Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Не си чела внимателно!!!нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 16:51



Подигравателно-самосъжалителният ти тон е безсмислен! Не смятах, че лесбийките са толкова зловреди - за себе си най-вече, щото познавам доста от тях, но ти си изключение - ДРАГА!
Не дей да оспорваш факти от медицината, които не са ти ясни. Не ми трябва нобелова награда, щото то си е открито и доказано, това , че ти си криворазбираща е твоя работа. Аз вярвам на моите преподаватели, моите учители в медицината и на научната литература. Достатъчно е да се разровиш в учебниците по медицнска генетика, медицинска биология, биохимия, акушерство и гинекология, съдебна медицина, хистология и ембриология на човека и т.н., за да разбереш какъв е принципа на детерминиране на посочените факти и фактори.
Отново - кривото ти схващане за придобитост и вроденост, те правят за послешище, ако ти не приемаш нещо - не значи че не е така.
Явно е, че не си чела никак внимателно, след като ми казваш, че не правя разлика между пол и сексуална ориентация, и прочие, да не се повтарям.
Не ми казвай, че когато говориш за сексуалност, не трябва да намесваш медицината, това че ти не разбираш смисъла е твоя работа. Не съм нарекъл транссексуалността вид сексуална ориентация - пак не си чела - казах, че това е междинно състояние между два та пола - ясно!
И ТЪЙ КАТО НЕ СмЯТАм ДА ПОПрАВЯм ТВОИТЕ ГрЕШКИ, ПОрАДИ ФАКТА, чЕ чЕТЕШ С КрАКАТА НАГОрЕ И ИЗОПАчАВАШ ДУмИТЕ НА ХОрАТА - ТО ПрЕКрАТЯВАм СПОрА С ТЕб - бЕЗСмИСлЕНО Е. НЕ мОЖЕ ДА НЕ СИ ВНИКНАлА В СмИСЪлА НА ЕДИН ТЕКСТ, ДА НЕ ГО рАЗбИрАШ И ДА СЕ НАХВЪрлЯШ ТАКА бЕЗОТГОВОрНО - ТА ТИ САмА СЕ НАПрАВИ ЗА СмЯХ!. Когато съм те питал нещо, то е именно защото достатъчно добре съм прочел твоето писание. Това е. А не като тебе - да се хвърлям през глава!



Тема Re: Защо си толкова крив винаги?нови [re: Sam]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 17:07



Не мога да те разбера, защо се нахвърляш върху всеки, и постоянно опонираш безсмислено. Още повече, че аз не си фантазирам, а само привеждам факти от медицината - хората са ги доказали, възприели, разработвали и се работи по тях - от миналият век още - достатъчно е да погледнеш научните разработки на светила в медицината като Бонта и Гаррели 1974, Стагматова 1967, Стонко и Виигълхол 1982, Е.Бозаджиева 1982, и пр. няма смисъл да ги посочвам, има ги в учебниците. А що си мислиеш, че ти не си радио Ервила, при условие, че се хилиш зад гърба няа всички - що не ме светнеш - по колко пъти на ден го правиш, и въобще правиш ли го, и с кого - и като си бисексуален и не те интерсуват проблемите на гейовете - какво правиш тук - направи си клъб Бисексуал - и ходи си пиши там. Напротев - единственият, който не прониква в собственото си съзнание и не зачита мнението на другите - това си ти, поради наличието на всичката злоба, която съществува на земята, и която е съсредоточена в теб. Айде, философи - бай!



Тема Re: стига денови [re: Super Mario ®]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 17:26



така е, -никога една жена не може да даде на мъжа това, което би му дал един мъж, защото само един мъж знае какво иска и как, и затова той дава същото от дсебе си на другият



Тема Re: стига денови [re: Nikam]  
Автор jaytee (reloaded)
Публикувано20.06.03 18:42



Не съм мнгого убеден, различните мъже искат различни неща... Но, ако си доктор, т.е. с по-добро разбиране на човешкото тяло, сигурно помага.

Et in Arcadia alto!

Редактирано от jaytee на 20.06.03 19:00.



Тема Re: стига денови [re: Nikam]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано20.06.03 18:46



Нали уж за духовната разлика говориш. А там полът и разните атрибути от рода на кочани и дупки не са от значение. Връзката между двама души не е само секс.
Извинявам се за това с дрогирането - исках по някакъв начин да кажа че мнението ти е прекалено крайно и крайно неправилно, но не това е подходящия начин.

