Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 27.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой иска градуса да стане модератор?  
Автор CDV (onanist)
Публикувано21.07.03 10:11



Аз искам!!!Тогава в клуба няма да влизат жени кат-dete,mirena:),елия.

Кърпа на главата моооой!



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано21.07.03 10:40



Да се смееш ли, да плачеш ли...



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.07.03 11:01



то като видиш кой го предлага... ти нали беше хетеросексуален бе? би трябвало да си падаш по жени, а не по мъже. Странна работа - хетеросексуален и Никам и С - от една и съща страна на барикадата...

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Sam]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано21.07.03 11:46



Тогава бях объркан,но сега съм почти сигурен,че съм гей умнико!

Кърпа на главата моооой!



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор °C ()
Публикувано21.07.03 12:44



аз ще кажа следното:
всеки сам си решава къде да се навре.
Това зависи най-вече от възпитанието на човека.
Въпреки това някой хора наистина се имат за нещо особенно важни, защото на евентуален въпрос "защо обиждаш като каруцарка" бля-бля евентуален отговора е: Ами това ми е от възраста и проблемите, от накърнените ми права и не знам си какво,... и един път подела песента веднага се включва цях хор.
Защо Модераторка на Женски клуб коментира психиатрични отклонения, в някаква тема за гей нее равно на ..????

Друга група която виждам са мъже които нямат собсвен клуб, но виждат собствения си интерес да влизат тук. Тях също не ги разбирам, те така и не дадоха обяснение защо не искат да си направят собствен клуб...В крайна сметка клубът не е за това за което е.









Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 21.07.03 13:12.



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.07.03 13:07



Ми честито (почти) просветление!

Що ли се сещам за една мисъл на Алеко Константинов: "Пази Боже сляпо да прогледне". Що ли ми се върти из главата? Бе сигурно, ей - така. Не вярвам да има връзка с тази нишка....

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано21.07.03 15:16



Поредната глупост.

HOLLYWOOD



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Jupiter]  
Автор °C ()
Публикувано21.07.03 15:28



Тебе те знаем. Продължавай пак да пишеш бележки на Фукла. Всъшност твоето изказване е поредната глупост, в сорта на амбалажа, пазаруването и мухите в автомата за шоколади... Не е лесно да си лъжец... Някой хора виждат къде е истината.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: °C]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано21.07.03 15:38



Дъ трут ис аут деър.

HOLLYWOOD



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Ha_ББyprac_бpaт_мy (ха познай кой е)
Публикувано21.07.03 17:22



Кой иска да заключим темата?
Какво ти пречи пък дете? Защо да се разделяме на два бряга като заедно/гейовете и лесбийките/ сме по-силни? Какво има пък толкова с мирена-може да си е взела поука...За елия, изказването и беше остро ама и аз сгафих така... Може би те ще се поправят, не ги защитавам... аз съм на ничия страна. Винаги ще има недоволни от модераторството-това е факт, нека се върнем няколко седмици назад когато Целзиус имаше амбицията да сваля и Боян,гласувайки му вот на недоверие...

Всъщност не мога да си представя какво ше стане ако настъпи градусовото царство тук...мъчих се но неможах да го измисля...най-вероятно бан за всички жени посещаващи форума, 2-3 бана за да си уредим сметките с няколко юзера и... крах май следваше след това



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 18:37



Ами аре преди да предлагаш разни неща си помисли пак, че може пак да си се объркал.

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 18:43



дръж, шаро, дръж. трута де. или това не е за тоя тред май ...

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Ha_ББyprac_бpaт_мy]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 18:46



Май двамата с Боян автоматично се класирате за най-сваляни мъже в клубовете Лошо няма де. Значи ви харесват

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Ha_ББyprac_бpaт_мy]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано21.07.03 20:42



Aз съм за заключването на темата.

HOLLYWOOD



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Jupiter]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано21.07.03 21:01



Мдам... Ама че работа!

Живата памет на Сърцето...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.07.03 21:49



само държа да отбележа, че ника ми не e mirena:)


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Пренасочи излишната енергиянови [re: CDV]  
Автор Balkan_BEAR (възБУДИТЕЛ)
Публикувано21.07.03 23:46



Ако кипиш от енергия и имаш желание да я раздаваш, гледай поне зарядът й да е положителен. Иначе няма смисъл дори да се опитваш - виждаш какво става - получаваш всичко обратно, при това с неколкократно умножена стойност. Има много по-зрели хора от теб в този клуб. Те го показват с мненията си, моооооой! Не казвам, че да си зелен и неопитен е порок, напротив - имаш широки празни полета, които чакат да бъдат запълнени със знания и опитност. Точно това е и целта на клуба - обмяната на опитност, гарнирана с усещането за принадлежност към определена група, където би бил разбран.

Хубаво си предложил нова тема, но не виждам смисъла покрай това предложение да вметваш и квалификации, които едва ли някой ще вземе сериозно.

Естествено, че сексуалната ориентация на когото и да е не е твоя работа. А с това дали тук трябва да влизат точно определени хора ми звучи като опит от твоя страна да се натрапи вина на някои от тях, че са жени, на други (като мен), че са бисексуални, а на трети, че приемат света с по-широко отворени сетива и забелязват неща, за които ти все още нямаш рецептори.

Рядко оставям постинги тук, но забелязвам, че в този клуб е валиден така нареченият закон на Дзюга: "НЕ РАЗБИРАМ, НО НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН!", допълнен с неоправдана агресия.

Бъди здрав, мооооооой!

BEAR
|:-{


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: °C]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано22.07.03 01:20



В някаква грешка си... или се изказваш неточно.

