Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 16.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Среднощно четене  
Автор Nykam (непознат )
Публикувано06.08.03 00:04



Из мемоарите на ББУРГАС - колко интерсни неща научих, че аз до сега го елиминирах, и не му четях мненията, но какво открих:
1. О небеса господни, за каква интелектуална собственост говориш бе Никъмчо-чак ставаш смешен като вземеш да си ги чекаш едни такива термини и изрази, които пишеш по мнението ти, включващо елементи на висок стил на изразност, неприсъщ за "скромната" ти личност... К'во ся и авторски права ли ще ни искаш да ти плащаме, за да ти четем бисерите, рубините, диамантите и темп подобни "скъпоценни" писания във форума?
това питам какво е - не е ли лично отношение? а той се кълне, че е безпристрастен!
***
2. Каква оставака?
Сигурно инициативният комитет ще включва теб никъм и гейнюза?Ти с твоята мания срещи мирето, никъм с неговите постоянни намерения да сваля нас модераторите или пък гей нюза ,недоволен че не може повече да рекламира страницата си? Напълно сте подходящи за иниацивен комитет на недоволните. Встщност това е смешно-обединени срещу общият враг-нас модераторите, замитавайки пристрастено личните си интереси
тук е като афоризъм - но от ония които са изпълнени с печатни грешки, от някоя печатарка препила предната вечер - нищо не се разбира.
***
3. Не знам дали ти на боб гадаеш и къде ги виждаш, но не мога да разбера за какви лични интереси става въпрос. Все пак какви облаги получаваме от това освен каса виртуална бира, няколко благодаря, и доста хули.
Тук Боян ме учуди - каква е тая сериозност, бре модераторе - ти явно се занимаваш с тия окултистики, след като пишеш за бобогадаене? вай - така ли работите с бургас
***
4.eeeeeeeeeeeeeee
ae sia pak.
Bezmisleno e da davam glasa si zanego. Boian ste si ostane moderator. Osven towa imam nujda ot nego-toi e dosta po stabilen ot men i vkarva perfektno neshtata v red, kogato ima problemi, osven tva e balansiran a ne kato men temperamenten i parvosignalen.
ткъде накъде - ти ще казваш, че еди кой си ще си остава? Браво - това не е ли диктатура?
Радвам се, че сам си призна, че си ПЪРВОСИГНАЛЕН - олекна ми, че иначе пак щеше да ми тежи на душата!

Boiane dlajish mi edna bira za reklamata - безсмислено е да коментирам
***
5. И кат ти е писнало, не съм те вързал да седиш тук. - Браво, бояне - браво - вече почна и да разгонваш - вай - страх!!!
***
6. Що се отнася до Никъм, за него спокойно вече да кажа че е клинично ЛУД и жегите му действат ЗЛЕ./затова е и баннат, докато не се поуспокои и не поразхлади стрстите/.
Питам ББургас - ти медицина завършил ли си? Знаеш ли, че нямаш право да поставяш диагнози, когато си медицински неграмотен? И знаеш ли, че това е подсъдимо, защото касае най-неприкосновената част от човека - неговият живот!!! Завърши, и когато те признаят и ти дадат право - тогава поставяй диагнози.
Че ще ме банва - ти на психотерапевт ли ще ми се правиш - значи си присвояваш функции в обществото, които не ти се полагат? Чудно - питам се тогава - кой ли е клинично лудият в случаят?
***
7...ми много правилно си го е казал колегата, колкото и остро и неприятно за ушите на някой да звучи. Ако ще сме тук нека да спазваме правилата, никой не е толериран по ниакакъв начин и няма да бъде-това че някой си е помислил, че може да си проявява своеволия-да си го избива от главата моментално!
Я, почнахме да избиваме от главите си неща, които нито на теория нито на практика можем да сторим! Няма такова действие в природата - избиване от главата!
***

8.дугите се оплакват точно от теб и от никъм,никъм е премхнат временно-за теб мисля че ще се поправиш.ако не няма компромиси-нагледах се колегите как реагират-оказа се че само ние тук търпим до безкрайност/пример Мучачо в клуб М-тел и 123!/
Блях, той търпял , ами и ние тебе те търпим, ама кой да ти забрани да пишеш?
***

9. СИгурен съм че имаш някаква параноя отностно мирена-тя не ти излиза от главата , а и като гледам няма да ти излезе!Смешно е да твърдиш, че тя е викана с цел да предизвиква интриги в клуба ни.
Сега пък говори и за параноя - бе ти много я чаткаш тая психиатрия, бре бъргаски, вай - да те издигнем и за републрикански консултант, май?

