Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема Re: Скромно мнениенови [re: Pepi25]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано02.07.03 19:34



Аз считам, че за успеха на една връзка, годините определено между двамата партньори имат значение.
Ти не си тийнейджър, следователно си намери някой над 20 години. Това е така, ако търсиш разбиране, стабилност, взаимност, удоволствие и зрялост.
Посочените момчета - до 18 години, са все още в пубертета. Известно е, че момчетата съзряват по-късно от момичетата. Така, че от еднатакава връзка можеш да получиш общо взето секс, и май - нищо по-съществено. Помисли си какво търсиш. В тази възраст - тийн-възрастта, момчетата са объркани, тъй като опознават все още околният свят. Върху тях значение оказва акцелерацията, т.е. съзряват на външен вид-физически, но не и ментално и духовно. Така че - помисли и неправи глупост. Нека те си намерят партньори на тяхната възраст. тъй като взаимно те са на един и същи акъл.
Ти си зрял мъж, следователно, осъзнавайки или не, ти търсиш нещо стабилно и зряло. Искаш, предполагам, до тебе да има човек на когото можеш да се опреш, и на когото ти да бъдеш полезен. Така, че - зарежи тийн-овете и се хвани с човек на твоята или близка до твоята възраст. Това е моето скромно мнение.



Тема Аз пък като тийн.... [re: Nikam]  
Автор Depp (attractive)
Публикувано04.07.03 23:46



...бих казал, че много 20-25 годишни не знаят също какво искат. Аз лично знам, но за съжаление няма такова нещо! Една истинска любов между мъже се случва на всяко слънчево затъмнение!
За съжаление.....Нашите отношения са чисто и просто сексуални. Поне до сега никой не ме е убедил в противното!

The more you take, the better you feel!


Тема Re: Аз пък като тийн....нови [re: Depp]  
Автор _2QT2BSTR8_ (So What?)
Публикувано06.07.03 18:01



Само един прост коментар от един Ех-тееn

Я си виж края на постинга: The more you take, the better you feel!

Нали се сещаш че това можеби е основната причина за "Нашите отношения са чисто и просто сексуални. Поне до сега никой не ме е убедил в противното!
"


Може би на следващото слънчево затъмнение (щото предното беше преди около месец), ще си стигнал до извода (до който човек постепенно стига с годините, въпреки че понякога мноооооого рядко някой на 17-18 го е осъзнал), че всъщност по правилната логика е: "What you'll get is what you give - Nothing More & Nothing less"

Скромният ми опит ме е научил, че това е вярно... и въпреки че се случва много рядко понякога се срещат двама души които са стигнали до извода, че единственият начин да получиш всичко е да дадеш всичко от себе си и тогава нещата стават , ако единственото за което ти пука е бърз "еднократен" секс, защо очакваш да получиш нещо повече?

Успех!

And if You are Homophobic May God Have Mercy on Your Soul!


Тема Re: Аз пък като тийн....нови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Depp (attractive)
Публикувано06.07.03 23:20



Сигнатурата ми няма нищо общо с личността ми. Написах я просто ей тъй...За да има нещо....Ако принципът ми е такъв, аз досега но съм го усетил....
Напълно се придържам към казаното по-горе от мен!

The more you take, the better you feel!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.