Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема БОЯН - ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 11:36



Кой ти дава право да ми редактираш мненията?
Ти за какъв се изживяваш?
Нямаш право да посягаш върху интелектуалната собственост на никого.
Моите мнения са лично мои, и когато касаят определен човек, то това се отнася само до мене и него.
Не си ври -********************-носA във взаимоотношенията между хората.
Стой си там в смотаната Америка, и отиди да им триеш и редактираш постингите на тях, да видим, кой ще ти търпи инфантилните психози.
Просто ще те натирят оттам откъдето си излязъл.
Колкото и да ме триеш, аз ще пускам тоя постинг дотогава, докато не се махнеш от очите на земята.-BBourgas:Hm, интересно!!!-
За разлика от другите ******** в тоя форум, аз пиша това, което мисля. Не ми пука, щото имам независимост и не се крия под полите на разни безполови същества.
ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!
Дир-лафа, не е твоя собственост, за да си позволяваш произволности!
Нямаш право във форум за гейове - да толерираш хетеросексуални, бисексуални и лесбийки, а мнението на гейовете да бъде незачитано и потъпквано.
От такива антихомосексуално настроени ******** ми дойде до гуша.

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 19:30.



Тема Re: БОЯН - ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!нови [re: Nikam]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано04.08.03 12:02



Работата на модератора е да редактира мненията, като премахва някои специфични изрази



Тема Оставка!нови [re: Nikam]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 12:18



и аз съм ЗА

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема не мисля така:нови [re: Hopтттчe]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 12:19



зашото при МОДЕРАТОРА, тези специфични изрази стоят.
ИЛИ?
А и как ще коментираш факта, че когато някой иска да се МХАНЕ мнението СЕ ТРИЕ, а тези в негова защита остават.
Според мене това е некоректно отношение.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 04.08.03 12:31.



Тема Така мислиш ти.нови [re: Jupiter]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 13:05



А аз мисля, че не трябва да трие мненията, които са против него, а да оставя тези които искат да остане, и да ги черпи с бира.
Работата не му е такава.
Темата не е излишна според тези които са я пуснали.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: До Нортттченови [re: Hopтттчe]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 13:24



Да сме наясно:
1. Аз живея в свободна страна.
2. Имам право на свободно слово.
3. Никой няма право да налага цензура над интелектуалната ми собственост, каквато всъщност в момента представлява моя постинг.
4. Още повече, някой, който няма нищо общо с България, да ми се изживява в ролята на Господа.
5. Свободата на словото е свещено право на всеки български гражданин, и аз като такъв си ползвам правата дадени ми от Конституцията на Република България, в която съм роден и живея, за разлика от ******** И *******, КОИТО ПОРАДИ НЕВЪЗМОЖНОСТ ДА ИЗКАЖАТ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ, ТРИЯТ И РЕДАКТИРАТ ПОСТИНГИТЕ НА ДРУГИТЕ - ВИЗИРАМ Т.НАР. САМОЗВАНЕЦ - БОЯН!!!
СЪЩИЯТ ДОКАЗА ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, ЧЕ Е ПРИСТРАСТЕН, А МОДЕРАТОРИТЕ НЯМАТ ПРАВО НА ТОВА. ДОСТАТЪЧНО Е ДА СЕ ВИДИ, КАК СЕ ТРИЯТ ПОСТИНГИТЕ НА ГЕЙОВЕТЕ И КАК СЕ ЦЕНЗУРИРАТ, А ТЕЗИ НА ЛЕСБИЙКИ, БИСЕКСУАЛИ И ХЕТЕРОСЕКСУАЛИ СЕ ТОЛЕРИРАТ, ЧЕ ДАЖЕ СЕ ДОБАВЯТ И ОБИДИ ПО АДРЕС НА ХОМОСЕКСУАЛНАТА ОБЩНОСТ - В СТРАНАТА.

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 18:46.



Тема Re: до Юпитернови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 13:31



Недей да казваш коя тема е излишна и коя не.
Всеки има право да напише това, което иска, след като това е свободен форум за гейове.
Кой ти дава право да определяш кое е излишно и кое не. Всеки гей може да напише тук това, което поиска.
А то какво се получава - тук пишат хетеровци, бита и лесбийки - това на какво прилича? Откъде накъде - ще се толерират техните постинги, а на гейовете ще се цензурират или премахват.
-*******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************-.
Много ми е чудно, кой американец ще му толерира ************?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от BBourgas на 04.08.03 19:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 19:36.



Тема Re: До Нортттченови [re: Nikam]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано04.08.03 13:33



а ти с какво право го обиждаш???

абе вие спирка нямате ли...? защо трябва да превръща клуба в място, което очевадно напоследък не се използва по предназначение..

и още нещо...вече има една пусната такава тема за свалянето на Боян. Така че нужно ли е са пускаш още и още? мисля, че не.

не разбирам точно какво е редактирал Боян, че така ревнахте, но и не ме интересува. Това му е работата, той е избран от юзерите на клуба...вие двамата явно не сте гласували за него, ок - разбрахме го.
Но защо трябва да правите цялата тая "манджа с грозде" ???
имайте малко уважение един към друг...вие към останалите клубари тук....мисля че никому няма да пречи малко по-любезно отношение...


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: до Юпитернови [re: Nikam]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано04.08.03 13:36



"-***************************************************************************************************************************************************************************************************************-?"

ами тогава не влизай тук. сега сигурно ще кажеш "ква си ти че да ми казваш кво да правя", но ако се замислиш малко ще видиш че си противоречиш.
като те дразни Боян, недей да влизаш във форума..ако толкова имаш желание да го правиш, просто не му обръщай внимание на постингите и т.н. иначе изглежда сякаш сме в цирка....и изкарвате поредното представление.
факт е че всички други не се оплакват от модераторството му. само вие двамата....защо ли? :))


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 19:35.



Тема Re: До mireto:(((нови [re: mireto:)]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 13:43



Не си ври противния женски нос, в неща, които не те засягат и не те касаят. Най-малко ти имаш право да даваш мнение по този въпрос и то във форум за гейове. Аз не се влача като тебе безцелно из форумите и да пиша ненужни никому постинги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.