Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Двама влюбени мъженови  
Автор AMAZlNG (inadequate)
Публикувано06.06.03 19:42



Някой случайно да е чувал песента на група ТАКСИ

"Двама влюбени мъже"?

Аз днес я чух за пръв път и останах много приятно изненадан!

Какво мислите по въпроса?


Why breathing is bleeding?


Тема Re: Двама влюбени мъженови [re: AMAZlNG]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано06.06.03 20:00



Ами на мен лично ми харесва, въпреки че е извън музикалния ми вкус...



Тема Re: Супер [re: AMAZlNG]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано08.06.03 00:57



Това е страхотно, само , че дали я има в интернет, тъй като както знаем в нашата страна хетеросексуалната цензура - просто явно спи през почивните дни, но в понеделник - леле, не ми се мисли. Хетеросексуалните противни цензурчици пак ще ни убият надеждата за добър живот! Харесвам също и една песен на Петър Антонов - Синьо момче - но така и не я намерих никъде из интернет. Ако са ти известни някои адреси - моля те напиши ги , за да се изкефим всички!



Тема Re: Супернови [re: Nikam]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано08.06.03 02:25



Хм...Ми аз и двете съм ги теглил от нет...Потърси ги примерно в mp3-bg.com...



Тема Re: На друго място дали ги има?нови [re: MushRooM^KiD]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано08.06.03 03:34



Преди време търсих там Петър Антонов и Синьо момче - но ги няма - сега ще ги потърся отново, и ако ги има пак ще драсна едно редле.



Тема Провери в ...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgasМодератор (restarted)
Публикувано08.06.03 10:11



...ako я няма в mp3-bg.com провери в:
free.techno-link.com
data.bg
free.evro.net
mp3.bol.bg

Редактирано от BBourgas на 08.06.03 10:14.



Тема Re: Намерих песентанови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано08.06.03 14:10



Намерих я в mp3-bg.com - страхотна е и като текст и като мелодия, и като ритъм. Изтеглете си я и вие - има я в категорията рок. Но аз натиснах Т от търсачката и готово. Както и да е.

Няма, няма град в този свят,
който да приеме двама,
двама влюбени мъже, от любов...
...От любов ли те не виждат края.
Търсят поглед, сякаш някой им е дал
грешна нежност - неразбрана и защо?
Само тях може би ще ги боли, телефонът не звъни........




Тема Re: Двама влюбени мъженови [re: AMAZlNG]  
Автор jaytee (reloaded)
Публикувано08.06.03 20:51



Ами аз слуайно като бях в България миналата година чух по радиото да говорят за тази песен и ми направи впеатление и съм го запомнил. Беше интервю с изпълнителите и те обясниха, че не трябва да става грешка, мъжете не били вклюбени един в друг, а в една и съща жена...

Et in Arcadia Tito!


Тема Re: Двама влюбени мъженови [re: jaytee]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано08.06.03 22:06



Това си мислех и аз сам докато я слушах.

Въпреки че, текста всеки може да го възприема както му харесва, защо да се ограничава само с обичайната трактовка :-)

Примерно, преди да гледам клипа на "Ще избягам ли от теб", преживявах тая песен като любовна, в контекста на интимните отношения (духовни де) между двама души... Клипът е много силен и ярко налага трактовката на посока "насилие в семейството", а не моята "насилие във връзката"... Но защо пък не. Понякога се забавлавам да се опитвам осъзнавам наличието и на двете едновременно...



Тема Re: Двама влюбени мъженови [re: AMAZlNG]  
Автор pensif (zamislen)
Публикувано09.06.03 13:02



Да, песничката е много приятна.
Когато я чух за пръв път преди 4-5 години останах много изненадан от текста:). Изкефих се страшно, че някой се е осмелил да направи и изпее това у нас. И в началото тя ми носеше много приятни емоции. Ала наскоро след това, не знам по какви причини - притеснение някво ли, що ли, от Такси започнаха наляво и надясно да обясняват, че не е това, което всички си мислят...И ми стана гадно. Толкова ли, аджеба, не са се сещали като я лансират, че заглавие (и не само то) като "Двама влюбени мъже" в 99 % от случаите се разбира еднозначно?!?! или просто пак ни играеха евтини рекламни трикове?...
Във всеки случай напоследък почти не съм я чувал тази песен...

"To be natural is such a difficult pose to keep up"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.