Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Лудоста на лесбийките  
Автор CDV (onanist)
Публикувано23.07.03 20:02



Е щом елия има правото да нарече,че всички гейове сме били педофили то тогава аз наричам,че всички лесбийки сте луди(и това всеки го видя в този клуб).Елия не виждаш ли,че мястото ти не е в този клуб.

Кърпа на главата моооой!



Тема еееенови [re: CDV]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано23.07.03 20:18



Не всички ама елия нещо е изперкала от жегите! Освен това темата е доста плаваща нещо като мнението на един мой хетероприятел-Че "всички жени са курви..." Хъм как ли ще реагира на такава тема, не че ви подстрекавам!



Тема Re: Лудоста на лесбийкитенови [re: CDV]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано23.07.03 20:38



УФФФФФ



Тема Re: Лудоста на лесбийкитенови [re: CDV]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано23.07.03 22:33



А я си представи, че и Елия е права, и ти си прав???

Живата памет на Сърцето...


Тема адвокатката на адвокатката....нови [re: geminiled]  
Автор °C ()
Публикувано24.07.03 00:48



Виждам аз само едно: Нахалство от страна на някакви си...
Абе geminiled, я ми кажи, аз защо не пиша във вашия клуб...
Дали защото не ме обсъждате или защото ми е ясно, че там не ми е мястото?
Тъпо звучиш Ще ти кажа само:
Дори и да е права, не е тука мястото да го казваш...
Пак ше кажа, разнищи темата с Мирелка как приятела и пребил онази дето се целувала с нея в кафето, защото аз например от тази тема виждам, че всички лизбийки са унизени и тормозени и това ви е ПРОБЛЕМА, и се съсредоточете върху него а не върху някакви други в които освен да защитавате собствената си "партия" със безцелни приказки друго не можете....
Например коя от вас отиде в училището на Миренка и говори и защити интересите на момичето пред с онзи който е Пребил Приятелката и?
НИКОЯ... или поне не съм чел нещо подобно...
Ех да може и да съм пропуснал, но не се праете тук на важни а в истинския живот пред истинския проблем да бягате като "опарени" проблемите са ви например там а не ТУК
ДОЖИЖДАНЕ, надявам се че няма да си позволиш да ми отговаряш...
Аз сам ще разбера дали си действала или си БЛЯ БЛЯсвала...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Лудоста на лесбийкитенови [re: CDV]  
Автор °C ()
Публикувано24.07.03 00:53



Много общо... не всички но 3 поне да...
Например...
и едната е модераторка и е адвокатка на адвокатките... едната и било от възраста. ама Третата от какво ли и е...
Спомена се - от времето, ама не бива една жена така да се изпуска. било и то непълноценна....

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 24.07.03 00:58.



Тема Re: адвокатката на адвокатката....нови [re: °C]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.07.03 02:05



> Абе geminiled, я ми кажи, аз защо не пиша във вашия клуб...
Не си поискал, не си писал. Други причини има ли?

> Дори и да е права, не е тука мястото да го казваш...
Ей, ама не се уморихте с Никам да казвате кой какво да прави. Да не сте били с Хитлер и Сталин в един клас? Или това ти мнение е просто следствие на това че ти много държиш да се изкажеш когато не си прав? И само да не ми казваш че нямам право да се изказвам понеже съм бил еди какъв си, да напомня че редовно чукам мъж а не жена, което ми дава право да пиша в клуба. А той се казва А&А.

> че всички лизбийки са унизени и тормозени и това ви е ПРОБЛЕМА
Трябва да кажеш на Никам да го публикува в медицинските книги, желателно в бюлетина където се разнищват вероломно заразяващите 'бисексуали' (това ли беше думата?), та да ги излекуват тея луди лесбийки най накрая.

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Въпреки тованови [re: °C]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано24.07.03 02:26



ще си позволя да ти отговоря:

я, ти ми кажи, защо с другите момчета тук може да се разговаря, а точно с теб - не?

Ти дори не си си дал труда да прочетеш единственото ми скромно изречение и да разбереш, че никого не нападам. Просто задавам въпрос.
А в случай, че решиш да пишеш в нашия клуб - ми, пиши...
Както аз съм решила, че мога да пиша във вашия, когато имам какво да кажа.

Живата памет на Сърцето...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.