Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re:Ти си бла бланови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.06.03 03:23



Я не ме плаши, щото няма да се стресна! Айде напиши им, та да видим какво ще ти се отговори. Още повече, че си модератор, и може да използваш за зловредни цели инфото и регистрите на хората. Между другото системната администрация в дирбг се прави не от човек, а от машина. Не знаеш ли и това. И не се казва фулшитс, а булшитс - т.е. любимите ти лайна - бе ти да не си с копрофилия (вид психоза) - питам само, че все за лайна ти идва думата!



Тема Re: Да те светна за афектанови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.06.03 03:26



Утре ще ти напиша дословно всичко за афекта от психиатрията, но пак ти казвам, въпреки това - има мисловна дейност! разбери го бе човеко! Освен това съм го учил и съм 100% сигурен. Хората затова сме наречени хомо сапиенс реценс - мислещи хора, щото е имало преди тях например хомо еректус, а след нас ще има хомо футурус и т.н.
Запомни - има ли мозъкът структурно кора и подкорие - то мисъл има.



Тема Re:Ти си бла бланови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано16.06.03 03:26



haha вече почваш като децата-няма пък ти си бла бла.
БулШитс е на разговорен уличен Американски.Гледай си работата пък!Наааааааааааааааааааа Тъпет!



Тема Admiните не са машининови [re: BBourgas]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано16.06.03 03:28



А са реално съществуващи хора.Позаинтересувай се дееее!



Тема Re: Аз пък...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.06.03 03:28



Е, че недей полудява толкоз бързо де, айде пък и ти сега! Ко шъ прайм без теб, кат луднеш окончателно?



Тема Re:Ехо, бла бланови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.06.03 03:32



ооо, аз си гледам работата, я не се кахъри за мене



Тема Re: От две...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано16.06.03 03:33



от две-три години насам, това зависи от финансовото състояние на сайта, приятелю, дали ще си има секретари от плът и кръв, или голямото управление на базата данни, ще се прави от приложна програма - е работа на уебмастъра и сайтовия притежател. АХА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.