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re: Нямаш ли си Ева и Ева ...нови [re: eлия]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 18:48



да ти четат там щуравите измишльотини, или и тай няма кой да те търпи?
1. Ти си на принципа - каквото си баба знае, това си и баба бае! Жалко за тебе.
2. Не съм лесбийка и няма и да бъда, поне не в тоя живот, но добре, че всички не са като тебе, че тежко и горко на останалите.
3. Ти не четеш контекста, а се ловиш за цитати, които извадени от текста, губят смисъла си. Прочети над и под тях, за да осъзнаеш смисъла на това, което е написано.
4. По-голяма пародия на злото от тебе има ли на земята? Мисля, че не.
5. Имаше една Комедия от грешки - спомняш си , нали?
6. Как смееш да твърдиш толкова пошло, нагло и нахално, че интерпретирам факти, които са доказани и установени като нарми и постулати в медицината. Нямам представа какво образование имаш, и дали имаш някакво, но не ти прави чест, да се намесваш в сфера, в която си меко казана - некомпетентно, а ако случайно си се тръакнала покрай медицината, то жалко за Медицината.
7. А колкото до определянето на сексуалността и доказването и, като фактор и влияние върху живота, можеш да прочетеш някои научни разработки, които сме правили от катедрата, и в които съм и аз, та да те светна, дали не съм защитил научната основа на наличието на сексуалност, пол, поведение, влияние на факторите от околната среда и т.н. Но ти едва ли можеш да осъзнаеш какво е това - няма смисъл, има кой да го признае.
8. Както винаги, се оказа неподготвена и относно светилата в медицината - ти май, си си мислела за вагинален доктор, щото аз не съм опровергавал светилата в медицината, а напротив - показах имената в медицината, които изграждат науката, даваща обяснение на феномените от живота на човека - това, че ти не можеш да четеш - е твой проблем. В психиатрията има един раздел - разстройства в мисълта, речта и говора. Ревизирай си разстройствата в речта - моля те, щото страда дисковото пространство на дира - от глупостите на едно недоказало се същество.
9. Не ми пиши, какви са последните проучвания относно сексуалността, тъй като аз ги проследявам доста по-редовно, и смея да твърдя, че ги знам отлично - по дати, часове, теорлии, механизми и прочие.
10. Толкова ти разбираш от проучвания - това личи в израза ти: *Според последните проучвания, сексуалната ориентация има генетични или биологични корени, и вероятно се проявява преди, или малко след раждането. Това е всичко от последните медицински, биологични и генни проучвания..* - питам те - аз какво съм обяснил - ти правиш ли разлика въобще? Отговорът е не! Ако беше поне малко грамотна, щеше да сханеш, че аз ти написах нещата от биологична и генетична гледна точка. Тогава се питам - какво толкова се чудиш и хвърляш пепел в лицето на останалите?
11. Като си с медико-биологична неграмотност, поне си мълчи.
12. Отново твоето невежество, стига до там, че да оспори наличието на науки от медицината, които да покажат зависимостта на сексуалната ориентация и детерминирането на половата принадлежност и пола. Ти знаеш ли, че има девет типа пол, що си мислиш, че е налице само мъж, жена и транссексуал? А изброявам науките, не за авторитет, а за да покажа на разбиращите, че има кой и какво да потърси, прочете, разбере, и проучи.
13. Не съм поставял в една група бисексуалите и транссексуалите, по простата причина, че за мен това е огромна разлика и аз я правя!!!
14. Не си разбрала, че има два типа сексуалност - хомо- и хетеро-, и междинен тип - бисексуалност. Това е истината. Асексуалност - няма!!! и няма да има, докато има хормони в организма на човека. Психичното потискане на сексуалността, не означава липса на такава. Този термин, който за твое сведение се въвежда още 1979 година!!!, и първоначално е въведен за обозначаване на неясни сексуални състояния, с промяна на хромозомния набор, се оказа доста неподходящ в последствие и отхвърлен. А това, че разни хора, си позволяват да го използват наляво и надясно си е тяхна работа. Аз няма да ги променя. Визирам, с асексуалността първоначално се обозначаваха различните състояния, като Търнър синдром, гонадна дисгенезия, Х-полигонозомия и прочие. Това го знаят всички лекари. По-нататък, се появиха едни течения в генетиката, наречени евгеника, които се бореха за чисти раси, и те считаха, че асексуалност, е отричане на сексуалната способност на хомосексуалисти, евреи, и прочие за съставяне на нормално поколение. Т.е. нещо като хитлеровата идея, за чиста раса. Не закъсняха и учените, които въведоха термина в областта на приложната психология. Истината обаче е една - тя е описана подробно в учебника по Сексуална психопатия - там можеш да го прочетеш - новото издание излезе - преди два месеца.
15. Следователно, аз много добре знам какво е сексуалност, и каква е разликата между думите с еднакъв корен, но различни представки, наставки и окончания.
16. Описах, че транссексуалността е междинния пол!!!т.е. между мъжкия и женския, това че не си схванала контекста, пак подчертавам е твой проблем.
17. Много добре знам - каква е разликата между сексуална ориентация, идентичност, поведение, а мога да допълня и още, но за какво са ти, като ти ги тълкуваш грешно, и току-виж, пак съм аз неграмотен, ти горката лесбийска активистка - си се впрегнала да чертаеш пътя на лесбийките у нас. Горките те. А са толкова мили и добри. Познавам доста, добре, че не са като тебе - кълба от злоба.
18. Разбира се, че ще имам забележки относно т.нар. психологическа полова идентичност - стига моля те!!! Открай време психологията (една изкуствено създадена наука, дори не е наука, а нещо като вид течение) си позволява да учи медицината на живот!!! Стига - който се хваща на подобни измислици - зле за него. Психологията не е психиката на човека. Това е някаква виртуална, витаеща из облаците драсканица на определени хора от нашата планета - но това е тяхно право. Психологията е наука дотолкова, доколкото да може да опише някои общи взаимоотношения на възприятно-представната дейност и нищо повече. Но това, че се намесва в непознати за нея места - е нейна работа- аз няма да го променя. Но повярвай ми, няма медик, който да е съзгласен с постулатите на психологията, включвам и психиатрите, които също не признават моделите на изопаченост на психологията - която си вре носа навсякъди, уви без смисъл и успех.
19. Колкото до педалството и обратните - аз такива думи в речника си нямам!!!
Колкото до хетеросексуалните - да преосмислят те поведението си към хомосексуалистите, и тогава ние ще им отвърнем така както трябва. Защото ми омръзна да подавам едната буза, после другата и пак отначало.
20. Не смятам, че хомосексуалистите са долно-качествени хора, че някакви си хетеровци да им се нахвърлят и заклеймяват в ненормалност и идиотия.
21. Аз съм гей, не се срамувам от това, и моите околни го знаят - това не ме прави по-различен от останалите, но се дразня, то факта, че разни хетеровци си врат сополивите носове навсякъде и се правят на велики. Какво толкова има да пита? Какво му е интересно ? Не сме икспонати от музей, та да ни оглеждат! Аз съм човек, а с кого си лягам си е моя работа, за разлика от хетерото, които си лагат със всяка, но до 3-тата ракия, а след 5-тата вече са изчукали всяка жена - е да то сънищата са интересни - Фройд им е посветил доста интересна студия, но колко ли от тези хетеровци ще я прочетат е друг въпрос.
22. Не виждам, що за съжалителен е твоя тон - нямам нужда нито от закрила, нито от съжаление - ходи съжалявай някой друг.
23. Не разбираш нищо и никой - и най-добре е да ходиш да си пишеш в Ева и Ева, аз не си вра носа навсякъде, а знам къде ми е мястото. Престани с тая своя мания за величие и налудни идеи за мегаломанност. Че много ти вредят!!!




