Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 15.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Reshenie  
Автор Golito (непознат)
Публикувано15.06.03 17:20



Vzeh reshenie da si mahna kosmite na krakata , parvo zashtoto sega e aktualno , vtoro po dobar ten i treto zashtoto e interesno.
Mojete li da mi kajete koi e nai-udachniat nachin da go napravia. Kazaha mi za edin preparat Veet , polzvalili ste go , dobar li e ?
Predvaritelno Vi blagodaria!



Тема Re: Reshenieнови [re: Golito]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано15.06.03 17:40



Мнозина го хвалят "Veet" като нежен, но на мен ми зачервява кожата притесняващо. След това ми минава де, но...

Има един български, който се води депилаторен крем "Дева" от цяла серия продукти "Дева". Той трябва да се остави да действа по-дълго (15-20 мин), но поне моята кожа не дразни и дава също толкова добри резултати, въпреки че е доста по-евтин (1,20 лв).

Лошото е само че когато за втори път си купих "Дева" имаше някои страннни признаци, които ме накараха да си помисля, че съдържанието се е развалило. Миришеше малко по-различно и консистенмцията му беше по-друга. За съжаление, късно го разбрах. И наистина не свърши работа.



Тема Re: Reshenieнови [re: Golito]  
Автор jaytee (reloaded)
Публикувано16.06.03 23:09



Няколко пъти (доста рядко) съм ползвал обезкосмяващия крем Immac



и ефектът е подобен на този описан от Нортттче. Прилага се за 10-15 мин., след което кожата е зачервена и силно раздразнена (не е чак толкова страшно!), но постепенно това утихва и няма проблеми. Не знам дали го има същия крем в България, но виждам, че химическия му състав е thioglycolate.

За предимства и недостатъци спрямо ползване на други средства за обезкосмяване не съм сигурен. Моя приятел ме харесва космат.

Et in Arcadia alto!

Редактирано от jaytee на 16.06.03 23:34.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.