Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:34 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Какво е усещането да си гей?нови  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано20.06.03 00:20



А?

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: Какво е усещането да си гей?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 00:38



Странно, неповторимо и трудно обяснимо. Ако си гей - ще разбереш, а ако не си - стани, за да разбереш! Всеки случай, аз се чувствам добре като гей, е разбира се дразни ме липсата на разбираемост в повече хора, но и това се преживява. Все пак - страхотно е да ти се лепят мъже постоянно. Друг е въпросът, че на мен ми се лепят постоянно женени, а аз не искам, ама какво да правя? Това е да си гей - необикновенно състояние.



Тема Re: Какво е усещането да си гей?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано20.06.03 00:46



същото като при хетеросексуалните, само че заглеждаш по хора от твоя пол. сигурно на теб ти е приятно да видиш някоя мадам с добре оформени гърди, дъъълги крака готино стегнато дупе и лице на фотомодел, сигурно ще се възбудиш нали?е при нас е обратното-за това сме обратни-хубавите мускулести крака с прилепнала тениска по гърдите, стегнатото дупе мускулестите ръце...Общо взето няма много разлики освен пола, 2-3 признака, и начина по който правим секс, нали?



Тема Re: Какво е усещането да си гей?нови [re: Nikam]  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано20.06.03 00:47



И на мен са ми са се лепели гейове, обаче аз съм отказвал анален секс дори на жени, та що ли на мъже, ако ме разбираш... А гей не се става лесно. Смята се, че освен вродената има и придобита хомосексуалност, но аз не вярвам на тази теория. Та понеже няма шанс да стана гей, затова ви питам как е... любопитство!

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: Какво е усещането да си гей?нови [re: BBourgas]  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано20.06.03 00:53



Не се ли отразява по някакъв начин на психиката ти? Още повече, днешното общество все още не едостатъчно толерантно спрямо хомосексуалистите. Спомням си, че в училище имахме едно гейче в класа и повечето момчета го скъсваха от ебавки.

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: Какво е усещането да си гей? [re: Rapid_Fire]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано20.06.03 00:58



сещате ли се за оня виц от колко пъти се ставало?
ще ти разкажа една историйка която е истинска. купон аз и той/без съмнение твърдохетеросексулен/ присъстваме на него, той с приятелката си/моя позната/ аз сам. аз го харесвам много той постоянно ме гледа. към 3 през нощта всички са пияни. аз отивам да пикая и го засичам да засичам да излиза от кенефа. най-нахално от моя страна го хващам за пакета и го избутвам навътре в тоалетната-ой ми дава знак че няма нищо напротив. правя му една свирка и излизаме все едно, че нищо не е станало. 5 дни по-късно аз съм в тях уж да му оправям компа-поканата е от него. ъой ме пита дали си спомням нещо-аз отричам. той ми казва че си спомня и иска да повторя-аз повтярям.
сега скъса с приятелката си и си хвана друго момиче. сигурен съм, че няма нищо напротив да го потретим...

Дано не си повърнал...
с тази историйка исках да ти обесня, че има и трети вариант-хетеросексуалн който от време на време му се приисква да бъде обслужен от мъж, но продължава да си се чука с жени/правя забелебката, че не говорим за бисексуалност!!!/



Тема Re: Ей...нови [re: Rapid_Fire]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 01:00



ако ме беше срещнал мене, щяхме друг разговор да водим - щеше да поискаш да станеш гей и никога нямаше да останеш хетеросексуал.
А колкото до това, че не искаш анален секс - какво означава , че си отказал на жени - айде стига, тук иде реч да те опраскам аз например - щеше не само да искаш пак, ами и щеше и да почнеш да го правиш - но както и да е.
Какво е да си гей ли - каквото е и да си хетеросексуал - НЯМА РАЗЛИкА, едниствената разлика е сексуалният обект. А колкото до духовната разлика - геят знае как да обича, и знае как иска да бъде обичан, докато при хетерото и бисексуалите - тези чувства са ви непознати, защото не можеш да знаеш какво иска един мъж или една жена, ако ти си жена или мъж. Тва е.



Тема Re: Какво е усещането да си гей?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано20.06.03 01:04



това си е строго индивидуално за всеки-има различни типажи.на едни не ми личи защото не се лигавят, на други им личи... образът на гея не се ограничава до сухо, кълчешто китки лигаво момченце. Аз познавам кутуристи, които СА/не съм ги подозирал и даже въобще не съм предполагал за тях, защото съм ги виждал само в хетерокомпания/ и не знаех за тях до момента в който не се засякохме на едно частно гей парти в един апартамент...



Тема Re: Ей...нови [re: Nikam]  
Автор Rapid_Fire ()
Публикувано20.06.03 01:08



Това за опраскването беше моооого грубо! Наистина!

You'd better run from the Devil's gun!


Тема Re: Хей...нови [re: Rapid_Fire]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 01:21



Направо падам, че какъв хетеро си ти тогава, след като се възмущаваш от думите за опраскването - дадох ти простичък ежедневен, дори, пример, за това как се чувства един гей, особено когато е срешнал хетеро, и прочети все пак малко и между редовете - има какво да схванеш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.