Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Относно правата и задълженията на Модераторанови  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано12.06.03 06:38



Лично аз смятам че BBourgas започна много безогледно и арогантно да злоупотребява с модераторските си права и най-вече начина по който се аргументира за това. Не може да заключиш нечия тема, да изтриеш контекста така че никой да не знае за какво става дума и да напишеш вътре че можеш да си измислиш каквато и да е причина за да я заключиш!

Доколкото помня модераторите бяха избрани с доста по-различни функции от тези, описани от самия BBourgas: "Да, това е свободата на форума ни. На който не му харесва - ЧАО!!!Ценсзура ли? Ще ви скъсам от цензура-пък а някой е казал нещо! Щото са ви много големи устите на всичките-изтрием ви едно мненийци и хоп цензура, ама това не е цензура ами вътрешна ваша защитна реакция, че са ви изтрили поредната глупост и си го променяте както на вас ви е удобно.И аз претендирам, че вие налагате цензура- цензура на добрия тон ТУК!!!. Знаете ли каква е раликата м/у нас - вие сте ни подчинени бебенца, за които ние се грижим да са ви чисти памперсите постоянно, ние пък сме лошите и строги лелки..."

Правилата на форумите важат също и за модераторите и според мен е крайно време да се преразгледат и актуализират относно какви точно права и задължения имат самите модератори, щото това по-горе си е чиста проба диктатура и излиза извън всякакви разумни граници!

Като начало предлагам правило в което ако се пусне нова тема която я има в архивите на клуба модератора да има задължението да премести новия постинг във старата тема, изкарвайки я на първа страница, вместо показно да трие, заключва и нагрубява този който я е пуснал.
Вие сте на ред.



Тема Re: Относно правата и задълженията на Модераторанови [re: Myминтpoл]  
Автор Big and thick (queer)
Публикувано12.06.03 08:00



Аз рядко пиша в клуба, но всеки ден чета постингите. След оскърбителните думи на модератора BBuourgas реших че не трябва да мълча. Струва ми се че този път той премина всякакви граници, изрази като "ще ви скъсам от цензура" и за това че сме се оаквали и имаме нужда от памперси са проява на липса на уважение към другите. Няма да скрия че аз не гласувах за него при избирането му за модератор и не съжалявам за това. Стоя си на мнението че клуба е прекалено малък за двама модератори, Боян се справяше отлично преди избора на BBourgas. След последните събития предлагам BBourgas да бъде освободен от задълженията си на модератор на клуба. Очаквам мненията ви.

THE BIGGER THE BETTER


Тема прав си, но не забравяй...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано12.06.03 08:38



че преди известно време вие си го искахте за модератор...
сега има и последствия от това нещо съответно...


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: Относно правата и задълженията на Модераторанови [re: Myминтpoл]  
Автор Jupiter (ентусиаст)
Публикувано12.06.03 08:45



Леле! Bbourgasчо, май бъркаш думичките "диктатор" и "модератор", както Free Duty-то. Как съм го пропуснал тва твое изказване? За диктатор май ставаш, ама не точно тва мисля, че е необходимо на клуба.
Казваш, че това, дето го пишем били глупости, тогава не знам как да нареча твоите писания. Като се почне от чата-свалка с Г-жа Фани, премине се през лятната ти разгоненост по чалга изпълнителите и телевизионните водещи, и се свърши с циганските пиаци в Бургас. Все не-глупости... Разбирам, че има нужда и от смешници в клуба, обаче да се кефиш на собствените си глупости, а чуждите да заключваш е най-малкото проява на егоизъм. А в сериозните теми май мнението ти често липсва?
Опита се да подобриш положението си и да спечелиш симпатии с теми като "Let's DO IT right! Oсъждане в клуба" и "[БЕЗМИТНА ЗОНА] - [FREE DUTY]", обаче като гледам мненията на другите, май не си успял. А сега с тва изказване съвсем си вкара автогол.

Come on, vogue
Let your body move to the music





Тема ами аз за това рядко влизам тукнови [re: Myминтpoл]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано12.06.03 10:44



няма смисъл, особенно като толерират, Мирето или новия и прякор Тринити която е всъшност е някава жена така дружелюбно

само за Биба!Biba, помисли колко по-лесно е без Кредор

Редактирано от Super Mario ® на 12.06.03 12:23.



Тема Ти не се обаждай, видяхме те ква синови [re: Jupiter]  
Автор Super Mario ® ()
Публикувано12.06.03 10:45



натискачка за модераторка...
Злобна точно като мирето която тука се натискаше... по същия начин...

само за Биба!Biba, помисли колко по-лесно е без Кредор


Тема Re: Ти не се обаждай, видяхме те ква синови [re: Super Mario ®]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано12.06.03 10:47



смешко, смешко...с твойте камъни по твоята глава...хахахахах :)))))


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема ограничи влизането до минимумнови [re: Super Mario ®]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано12.06.03 10:48



най-добре ще е за всички ни, най вече за твоето психично състояние


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: прав си, но не забравяй...нови [re: Tpинити]  
Автор Myминтpoл (Розовичък)
Публикувано12.06.03 11:04



Естествено, но това не означава че след като са го избрали за модератор е редно да си позволява такива неща, нали?



Тема Re: прав си, но не забравяй...нови [re: Myминтpoл]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано12.06.03 11:10



разбира се...
аз не виждам Boian да се е изказал по този въпрос...нека да видим дали ще го направи, все пак неговото мнение също е важно за клуба.

а ти всъщност какво очакваш? нали знаеш какво ще стане с тази тема? най-вероятно ще бъде заключена...та какво очакваш да постигнеш? дали Bbourgas има смелост, за да абдикира както му се вика...или пак трябва да се правят циркове и сеири, за да бъде сменен като модератор...


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Редактирано от Tpинити на 12.06.03 11:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.