангизите.

IMAGINE...


Тема Re: инфо за Никамнови [re: Джeйн]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.08.03 16:56



Вече почнах да се чудя да вземам ли по един Транксен или Рудотел преди да седна пред РС-то или не.
Преди два дни ме хакна онзи нов вирус червей, но го изтрих от лицето на земята - включих защитната стена и тествах с няколко нови антивирусни програми.
ТКато сложиш фиревалл-а няма да те хакват толкова лесно, още повече ако си и с телефонен интернет. Фалшифицират - да, но от друг комп, с друго ИП - твоето на телефона - не могат да го пипнат. Аз затова предпочитам телефонен.



Тема Re: за МКБнови [re: Джeйн]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано15.08.03 17:01



ООО, те какви ли не щуротии не измислят - ама да правят каквото искат.
Все ще я оправим някъде.
Хората ще почнат на запад да работят по МКБ-11, а ние ...светлинни години сме назад от тях



Тема Re: инфо за Никамнови [re: Nikam]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 17:41



аз съм на кабел. но вече викнах един приятел да ми сложи файърул. щото ми писна. слава Богу, не са ми пускали вируси, камо ли оня гадняр, дето форматира диска, но ми крадат паролите и вече втори път влизат с моя ник. има и друга вероятност - не вируси, даващи възмогност за контрол над римоут компютър, а бъговете в базата на дир-а. но тва не зависи от мен. докато са под виндовс, винаги ще имат дупки. и за среднопечен програмист е лесно да ги пробие. пред очите ми показаха как се влиза в базата на дир-а. утре, ако поискам, ще ме научат. ама аз не искам. щото си обичам клубчетата. почна ли да ги хаквам, всяко чувство ще отиде на кино.....

IMAGINE...


Тема Re: за МКБнови [re: Nikam]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 17:46



вбесявам се от такива неща донякъде съм вътре в системата и знам ква е гадост. така наречената здравна реформа еба майката на хората. ами друго: едно джипи си докарва 3-4000 на месец. а ти? - като специалист в болничната помощ, колко си докарваш? е, вярнж, забравих, че си в Германия (както любезно Еля осведоми всички). ама у нас един хирург на световно ниво взима 8-900. е, баси и реформата....

IMAGINE...


Тема Re: за МКБ и Елиянови [re: Nikam]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 18:03



я ми кажи на какво не сме на светлинни години...?

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 15.08.03 19:03.



Тема яснож е, че неи разбираш...нови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано15.08.03 19:03



...изжбщж коквж и МКБ, така че що се тикаш там, където си невежа? под нивото ми е да говоря с теб за ревизиите на МКБ. поне докато не покажеш, че знаеш за какво се говори. репликата ти е тъпа като галош, щото не ти е ясен предметът на разговора. ако ти се изясни, заповядай - с удоволствие ще те езслушаме.

IMAGINE...


Тема Re: МКБнови [re: Джeйн]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.08.03 01:09



ооо, явно елия не е разбрала - аз съм си в България! Тука в ръжта и калта - да са ни живи и здрави министрите и правителството
Сега как може на министерството на здравето дасложат - икономист - бе той виждал ли е насран задник, и напикан пациент, че да знае болницата от какво има нужад?
Вече таваните ни падат по главите, няма вода, болните са в трагично положение - и се работи, и се спасяват хора - това е.



Тема Re: за МКБ и Елиянови [re: Джeйн]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.08.03 01:12



ох, просто тук ще въздъхна само - какво да кажа? като тръгна за болницата и ми се реве, като вляза вътре, и вида народа - ми става мъчно - болни, недъгави, бедни, много е лошо и всеки гледа и незнае какво да прави, а таваните падат ли падат върху главите ни, а здравната каса си прави сгради с външни асансьори...това не са хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.