Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема КАЖЕТЕ СИ МЕНИЕТО! Тема: СуперМарио VS. mireto:)  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано19.06.03 00:59



Във връзка с получената от мен преди малко бележка от супер марио, относно развилата се ситуация обявявам ТЕМА ЗА РАЗМИСЪЛ. Напишете какво мислите по въпроса.
Според мен не е правилно той да дава ултиматум да избираме или него или нея. Въпреки, че мирена не ми е особено "лицепрятна" се въздържам от предприемането на строги мерки. Кажете какво предлагате вие. На мен ми е повече от ясно, че м/у тях няма да се стигне до примирие, заради постоянното предизвикване един към друг и хапливите реплики, с които се замерят. Като най-удачен вариант е да трия на поразия, когато има прегрешения от един от двамата.
Сега е ваш ред-кажете си мнението!



Тема Re: КАЖЕТЕ СИ МЕНИЕТО! Тема: СуперМарио VS. mireto:)нови [re: BBourgas]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано19.06.03 07:40



Аз също остро отказвам да ме карат да гоня/избирам единия/едната. Случва се и двамата ме кефят всеки по свой си начин. А това че взаимно си дърпат нервите, дори и в момента, в който всеки твърди че не прави нищо на другия и в същото време пак дърпа..., не знам дали им харесва (толкова упорито го правят), но аз определено не си падам да ги наблюдавам. Опитах се да си наруша спокойствието, като се вслушам в аргументите на всеки от тях и (както и очаквах) съжалих, щото това си е безкрайна безмислена нишка, и даже не нишка, а мрежа от безкрайни обяснения яйцето ли иде първо или кокошката.

Това за повсеместното триене, може и да свърши работа. Макар че най-дорият изход е те сами да спрат да си обръщат внимание. Мисля че тогава конфликтът им ще се разтвори във въздуха от само себе си. Освен ако не са прекалено самовтренчени.



Тема Re: КАЖЕТЕ СИ МЕНИЕТО! Тема: СуперМарио VS. mireto:)нови [re: Hopтттчe]  
Автор Sam (като никой друг)
Публикувано19.06.03 09:46



Аз самият им дадох препоръка "горещо да помолят модераторите" да им трият репликите насочени пряко един към друг още преди седмица. Помолих ги и двамата да минат на лични бележки щом толкова им харесва да си пишат. Така хем ще си начешат езиците, хем форума няма да прилича на лафчето от дир.бг... Ама не - държат да им четем репликите, които са толкова стойностни и мъдри... При това си пишат доста често, та темите в които си разговарят са все най-отгоре.
Трийте модератори и окото да не ви мига!!!

Що съм толкова хубав бееее!


Тема Re: КАЖЕТЕ СИ МЕНИЕТО! Тема: СуперМарио VS. mireto:)нови [re: Sam]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано19.06.03 10:03



и защо точно да трият? аз не съм го обиждала. той е този, който ме обижда във всяко едно негово мнение...мисля че точно това трябва да се трие.


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Моето мнение:нови [re: BBourgas]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано19.06.03 10:10



ако с това няма да си отвориш много работа.
а и не вярвам, защото тя започна 1ва а още не е изтрита. аз чаках, чаках 3-4 дена, и мението и на официална говорителка не беше изтрито, нито онова с което ме подкани да се разкарам, въпреки че ти писах бележка.
За това пуснах питането, в него никой не се изказа почти ясно, дали да се махна или тя да се махне... И след това започнах да и отговарям. Защо не? Само за мен ли ще седят, мнения които ми коментират психичното състояние?
Нека да коментираме нейното.
Ако и бяхте изтрили онези мнения, нямаше да и отговоря нали?
за това искам да се гласува кой ще се банне от тук.
Май ще се съгласите, че не може да се вярва на една която обещава нещо и само след 2-3-5 месеца забравя. Причините които пораждат тази късопаметност са известни.

Това е.

Редактирано от Super Mario ® на 19.06.03 10:13.



