Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:08 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оффнови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.07.03 16:32



Спокойно, ББУРГАС, вица си е много готин, а това, че някои са на всяко гърне мерудия е ясно на всички. Ти от бисексуал, какво друго можеш да очакваш??? Нищо - помия, помия, и пак помия.



Тема Re: Посвещава се на Никамнови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.07.03 16:52



ЕХ, благодарност за вица.
Добре е все пак, че не учих за проктолог, щото от много кални бани, щях да съм с кожата на мис Венесуела, сега...



Тема Re: Вицове за хомосексуалистинови [re: Sam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 00:42



> Като правих минет на Иван, той ми каза, че Петър го прави по-добре.
> Аз само си замълчах, стискайки зъби...

Класика в жанра! Бях гочувал с Мими е Лили (как да е имената се подбират по настроението на разказващия), ама и така става

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема ееее, ай сянови [re: Пepин]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано21.07.03 00:53



българска работа... всеки знае всички вицове, ама "не така"! Карай, от толкова много само един класически да изкарам... все е добре!

Що съм толкова хубав бееее!


Тема гнусеннови [re: Пepин]  
Автор BГъзъBътpe (непознат )
Публикувано21.07.03 01:46



начи двама педали си живеели заедно, обаче тъпкача бил мноу ревниф и не давал на другия космите на хуя си да покаже навън...
То сичко точно, ма един ден треало да излезе за малко и вика на другия
-Мило, ся треа излезем за малко, ма много винимавай кви ги вършиш!!!
другия:
-Спокойно коте
Връща се тъпкача и кво да вид - цялата стая в сперма, се едно е стадо китове в размножителен период се е празнило, гаджето му седи и си чопка гъза....
И оня нашия като вземе да се нервира, ма са ядосал, ма почнал да квичи и такава гейска истерия настанало:
-Ах ти мръсна курво, как не те е срам! Толкова си долна гадна мръсна кучка каквато нема втора на света! аз да те обиам, да правя сичко за тебе... а ти да ме чакаш да излеза и веднага ще намериш кой да ти го начука до бъбреците...
А гаджето му нежничко отвърнало:
-Еееее недей така бе мило зайче не ме е ебал никой... човек пък да не вземе да пръдне веднъж...





Тема hmнови [re: BГъзъBътpe]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано21.07.03 01:59



пораскрасено



Тема Re: гнусеннови [re: BГъзъBътpe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.07.03 01:59



тоя по гнусно разказан верно не съм го чувал. БТВ май постинга си плаче за изтриване.

I find it kinda funny,and I find it kinda sad,the dreams in which Im dying,are the best Iv ever had


Тема Re: до Jupiterнови [re: Hopтттчe]  
Автор Jupiter (пристрастен)
Публикувано21.07.03 02:15



Поне някой е разбрал, къде "съм чукал"...

HOLLYWOOD



Тема Re: до Jupiterнови [re: Jupiter]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано21.07.03 09:20



:-) Споку, мисля че може би Никам в случая е само силно сходящо към 1 изключение :-)



Тема Нещо и от меннови [re: Пepин]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано23.07.03 16:04



Ето малко "тематични" откъси от ученически съчинения :

"Вероятно лирическият герой е гей, тъй като при толкова самодиви пита: "... кажи ми , сестро де е Караджата". (Из съчинение на тема "Посланието на поета в "Хаджи Димитър" ).

"Гогол страдал от тройственост, която се състояла в това, че с единия крак той стоял в миналото, с другия приветствал бъдещето, а между краката му била страшната действителност. "

"Янко музиканта сам си правел свирки "

"Ахил е с големи и силни ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор е обратен.... "

"Монахът предложил на баба Илийца да пренощува в манастира, но тя си мислела за младия юнак, който я чака в храстите и отказала"

"Бай Ганьо е сексуален маниак – първо намига на жените, след това ги води в банята за да им покаже какво има а после ги пощипва"

"В потурите на Бай Ганьо се крие най-голямото му богатство"

"Дядо Матейко след смъртта на своята бабичка, заживява с кротката си магаричка"

"В. Левски ходи из страната гол и бос, за да възбужда народа"

"От руските братя са се учили много наши поети на творчеството. Те са изсмуквали от Добролюбов, Херцен, Чернишевски сладки сокове. Разгадавали са криволиците на техния правилен път"

"Днес учихме за едноклетъчни животни - за амебата и ЧАТАЛЧЕТО"

"Баща ми чука на гарата" - (човекът е ревизор вагони) От съчинение на първокласник по повод семейството

"Семейството ми се състои от мама, татко и аз. Аз съм най-младият ... Трябва да обичаме родителите си и да им помагаме когато си изпълняват задълженията. Когато мама е болна, татко служи за жена на всички в къщи"

"Жените от племето пееха и танцуваха около огъня, а малките членове отмерваха ритмично такта"

"По брега на реката вървял Челкаш и през скъсаните му панталони се виждал пролетарският му произход"



"To be natural is such a difficult pose to keep up"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.