Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Този форум не е ли за гейове???  
Автор CDV (onanist)
Публикувано23.06.03 11:45



Поне аз останах с впечатлението,че този форум се посещава повече от лесбийки и бисексуални.Единственият тук който ми се струва свестен е Nikam.

Кърпа на главата моооой!


Тема хихи детска радост - бенгалски огън!нови [re: CDV]  
Автор °C ()
Публикувано23.06.03 11:55



не е нужно да правиш такива изказвания.
1. това води до съмнение че го е писал самия Никъм
2. за какво ми е реклама на някой, който лично аз го признах много преди ти да напишеш това
3.
по въпроса
"Този форум не е ли за гейове???"
отговора е
Не!
Той е за запознанство между мъже, независимо дали са гейове или негейове.
Независимо дали запознанството е реално или виртуално.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...

Редактирано от °C на 23.06.03 11:57.



Тема Re: Този форум не е ли за гейове???нови [re: CDV]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано23.06.03 12:54



Абе тука има много Елии и Юпитери(Самовци,на които мястото очевидно не им е тук).Неразбирам защо тези модератори не трият злобните нападки на елия към Никам?Доколкото знам Никам не пише в клуб "Ева и ева",защо тогава елия трябва да пише тук?Аз съм хетеросексуален и не бих писал нищо във вашия форум,но след като видях,че тук не пишат само гейове реших и аз да изразя своето мнение.

Кърпа на главата моооой!


Тема моментнови [re: CDV]  
Автор °C ()
Публикувано23.06.03 13:13



Не съм съгласен:
тогава защо каза че само той е, според тебе достоен да остане, и

"има много Елии и Юпитери(Самовци,на които мястото очевидно не им е тук)"
като те са само 2ма? 1 Юпитер и 1 Елия.


Не съм съгласен и понататък, защото

виж са, аз например, не знам дали Никам не пише в Клуб "Ева и Ева", мене до толкова не ме интересува този клуб, че не го и чета, но от това не следва че модератора трябва да трие мнението на някоя от този клуб, защото никъм не пише там. Защо Само ТОЙ? ами може ли например да и трият и мненията до мене по тази логика?

Ако следваме по-нататъка излиза че модератора тука пък е длъжен да попреглежда някой дръг клуб, за да може да прецени дали някой да пише тука. Обаче по-нататъка логически идва защо само клуб ева и ева?
Никъм явно не пише и в примерно "бъдещи майки" *или може да пише не знам?

Май модераторите не са за това да четат др. клубове.




Не съм съгласен и с

"Аз съм хетеросексуален и не бих писал нищо във вашия форум,но след като видях,че тук не пишат само гейове реших и аз да изразя своето мнение."
защото ме Води в същия дух да ти отговоря:

Според мене е важно не дали пишеш или непишеш, а какво пишеш!

Май има разлика м/у смисъла на написаното и факта че пишеш?

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Този форум не е ли за гейове???нови [re: CDV]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано23.06.03 15:15



"Поне аз останах с впечатлението,че този форум се посещава повече от лесбийки и бисексуални.Единственият тук който ми се струва свестен е Nikam.
Абе тука има много Елии и Юпитери(Самовци,на които мястото очевидно не им е тук).Неразбирам защо тези модератори не трият злобните нападки на елия към Никам?"

Хихи, нова щуротия. Да ви е познат горния стил?

"Аз съм хетеросексуален и не бих писал нищо във вашия форум,но след като видях,че тук не пишат само гейове реших и аз да изразя своето мнение."

А това е втората щуротия: хетеросексуален, който се бори за чистотата на клуб Адам и Адам и очистването му от вкякавъв боклук, освен правоверните гейове! И хетеросексуален, на когото от целия клуб му харесва именно и само и точно Никам. Който пък (Никам де), ако е казал една добра дума за хетеросексуалните, значи аз не съм чел внимателно!

Ето и третата: "Доколкото знам Никам не пише в клуб "Ева и ева",защо тогава елия трябва да пише тук?"
Пич, доколко си запознат (познат) с Никам? Отдавна ли следиш проявите му във всякакви форуми? Я глей ти - пише в Адам и Адам, чете подробно Ева и Ева (за да се убеди дали любимия Никам не е написал нещо там???). Странно, много странно.

Айде да не си правим прибързани изводи защо стилът и изразните средства са познати, теорията е позната, обичаните и необичаните лица са известни, и да не обръщаме внимание на задълбочените познания на CDV за това къде пише Никам.
Ама в никакъв случай да не си правим!

Абе пич, махни си кърпата от главата твоооооой, да ти видим очите!

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: хихи детска радост - бенгалски огън!нови [re: °C]  
Автор CDV (onanist)
Публикувано23.06.03 15:58



Офф май по-добре беше да не бях писал тук,че този Сам ме "поникамчи".

Кърпа на главата моооой!


Тема не знам аз.нови [re: CDV]  
Автор °C ()
Публикувано23.06.03 17:47



но до такива изводи нестигай. пиши си кво толкова

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема Re: Този форум не е ли за гейове???нови [re: CDV]  
Автор BoianМодератор (старо куче)
Публикувано23.06.03 22:08



Дори и хетеросексуалните са добре дошли в клуба. Те обаче не гласуват и не се месят на модераторите.



Тема Re: Този форум не е ли за гейове???нови [re: CDV]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.06.03 22:46



Хм. Щом смяташ че само хомосексуални мъже трябва да пишат в форума защо пишеш? Т.е. след като другите са направили нещо което ти смяташ за неправилно вече и на тебе ти е позволено?

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re: моментнови [re: °C]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано23.06.03 22:48



Според мене е важно не дали пишеш или непишеш, а какво пишеш!

Абсолютно. За съжаление на последък най-популярна е темата кой да пише и кой да не пише.

DOOM Will Never Die, Just The Players.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.