Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re:Перин,нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.06.03 03:14



За науката и теориите - перин, това не самои измислици, това са го писали мъдри и премъдри хора, които са се занимавали десетилетия наред с такива проблеми

И също толкова други премъдри хора които са се занимавали с проблема не са съгласни с тях.

Не искам да те срявнявам с по-нисши обекти или нещо подобно

Ами ти вече го направи де.

Но ти знаеш, че ни мвинаги научното обяснение на даден проблем ни се харесва, често то е доста болезнено, неразбираемо или просто неудобно

Хич не ми е болезнено какъв съм и какво си мисли някой учен по въпроса, в общи линии доста добре се разбирам и ми е кажи речи удобно.

Не те позднавам, но най-вероятно си семеен, и сигурно имаш и деца - е

В момента живея с мъж. Не казвам че винаги е било така и че ще е така но за момента е така. С децата за сега не сме случили - все нещо не се получава. До сега само някакви две котки излязоха. Ама то сигурно щото съм сбъркан генетично. Ма ние работим по въпроса де. Сетих се за жесток виц по повода (на някой може да му се стори обиден но на мен ми се вижда смешен):

Когато станало време за потопа Ной взел от всеки вид по два екземпляра. И динозаври взел. Два. Мъжки. Но не могли да се размножат. Въпреки че много се стараели.

А за това защо съм тук - има някои много интересни теми в форума. По една от тях все си мисля да се изкажа от няколко дни на сам ... ама все не мога да си формулирам мислите. Но пък ми е интересно да чета. По някои теми се изказвам. А тази ми донесе голямо удоволствие.

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re:Колко се радвам!нови [re: eлия]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.06.03 03:16



Абе никви лагери за вас бе. Направо на сапун!
Той беше казал че или е с много къса или с обръсната в някой постинг. Ти как позна? Леле да не е некво психично отклонение? Че и мойта е под един сантим и направо примирам само като си помисля че някакво фройдово чудовище живее в мене и се проявява в прическата ми ....

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re: Перин, оправи си английския, човече!нови [re: Nikam]  
Автор jaytee (reloaded)
Публикувано21.06.03 03:19



Има такъв израз. Означава нещо от сорта на "браво". Ето от речник: "used to tell someone that they have done something very well, or achived something special".

Et in Arcadia alto!


Тема Re:Eлия, оплете се в собствена си интриганови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано21.06.03 03:20



Каквото и да пишеш - аз съм прав за нещата. А ти толкова вече се озлоби, че почна да смесваш от всички колби с отровата - спри, че стана по-зелена и от дървесната австралийска змия. Леле - къде ми е противоотровата?



Тема Re: Перин, оправи си английския, човече!нови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.06.03 03:23



хвана ме!

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re:Перин,нови [re: eлия]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.06.03 03:25



още не е стигнал до извода че сме женени с тебе а сам ни е син

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re:Колко се радвам!нови [re: eлия]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.06.03 03:27



Мани. Те в лагера и сапун няма да ни дават. Там смяната на дрехите как е - първа килия на втора, втора на трета ...

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re: Перин, оправи си английския, човече!нови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано21.06.03 03:28



toj e iskal da kaje - Vreme e da se mahnesh - a s izpolzuvanija ot nego izraz "way to go" - ne moje da postigne celta si - znaesh 4e se izpolzuva "Time to"...tova e obiknoven knijoven British English.



Тема Re: Перин, оправи си английския, човече!нови [re: Пepин]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано21.06.03 03:34



а да пускам ли!?



Тема Re: Нормално е да се чудиш... като не знаеш...нови [re: eлия]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано21.06.03 03:39



А честито да ти е! На кой друг му е дадена възможността два пъти да го прави за първи път! От друга страна, можеш да решиш да си останеш девица и да ходиш в рая. Далаверка

DOOM Will Never Die, Just The Players.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.