Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 19.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой иска градуса да стане модератор?нови  
Автор CDV (onanist)
Публикувано21.07.03 10:11



Аз искам!!!Тогава в клуба няма да влизат жени кат-dete,mirena:),елия.

Кърпа на главата моооой!



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано21.07.03 10:40



Да се смееш ли, да плачеш ли...



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.07.03 11:01



то като видиш кой го предлага... ти нали беше хетеросексуален бе? би трябвало да си падаш по жени, а не по мъже. Странна работа - хетеросексуален и Никам и С - от една и съща страна на барикадата...

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Sam]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано21.07.03 11:46



Тогава бях объркан,но сега съм почти сигурен,че съм гей умнико!

Кърпа на главата моооой!



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор °C ()
Публикувано21.07.03 12:44



аз ще кажа следното:
всеки сам си решава къде да се навре.
Това зависи най-вече от възпитанието на човека.
Въпреки това някой хора наистина се имат за нещо особенно важни, защото на евентуален въпрос "защо обиждаш като каруцарка" бля-бля евентуален отговора е: Ами това ми е от възраста и проблемите, от накърнените ми права и не знам си какво,... и един път подела песента веднага се включва цях хор.
Защо Модераторка на Женски клуб коментира психиатрични отклонения, в някаква тема за гей нее равно на ..????

Друга група която виждам са мъже които нямат собсвен клуб, но виждат собствения си интерес да влизат тук. Тях също не ги разбирам, те така и не дадоха обяснение защо не искат да си направят собствен клуб...В крайна сметка клубът не е за това за което е.









Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 21.07.03 13:12.



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.07.03 13:07



Ми честито (почти) просветление!

Що ли се сещам за една мисъл на Алеко Константинов: "Пази Боже сляпо да прогледне". Що ли ми се върти из главата? Бе сигурно, ей - така. Не вярвам да има връзка с тази нишка....

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано21.07.03 15:16



Поредната глупост.

HOLLYWOOD



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Jupiter]  
Автор °C ()
Публикувано21.07.03 15:28



Тебе те знаем. Продължавай пак да пишеш бележки на Фукла. Всъшност твоето изказване е поредната глупост, в сорта на амбалажа, пазаруването и мухите в автомата за шоколади... Не е лесно да си лъжец... Някой хора виждат къде е истината.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: °C]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано21.07.03 15:38



Дъ трут ис аут деър.

HOLLYWOOD



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Ha_ББyprac_бpaт_мy (ха познай кой е)
Публикувано21.07.03 17:22



Кой иска да заключим темата?
Какво ти пречи пък дете? Защо да се разделяме на два бряга като заедно/гейовете и лесбийките/ сме по-силни? Какво има пък толкова с мирена-може да си е взела поука...За елия, изказването и беше остро ама и аз сгафих така... Може би те ще се поправят, не ги защитавам... аз съм на ничия страна. Винаги ще има недоволни от модераторството-това е факт, нека се върнем няколко седмици назад когато Целзиус имаше амбицията да сваля и Боян,гласувайки му вот на недоверие...

Всъщност не мога да си представя какво ше стане ако настъпи градусовото царство тук...мъчих се но неможах да го измисля...най-вероятно бан за всички жени посещаващи форума, 2-3 бана за да си уредим сметките с няколко юзера и... крах май следваше след това




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.