Тема Re: КАЖЕТЕ СИ МЕНИЕТО! Тема: СуперМарио VS. mireto:)нови [re: mireto:)]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано19.06.03 10:14



Ами, Мире(на)... човек може да предизвиква отрицателна ответна реакция не само с пряка обида. Виж сега че ти като кажеш "не съм го обиждала", Марио ще хукне да прави цитати (или поне би имал право да хукне) как си го нарекла тук и там и да напомня че как си говорила от наше име какво мислим и искаме ние... Ето как дори тази ти уж невинна бележка пак може да предизвика реакция у Марио. И същото огледално важи и за тебе.

И всъщност, доколкото разбирам, ББургас има предвид триене само на тия от мненията ви, които от които другият може да се почувства длъжен да отговори и да го разпали наново. Това е безкрайно повтаряне, безкрайни оправдания и подритване на топката, които не разрешават нищо.

Просто, моля, спрете да си обяснявате взаимно колко другия е лош и как той е виновен.

Спрете да го обяснявате и на (нас) другите, защото (мился), дори и друг да има добро желание да вникне в кавгата ви, се натъква, както вече казах, на древния празен спор за яйцето и кокошката.



Тема Разбрахме, че не си българин.нови [re: Jupiter]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано19.06.03 10:21



За това би ли превел на български какво казваш?



Тема Re: КАЖЕТЕ СИ МЕНИЕТО! Тема: СуперМарио VS. mireto:)нови [re: Hopтттчe]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано19.06.03 10:27



Аз разбирам позицията тu/ви. "как си говорила от наше име какво мислим и искаме ние" - това не е обида...или поне аз така си мисля. Това че той се пали, когато аз изказвам мнението си, значи ли че го обиждам? Не мисля.
И да не тръгвам аз да вадя цитати, от негови теми, където той ме обижда и ме нарича каква ли не...жалко че може би вече едва ли ще ги открия, тъй като имам спомен, че тези неща бяха модерирани...но ако е нужно да доказвам грубото му държание към мен, ще го направя. С какво точно съм предизвикала Марио? С изказването на моето мнение, относно работата на Ббургас...от там М. навлезна в съвсем други теми и неща...и си позволи да ме нарече каква ли не...току що дори видях отговора му към Jupiter малко по-долу...в заглавието на мнението, глаголът също е в 1л., мн.ч...сега да тръгна да го обиждам ли?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Редактирано от mireto:) на 19.06.03 10:42.



Тема Re: Моето мнение:нови [re: Super Mario ®]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано19.06.03 10:28



Какви точно са причините за късопаметността ми?


Когато е достатъчно тъмно, можеш да видиш звездите...

Тема Re: Моето мнение:нови [re: Super Mario ®]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано19.06.03 10:45



Демек, Марио, започваш отново същата песен, и Мирето започва същата песен, и е съвсем без значение кой я започва наново.

Точно докато ви подсказвам на Мирена, че дори ужа най-безобидна реплика от единия може да предизвика изригване у другия, и ето че то вече станало.

Прекрасно знаеш от опит, че така доникъде не се стига. Аз лично съм съгласен да се изтрият всички нишки с караници между вас от последната седмица ли, колко, за да спрете най-сетне да се ровите до началото на Вселената! Ако беше спрял много по-рано да й се връзваш, тя нямаше да отговори, ти нямаше пак да се разпалиш и т.н.! Така че тоя начин на разсъждение просто не върши работа.

Държа на тебе, държа и на нея и никой от вас няма правото да иска от мен при това положение да гоня другия! Искам ви и двамата! Ако вие не се искате, разберете се тихичко помежду си човешки! А не тука да ви гледам(е) как се замеряте с торти и кал. Това отдавна спря да бъде дори смешно!

Толкоз от мене, хич няма и да погледна повече в тая и подобните и нишки, и аз само си намирам за какво да си говоря, вместо да си върша работата.

Сполай ви и лек ден на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.