Тема Re: мисълта ми беше...нови [re: jaytee]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 19:05



че когато ти си мъж, и си с мъж - двамата все пак знаете, какво харесвате и и какво не, и е доста по-лесно да го кажеш на партньора до тебе, и той не само че ще те разбере, но и ще направи всичко, за да ти даде онова, което ти харесва на тебе самият.
Мъжете, когато са заедно, особено в интимни моменти, се разбират само с поглед - няма приказки - действие и резултата личи, особено под кръста - така е, нали?



Тема Re: Какво е усещането да си гей?нови [re: Rapid_Fire]  
Автор BoianМодератор (старо куче)
Публикувано20.06.03 19:08



Може да не станеш гей, но това не ти пречи да пробваш секс с мъже.



Тема Re: нямаш шанснови [re: eлия]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано20.06.03 19:16



Благодаря за направеното усилие!

DOOM Will Never Die, Just The Players.


Тема Re: Нямаш ли си Ева и Ева ...нови [re: Jupiter]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.06.03 19:38



Явно е, че не си колега, щото ако беше - щеще да си прочел, това за което пиша, а не да пишеш глупости, че това били абсурди. Я се осъзнай! Не те карам, да отговаряш на нещо, което не адресирано към тебе. И още нещо - знам достатъчно езици, и съм изчел доста литература по въпроса за сексуалността, и май, че ти тънеш в неизвестното, щото аз дори съм посочил най-новото издание впо проблемите на сексуалността в този така километричен постинг - ама къде ли са ти очилата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.