Живата памет на Сърцето...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: °C]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано22.07.03 09:42



Друга група която виждам са мъже които нямат собсвен клуб, но виждат собствения си интерес да влизат тук. Тях също не ги разбирам, те така и не дадоха обяснение защо не искат да си направят собствен клуб..

Обяснение поне аз лично давам вече поне три пъти. Но както винаги, ти не четеш това, което пишат другите.

Групата на мъжете за които говориш - бисексуалните си има клуб и това е точно този.Не е собствен разбира се. Собственост е на дир.бг. И не е отделен. Но и не е необходимо, безмислено е да е отделен (и това е твърдение, които съм обосновавал, ако си заинтересован - ще го потърсиш). Погледни още веднъж правилата на клуба. Там пише за кого е той.

Пак ще повторя - ако не ти харесва клуба, проблемът е в теб и решението е в теб. Това, което ти трябва май е клуб за двама - за теб и Никам. Това се решава много лесно, като си размените адресите на ICQ.

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Естесвено...нови [re: eлия]  
Автор °C ()
Публикувано22.07.03 11:14



Клубовете са организирани по-интереси... а в твоя случай по БЕЗИНТЕРЕСИ...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Sam]  
Автор °C ()
Публикувано22.07.03 11:18



Естествено, че го чета. Проблемът ти е, че не го приемам това обяснение...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 22.07.03 11:19.



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Ha_ББyprac_бpaт_мy]  
Автор °C ()
Публикувано22.07.03 11:23



ми... това което мислиш не е в тази посока, в която аз мисля, но няма значение.
За модераотрството: Тогава питам ми защо в някой клубове невоволни от модераторсвото няма? Клубовете си имат модератор, и никой и 1 път не се е обадил против...
Пример за такъв Клуб: Хардуер.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: eлия]  
Автор °C ()
Публикувано22.07.03 11:28



абе идва ми да ти кажа, що не се оръпчиш на Онзи на Мирето дето и пребил Приятелката която се целували в някво кафе? Очеизвадно е, че ставаме факт на тази ВИ ценност: Когато на някой/я, нещо не му върви в Истинския живот, започва да се вре в интернет и да си го изкарва на другите... Аз в случея бях този когото така обичаната от тебе ученичка с проблеми започна да напада. От тука и извода... Влизаш за да се правиш, не за да се бориш. Появи се пред кафето и там се покажи...
:-)

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема А аз не съм...нови [re: Jupiter]  
Автор °C ()
Публикувано22.07.03 11:34



Това е пример за НЕПРАВИЛНО МОДЕРИРАНЕ...
След като си изказа мнението по въпроса, ето така
"Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор? [re: CDV]
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано 21.07.03 15:16



Поредната глупост.

HOLLYWOOD "


който беше поставен, не се отклонявай а изчакай и другите да си кажат мнението, по основния проблем. Не че ме интересува какъв ще бъде резултата, и без това методите на някой потребители както съм виждал са далеч по нестойностни... но прибави и още едно качество с това твое изказване към качествата които притежаваш ЕГОИЗЪМ: Да ти преведа:"Аз се изказах, нека темата се заключи"
Така до тука се прави и с повечето теми, когато на някой не му изнася...

Ако темата не е актулана, тя сама ще остане в миналото и архива...


Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 22.07.03 11:35.



Тема Re: Пренасочи излишната енергиянови [re: Balkan_BEAR]  
Автор °C ()
Публикувано22.07.03 11:44



Моето мнение за това:
"А с това дали тук трябва да влизат точно определени хора ми звучи като опит от твоя страна да се натрапи вина на някои от тях, че са жени, на други (като мен), че са бисексуални, а на трети, че приемат света с по-широко отворени сетива и забелязват неща, за които ти все още нямаш рецептори."
Тълкуването е логично но неистиино... Защо според тебе те влизат тук?
Защото не искат в Другите Клубове да се пренасят интриги, но в този ДА, въпреки че твърдят че не са тук да късат ритнки, на което не вярвам*:
Всъшност логично е да се натрапи вина в Някой защото я има, не защото освен тази вина има и други качества.
Пример: ако някой е в затвора защото е убиец, означава ли че ВСИЧКИ затворнитите са Убийци???


*цитатът е от един клуб на който не искам да правя реклама, но ще напиша целия цитат:
Тема За Мирена... и за разни други наоколо...
Автор eлия ()
Публикувано 15.06.03 14:36



Мире... установих с изумление, че от 28 гласували дали да те изгоним, 17 са дали гласа си ДА те изгоним от тук. (тема: "Правя нещо от нечие друго име
Въпроса ти беше отправен към дамите в Ева и Ева
В същото време забелязвам че имаш спор с някакво момче Super Mario ® в Адам и Адам... в темата искам да ви питам: където това момче поставя въпроса към хората в Адам и Адам да направят избор дали ти или той трябва да напуснете клуба.

Най-отдолу на темата му, в редакция от модератора в Адам и Адам - BBourgas е посочено "Можете да оставите своя глас тук!" и линка води към твоята анкета тук - в Ева и Ева...
Излиза, че мъжете в Адам и Адам, са подведени да гласуват не дали да посещаваш Адам и Адам, а дали да посещаваш Ева и Ева... Крайния резултат като нищо може да означава че не си желана тук - в Ева и Ева, което е абсурдно...
Аз установявам този факт и го споделям с теб. Не мисля да им скъсвам ританките на тези от Адам и Адам... Ти си имаш достатъчно приятелки, които надявам се да вземат твоята страна и да изчистят проблема с мъжете.

Добре би било и тукашните модераторки да внимават повечко дане се пренасят интриги от други клубове в Ева и Ева... това просто като пожелание...

Елия





Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 22.07.03 11:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.