Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема не живея в свери.нови [re: Nikam]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 01:31



не нещата дето си ги писал и най-голямата 3каджийка завършила дентоплатика, не би и написала, би била много по интелигентна, защото всеки знае че нервната клетка не се дели, а хромозомите се наблюдават само по врмеме на Метафазата, совен ако не се е заблудила, да не види политенни хромозоми, или лампови четки.
за останалото анализа звучи смешно,
Когато опишеш един метод за ДНК аналази от мъртви клетки тогава цитирай ниво на някаква академия,
аз както казах от 10 г съм много далеч от биологията.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: и на мене.нови [re: °C]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 03:43



Аз останах с впечатление че си доста по-запознат с материала от мен, примерно. А Юпитер ако не се лъжа беше лекар (не искам да слагам на никого думи в устата - струва ми се че това прочетох в някой пост, ама не съм сигурен).

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема Re: кандидатираш или самопредложиш?нови [re: °C]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано04.08.03 03:45



Честно казано никаква разлика, освен лексикална, не виждам между двете. Процеса на кандидатиране винаги предполага самопредлагане. Дали кандидата получава подкрепа е съвсем отделен въпрос.

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.


Тема БОЯН - ОСТАВКА ВЕДНАГА!!!нови [re: Nikam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано04.08.03 11:44



Кой ти дава право да ми редактираш мненията?
Ти за какъв се изживяваш?
Нямаш право да посягаш върху интелектуалната собственост на никого.
Моите мнения са лично мои, и когато касаят определен човек, то това се отнася само до мене и него.
*-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*
За разлика от другите подлизурковци в тоя форум, аз пиша това, което мисля. Не ми пука, щото имам независимост и не се крия под полите на разни безполови същества.
ПОДАЙ СИ ОСТАВКАТА!!!
Дир-лафа, не е твоя собственост, за да си позволяваш произволности!
Нямаш право във форум за гейове - да толерираш хетеросексуални, бисексуални и лесбийки, а мнението на гейовете да бъде незачитано и потъпквано.
От такива антихомосексуално настроени ********* ми дойде до гуша.

Редактирано от BBourgas на 04.08.03 20:33.



Тема ОСТАВКА, и аз съм ЗАнови [re: Nikam]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 12:20



не можах да прочета са какво стана с клетките...
Никъм а ти ми го напиши на приват.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: и на мене.нови [re: Пepин]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 12:21



не знам за него какъв е.
аз съм учил, и каквото съм научил... са ми псиали оценки за него.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: кандидатираш или самопредложиш?нови [re: Пepин]  
Автор °C ()
Публикувано04.08.03 12:23



ех за съжаление има.
Кандидата се издига от други хора и после официално той лично си подава кандидатурата - кандидатсва.
а другото е малко по различно, някой "става" и казва аз се САМОкандидатирам за ...длужноста.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 04.08.03 12:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.