Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 27.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 18:37



Ами аре преди да предлагаш разни неща си помисли пак, че може пак да си се объркал.

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Jupiter]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 18:43



дръж, шаро, дръж. трута де. или това не е за тоя тред май ...

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Ha_ББyprac_бpaт_мy]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 18:46



Май двамата с Боян автоматично се класирате за най-сваляни мъже в клубовете Лошо няма де. Значи ви харесват

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Ha_ББyprac_бpaт_мy]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано21.07.03 20:42



Aз съм за заключването на темата.

HOLLYWOOD



Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: Jupiter]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано21.07.03 21:01



Мдам... Ама че работа!

Живата памет на Сърцето...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: CDV]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано21.07.03 21:49



само държа да отбележа, че ника ми не e mirena:)


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Пренасочи излишната енергиянови [re: CDV]  
Автор Balkan_BEAR (възБУДИТЕЛ)
Публикувано21.07.03 23:46



Ако кипиш от енергия и имаш желание да я раздаваш, гледай поне зарядът й да е положителен. Иначе няма смисъл дори да се опитваш - виждаш какво става - получаваш всичко обратно, при това с неколкократно умножена стойност. Има много по-зрели хора от теб в този клуб. Те го показват с мненията си, моооооой! Не казвам, че да си зелен и неопитен е порок, напротив - имаш широки празни полета, които чакат да бъдат запълнени със знания и опитност. Точно това е и целта на клуба - обмяната на опитност, гарнирана с усещането за принадлежност към определена група, където би бил разбран.

Хубаво си предложил нова тема, но не виждам смисъла покрай това предложение да вметваш и квалификации, които едва ли някой ще вземе сериозно.

Естествено, че сексуалната ориентация на когото и да е не е твоя работа. А с това дали тук трябва да влизат точно определени хора ми звучи като опит от твоя страна да се натрапи вина на някои от тях, че са жени, на други (като мен), че са бисексуални, а на трети, че приемат света с по-широко отворени сетива и забелязват неща, за които ти все още нямаш рецептори.

Рядко оставям постинги тук, но забелязвам, че в този клуб е валиден така нареченият закон на Дзюга: "НЕ РАЗБИРАМ, НО НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН!", допълнен с неоправдана агресия.

Бъди здрав, мооооооой!

BEAR
|:-{


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: °C]  
Автор geminiled (via combusta)
Публикувано22.07.03 01:20



В някаква грешка си... или се изказваш неточно.

Живата памет на Сърцето...


Тема Re: Кой иска градуса да стане модератор?нови [re: °C]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано22.07.03 09:42



Друга група която виждам са мъже които нямат собсвен клуб, но виждат собствения си интерес да влизат тук. Тях също не ги разбирам, те така и не дадоха обяснение защо не искат да си направят собствен клуб..

Обяснение поне аз лично давам вече поне три пъти. Но както винаги, ти не четеш това, което пишат другите.

Групата на мъжете за които говориш - бисексуалните си има клуб и това е точно този.Не е собствен разбира се. Собственост е на дир.бг. И не е отделен. Но и не е необходимо, безмислено е да е отделен (и това е твърдение, които съм обосновавал, ако си заинтересован - ще го потърсиш). Погледни още веднъж правилата на клуба. Там пише за кого е той.

Пак ще повторя - ако не ти харесва клуба, проблемът е в теб и решението е в теб. Това, което ти трябва май е клуб за двама - за теб и Никам. Това се решава много лесно, като си размените адресите на ICQ.

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Естесвено...нови [re: eлия]  
Автор °C ()
Публикувано22.07.03 11:14



Клубовете са организирани по-интереси... а в твоя случай по БЕЗИНТЕРЕСИ...

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.