Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кои мъже са най-.... изобщонови  
Автор Eмoтo (непознат)
Публикувано10.04.03 15:28



Разкажете според вас кои са най-добрите любовници - като народност, раса и т.н. както и интересни преживявания с тях. Мисля че темата е интересна,а?

Редактирано от Eмoтo на 10.04.03 15:29.



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Eмoтo]  
Автор Jupiter (новак)
Публикувано10.04.03 18:38



Razkaji ti de...useshtam 4e izgaryash ot neturpenie da go napravish



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Eмoтo]  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано10.04.03 19:31



Иска ли питане?Естествено че българите сме си най-най!Турците също много се мазнят, но не все още не са достигнали нашето ниво. Кви интересни изживявания да ти споделя - секс като секс...интересното е до момента в който и двамата не свалим гащи



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Eмoтo]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано10.04.03 19:33



мм... аз (по принцип) си падам по руси и светли мъже, които се срещат в по-северните от нас народи, но скромното ми впечатление е, че те са малко студени в секса... т.е. "най-... изобщо мъжете" сигурно трябва да ги търсим на юг



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Jupiter]  
Автор Eмoтo (непознат)
Публикувано11.04.03 09:05



Ха ха ха. Ми да наистина си прав. Въпреки, че ми е адски интересно да разбера предпочитаните типове на дуги хора, все пак ще ми е интересно да разкажа за моя. Понеже аз съм светъл, русоляв, винаги съм си падал по тъмните хора. Изобщо това май е истина, че противоположностите се привличат. Но нейсе. За мен най-сексапилните мъже поне на първо гледане са гърците. Досега не съм срешнал представител от тази страна който веднага да не ме е привлякал. Някак имат някакво излъчване(което забелязал съм, много малко хора харесват :))) значи съм някакъв странен). Но общо взето какво ми харесва в тях:

1)Мургавата и обикновенно чиста кожа. Въпреки разпространеното мнение за тях, че са мазни и нечистоплътни, гърците са едни от най-големите потребители на козметика
2)Черни и къдрави коси, обикновенно с много гел ... е наистина им стоят добре.
3)Типичната гръцка леко нахална физиономия. Гърците май по-принцип са си доста прями и самоуверени - един плюс за тях
4)Общо взето повечето имат приятни тела с добре развити задници. Много повече си падам по големите но твърди щръкнали задници , отколкото по тип миловидно момчешко дупе.
5)И най-вече не знам защо но всички те ми се струват поне бисексуални. Имам чувството, че даже и да не го правят с мъже, поне имат фантазии за това :)))

Това лято на морето(на Златните) просто ми писна от руси хора. Руснаци, германци и шведи. Вярно е шведите имат страхотни тела, високи, атлетични и неокосмени, но просто накрая ми се повръщаше като видя някоя тъпа руса мутра :))) Особено ако говори на руски :)

Така, че аз твърдо гласувам за типичния балкански тип - македонци, гърци, сърби. За турците не знам - нямам впечатление ... но :))) хе хе българите наистина са супер.



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Eмoтo]  
Автор Jupiter (новак)
Публикувано11.04.03 10:17



Gurcite sa mi nay-omraznata poroda.Ne, 4e ne si padam po tumni hora (samiat az sum takuv), no tochno gurci...ne namiram nishto privlekatelno v tyah, daje mnogo otbluskvashti neshta...purvo - tva 4e se imat za golemi evropeyci i se naduvat strashno mnogo...a milite dori i ne podozirat kolko dale4e sa ot Evropa i 4e vodqt nay-niskia standart na jivot v cyaloto EU.Mantaliteta im e otvratitelen, a do tva kolko polzvat kozmetika po selata i ostrovite, kudeto polzvat muleta za transport nqma da komentiram...
draznqt me gurcite v bg, nay-ve4e gruckite studenti shtoto vsichkite sa nqkakvi vtoroklasni, deto ne sa gi prieli v greece i otskochili da uchat v bg...mnozinstvoto sa razni selyani ot ostrovite pak, deto v bg se imat za golyamata rabota...za nishto na sveta ne bih go napravil s gruk, ama naistina za nishto...Dokato jivqh v Avstria imah mnogo kolegi gurci, koito me otvrashtavaha po vsichki paragrafi...i da vi kaja, 4e nay-prestijnata rabota, koyato edin gruk moje da si nameri v Evropa e prodavach na Gyros v nqkoq butka na garata...za predrazsudacite, koito imat kum nas nqma da govorq, shtoto sa mnogo



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Jupiter]  
Автор Eмoтo (непознат)
Публикувано11.04.03 11:22



Идеята беше всеки да каже, какво харесва. Негативизма не е най-добрата позиция. А щом и ти си тъмен ... хе хе хе мой тип момче :)

Та ... това е надявам се всеки да сподели какви хора го привличат, без след това някой друг да му каже, че те не струват ... не че има нещо лошо в това.

А теб какви момчета те привличат?



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Eмoтo]  
Автор Jupiter (новак)
Публикувано11.04.03 13:23



Ami ako stava vupros za narodnosat, may bulgarite...imam se za multi-kulti lichnost, no za da imash seriozni i intimni otnoshenia s nyakoy mnogo e vajno kak kude ste izrastnali (pone spored men)...no estestveno ima i mnogo zdravi vruzki mejdu hora, koito sa ot razlichni kontinenti dori...nikoy drug ne e uspqval da me "zavladee" taka kakto nqkoe bulgarche...daje edno vse oshte si me kefi
ta...haresvam po-malki ot men...pone na teglo i rust kefi me da imat nejno izluchvane i da sa neprinudeni...tva ne znachi jenstveni...haresvat mi mom4eshki tip...ne muje, sportni...ne haresvam mnogo rusi, padam si po tumnokosi i s po-murgava koja (kato men)...
izberete bulgarskoto!! seriozno s nikoy ne sum se razbiral taka kakto s bulgarin, s nikoy ne sum se karal tolkova i s nikoy ne e bilo tolkova emocionalno...
moje bi shtoto jiveq v chujbina sum se zatujil tolkova za bulgarsko, a na vas da vi e omruznalo ot bulgari...vie kajete



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщо [re: jaytee]  
Автор bobb (непознат)
Публикувано12.04.03 04:20



Умирам за мъже с руси коси и светли очи.Разбира се има и много хубави брюнети ,но иначе като цяло българите са си най-хубави.Само дето във Варна рядко ще срещнеш някой с руса коса и сини очи.



Тема Re: Кои мъже са най-.... изобщонови [re: Eмoтo]  
Автор strelec (непознат )
Публикувано12.04.03 23:03



Живея в Париж от 3 години. Преди това в София бях ватман. Тогава имах през различни периоди 3 истински приятели. Истински имам пред вид по душа и сърце. Не винаги сексът е най-важен. Не казвам, че понякога не е изключително нужен.
Сега тук не мога да си намеря приятел, защото всички се страхуват от общественото мнение много повече от колкото в България.
Затова казвам Българите са мъже с главно Б!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.