Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 02.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема [БЕЗМИТНА ЗОНА] - [DUTY FREE]нови  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано11.06.03 14:13



Пишете на воля!

Тук важи само правило 2 на клуба ни:
Подигравки с мъже заради сексуалната им ориентация и изказвания с хомофобска насоченост са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!


Всички други правила отпадат и мненията няма да се трият! [Само тук, само в тази тема!]

Редактирано от BBourgas на 12.06.03 00:01.



Тема [FREE DUTY]нови [re: BBourgas]  
Автор Jupiter (ентусиаст)
Публикувано11.06.03 15:16



Пише се DUTY FREE, много интересно как ще ми преведете FREE DUTY.
Но наистина е готино, че си отворил подобна тема.

You can't hurt me now
I got away from you, I never thought I would





Тема Re: [FREE DUTY]нови [re: Jupiter]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано11.06.03 19:49



Издребняваме ли пак или само така ми се струва?



Тема Re: [FREE DUTY]нови [re: BBourgas]  
Автор BoianМодератор (старо куче)
Публикувано12.06.03 00:56



тъй ти се струва. прав е, че изразът е Duty Free



Тема Re: [FREE DUTY]нови [re: Boian]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано12.06.03 01:22



И сега последно как е ? Само не ми казвайте че пак трябва да го поправям



Тема ВСЕ ПАК ИЗПУШЕТЕ ЛУЛАТА...нови [re: BBourgas]  
Автор Balkan_BEAR (възБУДИТЕЛ)
Публикувано12.06.03 14:20



Тъкмо се наканих да пиша в тема "ЛУЛАТА НА МИРА" и се оказа,
че и там вече не става. Затова го правя тук.

Момичета и момчета!
Не че е лошо човек да се освобождава от агресията си, това даже е задължително, но мисля, че темата за това кой модератор става и кой не, кой е пекан и кой е боклук и т. н. вече се е преекспонирала и започва да става досадна. Хубавото на клуба е, че тук имат място и истеричните писъци, и спокойните улегнали мнения. Естествено е едни хора да са по-експанзивни, някои даже брутални, други да държат на принципите си, а трети да искат да налагат мнения. ИМА МЯСТО ЗА ВСИЧКИ ТЯХ. Но в моменти като този, когато не се предлага нищо градивно или интересно, а половината от постингите са за лични симпатии и антипатии, нещата бързо стават досадни за останалите и има опасност доста посетители да се откажат повече от влизане в този клуб. Лично на мен драки от сорта на тези, които се разиграват през последните 2-3 дни, никога не са ми били интересни. Ако това се отнасяше само до мен, нямаше да забележа проблем. Забелязвам обаче друго - че съвсем не съм единственият, на когото всичко дова е досадило.

Има много хора в този клуб, които рядко влизат или оставят постинги тук. Моля ви, не ги гонете.
И за да не става и моето мнение повод за допълнително разлайване, ще помоля модераторите да го изтрият най-много след 2-3 дни. Ще им бъда благодарен.

BEAR
|:{


Тема ей тука на!нови [re: BBourgas]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано16.06.03 02:16



Не знам къде да го напиша и затова ще го пльосна ей тука на!
Тва клуб ли е или ...?

Бе нямате ли си други проблеми, грижи, мъки...
Нямате ли си други радости, интереси, вълнения...
Че се занимавате само един с друг?

Ама много голям кеф да се плюете един друг... Това да не е някаква нова форма на сексуално общуване?

И няма да споменавам имена - те си знаят кои са :)

За другите - извинявайте че сте прочели това, което не е за вас! Определено не е за вас! Има много неща които съм прочел тук и са ми харесали. Запознал съм се с хора, в които бих могъл да се влюбя... Научил съм неща, които трудно бих срещнал другаде... Получил съм усещането (харесва ми!), че съм член на една общност...

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Интересна дискусиянови [re: jaytee]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано23.06.03 22:57



еее човека работи по популяризирането на творението си... е на тва му се викъ рикламъ!



Тема Re: [БЕЗМИТНА ЗОНА] - [DUTY FREE]нови [re: BBourgas]  
Автор Baджaйнa Oзбъpн (непознат)
Публикувано19.07.03 08:16



юхуууу!
как сте?



Тема Re: [БЕЗМИТНА ЗОНА] - [DUTY FREE]нови [re: Baджaйнa Oзбъpн]  
Автор Ha_ББyprac_бpaт_мy (ха познай кой е)
Публикувано19.07.03 08:30



Хальоооулл,
коо стаа ма душичко недна непоробенЪ, дие сие губиш. Хващъй си чартъръ и комъ хиър то дринг а литъл бит ъф кофи уит мени водкъ и ту шопинг, ту ор трии парцала фром витошка бутици...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.