10.Обеснявам си твоя случай така-явно не можеш да преглътнеш нейното съществуване от 4 месеца на сам само тя ти е в ума и пръстите, като следствие и в мненията. Възползваш се от поредното превъртане на никъм, за да се впишеш по някакъв начин и да направиш проблема си с мирена актуален-еми няма да стане-казваш че сме я толерирали-точно обратното е-ТОЛЕРИРАМЕ ТЕБ ОТ 4 МЕСЕЦА ЗАРАДИ НЕСЕКВАЩИТЕ ТИ ПИСАНИЯ ЗА НЕЯ!!!
Последно предупреждение да не обтягаш настроенията в клуба и следва бан по 2-те ти ИП-та и няколкото ти ника за 1 седмица. Ходи после да се оплакваш!!!!!!!!
А ето, че този, който се кълне, че е бизпристрастен - какво прави - отново квалифицира психиатрични - медицински категории - ПОРЕДНОТО ПРЕВЪРТАНЕ - вай! Глътнах си езика, нали съм превъртял - те не могат да говорят, но дали си чел Дневникът на един луд - отиди и гледай постановката - дано я схванеш, макар, че тя не е за първосигнални - ти си се самоопределил така.
***
11.Защото темата не се приема насериозно, поради обвиненията заради които се иска свалянето му. Впрочем в последно време се забелязва някаква тенденция през месец да се иска оставката на един от двама ни...
Ами това, какво показва?

***
12.отключвам я-заключих я временно, защото не можех да ви смогвам на теб и на никъм-сег аможеш да пишеш, но ако започнеш да спамваш и да обиждаш ще бъдеш баннат, както всъщност направих с Никъм.
Аз пък искам ти да си баннат, че да не ти четеме медицински некомпетентните диагнози. А пък се чудя, дали да не заведем едно делце срещу тебле, за практикуване на незаконни професии - в случая - психиатрия?


И така - чета ли, чета, ама то много весело било.
Ще продължавам да чета.
Но от горе написаното е ясно - трябва ли да търпим за модератор - ПЪРВОСИГНАЛЕН - това е собствено признание.
Предполагам, че сте чели за първа и втора сигнални системи - е тогава?
Ама пак питам?



Тема да едно само не рабирамнови [re: Nykam]  
Автор °C ()
Публикувано06.08.03 00:10



защо наистина си мисли че сме само 3ма
"Сигурно инициативният комитет ще включва теб никъм и гейнюза?"
това беше за мен де за това го коментирам?
Добре де Алтернативата на нас тримата коя е?,онова момиче дето сега е на море, и модерира собсвеноръчно кариZma, адвокатката му, и останалите които не са хомосексуални... >5 но те решават проблемите на клуб за мъже.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: И продължава да чета, нелепостите на модераторнови [re: Nykam]  
Автор Nykam (непознат )
Публикувано06.08.03 00:49



След като видя, че рекламните ти трикове няма да минат, логично беше да се изнесеш-то май и в това се изразяваше интересът към клубът ни-да пускаш постинги с интересно заглавие и хиперлинк към страницата си... Интересно защо досега не беше пуснал нито едно мнение в чужда тема и всичките ти мнения имат/ха /мин.време/някои ги поправих//, препратки към сайта ти.

На т'ва ако не е реклама...

Ето тук си признавам-нарушихме правилата, тъй като ти разрешихме да пускаш реклами, но явно повече няма да се повтори

Както се досещате - отново това е ББургас, който си призна,ч е е първосигнален. Но аз имам въпрос, към него:
А ти не се ли рекламираш, като след всеки твой постинг, си поставяш рекламата на сайта - онази картинка с мъжете, на коятоа пише ББургас.орг - кьорав да си, ще видиш, от елементарна интернет култура, че това е препратка към сайт. Такива съкращения не се ползват никъде. Така, че ти отново показа своята некомпетентнос - подай си оставката.



Тема Правилно...нови [re: Nykam]  
Автор °C ()
Публикувано06.08.03 00:57



аз се опитах да го питам но той извъртя темата. и пита кой втори сайт
Аз нямам нищо против него. Но защо прави така че гони хората не знам. Може би единия от модераторите е по висш,... т.е. боян де, защото е по старши, от по-рано

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Поред модераторски гаф - на Бояннови [re: Nykam]  
Автор Nykam (непознат )
Публикувано06.08.03 09:24



Последният гаф е от снощи след 23 часа, на Боян - който без основание многократно ми модифицира темата за гей-сатовете в България, без да иска моето разрешение, без да ме уведомява и без да има основание за това. Просто защото се изживява като светия, и е решил да прави каквото си иска.
Е, това не е ли основание да се поиска оставка отново?
Търпелив съм, и не ми се занимаваше със злодеяния, но това отново прекрачи границите и показа незнание на основните правила на модераторстване, които той самият е написал



Тема Моето мнение:нови [re: Nykam]  
Автор °C ()
Публикувано06.08.03 10:38



ще намерите ТУК



Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Ето какво ми написа преди малко ББУРГАСнови [re: Nykam]  
Автор Nikam4o (непознат )
Публикувано06.08.03 12:02



Aue ей олигопоп тъ*оглав ти взлизал ли си някога през линка за да видиш къде води бе


Нъцки нъцки нъцки 8=====D


Аз продължавам да чета, и да видим до къде ще стигне - този първосигнален - той така се самоопредели




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.