Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Самозадоволяване  
Автор GAY19 (непознат)
Публикувано21.06.03 17:09



Дайте ми съвети за по-ефикасно самозадоволяване.Само лъскане и пръсти в задника ми писна.Много искам вече да започна и практиката,но не съм в час как да си намеря подходящ партньор.Когато прониквам с пръст в ануса си адски много боли.Мисля,че не ставам за пасивен.



Тема Re: Самозадоволяваненови [re: GAY19]  
Автор GAY19 (непознат)
Публикувано22.06.03 15:46



Защо не ме съветвате бе пичове.Вие сте ми единствения източник на информация.До първият вторник от месеца направо ще откача.Става въпрос,че единствено тогава дават по XXL гей-шоу.
Не ме изоставяйте приятелчета!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Самозадоволяваненови [re: GAY19]  
Автор BoianМодератор (старо куче)
Публикувано22.06.03 22:28



Ами относно пръстите в ануса. Първо изрежи ноктите добре. След това внимавай да не "на сухо". Тогава боли. Ако имаш добра хигиена, може да наплюнчиш пръста и тогава да пробваш -- внимателно, полека, постепенно. По принцип това е идеята -- внимателно и с лубрикант. Може и с вазелин да пробваш, но не ползвай вазелин заедно с презервативи.



Тема Обаче не се разбира въпросати на пълно!нови [re: GAY19]  
Автор °C ()
Публикувано23.06.03 13:22



По-ефикасен метод за самозадоволяване от биене на чекии и бъркане в гъза ли искаш или по-ефикасен метод за самозадоволяване изобщо зашото горните не са ефикасни?

ако е 1вото моето мнение е
1. по-ефикасен метод, за самозадоволяване на половия член, освен биенето на чикия, няма
2. по-ефикасен метод за анално самозодоволяване има и това е чрез използване на изкуствен. До колкото в България тези предмети се продават скъпо а и има една бариера пред купувача, до толкова този метод е ефективен но радко приложим.

Кой е по-добрия метод за самозадоволяване, след като бъркането с пръст в ануса боли, следва, че първия е по-добър, и ти сам си си отговорил.

Фактите са си факти...
нечутите камбани - нечути, изпуснатите влакове - заминали...


Тема пробвай това!нови [re: GAY19]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано24.06.03 00:33



лягаш по гръб, вдигаш краката, все едно че ще правиш обратно кълбо, и гледаш пениса ти да дойде на нивото на главата ти така, че след като свършиш да се изпразниш в устата си. според това колко си гъвкав, можеш дари да си направиш свирка сам... мен много това много ме кефи и често когато съм на сухо си го практикувам.
Успех!



Тема Re: пробвай това!нови [re: BBourgas]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.06.03 01:11



Хмм, а няма ли ръката да ти е под много странен ъгъл? Трябва да го пробвам това звучи интересно.

Бий, за да те уважават.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.