Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 06.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ООН ще гласува резолюциянови [re: Boian]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано24.04.03 21:06



Къде мога да прочета какво точно се казва в закона.
Знам със сигурност че не е един закон а няколко, като някои са щатски (в някои щати) а някои федерални.
Защото съм чел преразказ на закона, ама писан от журналист.

DOOM Will Never Die, Just The Players
A. Einstein


Тема Re: ООН ще гласува резолюциянови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано25.04.03 02:08



От това което казах не следва такъв извод, ма щом казваш.
А иначе да разкажа по-подробно какво пише в статията - значи по крайбрежията са си нормални хора които не ходят на църква и т.н. А в т.нар. fly-over states (т.е. щати над които се прелита, където никой не ще да ходи) са некви тотални църковни радикалисти (които ти наричаш фашисти, предполагам).
Що се отнася до личните ми впечатления (бил съм и в двете, и то баш крайности) - разликата не е чак толкова голяма, ако сравним с България примерно. По Европа не съм бил и не знам.

DOOM Will Never Die, Just The Players
A. Einstein


Тема Re: ООН ще гласува резолюциянови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано25.04.03 02:19



Ами Сан Франциско бил раят на гей-а. Аз не съм ходил така че не знам.

DOOM Will Never Die, Just The Players
A. Einstein


Тема Очаквано забавяне ....нови [re: soldier of fortune]  
Автор soldier of fortune ()
Публикувано25.04.03 16:07



Резолюцията на ООН

Гласуването на резолюцията за човешките права на хомосексуалните беше отложено от алианс на мюсюлмански държави, които желаят да разгледат предложенията за изменения за да намалят обхвата на резолюцията.

Новите предложения за изменение премахват всички въпроси отнасящи се до дискриминацията на базата на сексуална ориентация и по този начин обезсмислят резолюцията.

Алиансът на държавите, които не одобряват тази резолюция включва страни като Пакистан, Египет, Либия, Саудитска Арабия и Малайзия.

Източник на ООН каза:

“Предполагам, че тяхната цел е да забавят гласуването на тази резолюция колко се може по дълго и по този начин да спечелят подкрепата на другите държави за своите предложения”.

Питър Тачел добави:

“Гласуването е забавено от ислямски държави, в които хомосексуалните биват затваряни, линчувани или обезглавявани”.


http://www.rainbownetwork.com

.....and let the sun shine....


Тема Re: Очаквано забавяне ....нови [re: soldier of fortune]  
Автор jaytee (2.0)
Публикувано25.04.03 16:43



ами то ООН (United Nations) работи ли още? Покрай войната по новинарските канали го наричаха Divided Nations...

"For every end, there is a new beginning"


Тема Re: Очаквано забавяне ....нови [re: soldier of fortune]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано25.04.03 19:08



Мдам, очевидно на някои прогрес не може да им се натрапи. Уви.

DOOM Will Never Die, Just The Players
A. Einstein


Тема Re: Очаквано забавяне ....нови [re: Пepин]  
Автор Hopтттчe (мъглявo)
Публикувано25.04.03 19:28



Прогрес по начало се натрапва трудно. Ще им трябва доста време, за да преглътнат... Ще трябва да го преглътнат обаче, няма начин... Ако ще резолюцията още 50 години да се внася и да бъде отклонявана... Но трябва да се внася... Иначе и след 100 години там ще убиват мъже, които обичат мъже... :-(



Тема Re: Очаквано забавяне ....нови [re: Hopтттчe]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано25.04.03 20:15



Абе те тея държави с тая религия много проблеми си имат и тоя май не им е най големия. Ма карай.

DOOM Will Never Die, Just The Players
A. Einstein


Тема Следва...нови [re: Пepин]  
Автор BBourgasМодератор (eXiteD)
Публикувано25.04.03 20:53



...очаквано отлагане и стремеж към пълен регрес на въпросните държави

Be Cool



Тема Re: Очаквано забавяне ....нови [re: Пepин]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано25.04.03 22:07



Вярно е. Страшно нещо е това религиозен фанатизъм. Интересно е, че САЩ са една от най-религиозните държави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.