Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Стар въпроснови  
Автор _2QT2BSTR8_ (So What?)
Публикувано03.05.03 18:13



Нещо малко по различно от класическите теми тук (но за сметка на това е класика та дрънка)

Добре бе мама му стара, защо когато човек вземе че се влюби и започва да върши тотални глупости и да прави идиотски грешки, които в крайна сметка разсипват всички шансове връзката да се развива добре?

Какво по дяволите ми става?

От известно време насам движа със един много готин образ всичко е супер, само дето се оказа че съм "хлътнал" , дотук добре, обаче в последно време каквото и да направя е все някаква тъпотия, която явно го кара да се чувства зле (или по скоро подтиснат) и в крайна сметка нещата отиват на провал (за пореден път), а аз си го обичам и си мисля че и той (поне) ме харесва. Защо когато обичаш някого той си мисли че се опитваш да го "затвориш"? Нямам нищо против човека да си има неговия личен живот, дори си мисля че това е задължително за да оцелеем заедно - всеки да има своето лично пространство, не се опитвам да му го отнема, защо обаче той се чувства все едно се опитвам?

И при вас ли е така?

And if You are Homophobic May God Have Mercy on Your Soul!


Тема Re: Стар въпроснови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор BBourgasМодератор (eXiteD)
Публикувано03.05.03 19:20



Изглежда се правиш на някой друг, за да му привлечеш вниманието, но не играеш добре ролята си... Бъди себе си и приемай нещата по-спокойно! Скоро ще има развитие
:Това ми показаха звездите



Тема Re: Стар въпроснови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор jaytee (2.0)
Публикувано03.05.03 22:43



Възможно ли е той да е имал предишна връзка, в която е чувствал личната си свобода ограничена и сега е много внимателен да не повтори същата грешка? В такъв случай може би е добре да му дадеш време и да не бъдеш настоятелен с него. Възможно е също той да търси приятел, над когото да доминира и да не е сигурен, че това си ти. А в такъв случай дали ти ще искаш да си с него?

"For every end, there is a new beginning"


Тема абе сигурен ли си че това е причината?нови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано04.05.03 00:03



ако някой обича някого то той сам се затваря...

:-)






...аз ли съм това добиче,
дето с поглед го събличаш...
и никой не разбра:
прибираш се с някого
идваш у дома
тръгвам някъде
непознати улици ще извървя
със тебе искам да се е...*



*Мери изпята от Супер Марио на едно караоке



Тема Re: Стар въпроснови [re: BBourgas]  
Автор _2QT2BSTR8_ (So What?)
Публикувано04.05.03 16:37



хмммм, може и да си прав
само дето на мен май вече ми е станало навик да "играя" (това май е втората връзка която прецаквам по този начин)

Е да се надяваме че ще имам шанс да оправя нещата (въпреки че се съмнявам)

Въпреки, че както е казал Ozzy:


There are no unachievable goals

There are no unsaveable souls
No legitimate kings or queens, do
you know what I mean? Yeah


Както и да е, май си много прав

And if You are Homophobic May God Have Mercy on Your Soul!


Тема Re: Стар въпроснови [re: jaytee]  
Автор _2QT2BSTR8_ (So What?)
Публикувано04.05.03 16:42



Възможно е, и точно това е случая

Проблема е, че опитвайки се да бъда добър с него и да му дам всичко което иска май прекалих и в крайна сметка той може би просто не ми вярва, че наистина не искам да го ограничавам... а бе не знам, много скоро ще се разбере

А по въпроса за доминирането, не е това случая, не е такъв тип човек - по скоро предпочита някой друг да взема решенията (и отговорността) вместо него - което мен ме устройва по принцип...

А, бе ще видим, нещо твърде сложно взе да става, а човека определено не е наясно какво иска , което в крайна сметка май е това което много скоро ще разсипе всичко

10x Anyway


There are no unlockable doors
There are no unwinable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsignable songs


And if You are Homophobic May God Have Mercy on Your Soul!

Редактирано от _2QT2BSTR8_ на 04.05.03 16:49.



Тема Re: абе сигурен ли си че това е причината?нови [re: Super Mario ®]  
Автор _2QT2BSTR8_ (So What?)
Публикувано04.05.03 16:46



Абсолютно си прав
И на мен не ми пречи факта че съм се затворил за останалия свят, защото си обичам човека

Обаче май на него това че аз съм се затворил му лази по нервите (или нещо от сорта)

...There are no impossible dreams
There are no invisible seams
Each night when the day is through
I don't ask much
I just want you...


And if You are Homophobic May God Have Mercy on Your Soul!


Тема Re: Стар въпроснови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Jupiter (член)
Публикувано05.05.03 03:12



Какво точно правиш? Какви са теzи идиотски грешки? Как така той си мисли, че се опитваш да му отнемеш свободата? Да не му досаждаш непрекьснато? Нищо по конкретно не си написал... Kакви вzаимоотнишения имате?

Like a virgin
When your heart beats
Next to mine





Тема Re: абе сигурен ли си че това е причината?нови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано05.05.03 10:35



Оставам с впечатление че разбирането за свобода е нещо строго индивидуално (логично - нали обективно понятие свобода няма). Изглежда успяват тези връзки в които ограниченията върху свободата които партнъорите си налагат взаимно, са субективно минимални. Примерно (не казвам че се отнася за твоя случай) - ако приятеля ти е темерут и не обича да се среща с хора, това че ще му ограничиш контактите с други хора хич няма да го трогне. Или пък представи си пушач и непушач, или двама пушачи - за сравнение.

Have you tried ... not being a mutant?


Тема Re: абе сигурен ли си че това е причината?нови [re: _2QT2BSTR8_]  
Автор Orange6 (непознат )
Публикувано05.05.03 14:29



Ади, като се изяснят нещата, пиши тука какво точно е станало, да знаем и ние! Успех!

поздрави:

портокаловото дете




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.