Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 05.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Споделете за интересни филминови [re: Boian]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано07.04.03 00:16



И трите филма на Алмодовар, които съм гледал, наистина са много хубави: "Матадор", "Кика" и "Всичко за майка ми". Не знаех, че е гей, но предполагах! . "Матадор" и "Кика" ги въртяха често по БНТ, а "Всичко за майка ми" ('All About My Mother') сигурно също е преведен, защото взе Оскар. Като ми остане време и ако Боян не ме изпревари ще напиша повече за "Матадор" и "Всичко за майка ми".



Тема Ами как да ти обясня сега...нови [re: BBourgas]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано07.04.03 00:56



Абе все пак си е друго на кино...Не че отричам и домашния уют, но пък понякога май почват да ми липсват "зяпачите", пуканките от машина, сгъваемите седалки, огромния екран и трейлърите преди филма...Абе с една дума липсва ми специфичната кино атмосфера...И затова се прежалвам да дам 3-5 лева за кино...



Тема Re: Споделете за интересни филминови [re: jaytee]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано07.04.03 01:04



Всичко за майка ми наистина е страхотен филм. Мариса Паредес ми е една от любимите актриси, с много чар и стил. А кой може да забрави и травеситита Аградо и речта за гърдите му?



Тема Re: Kино?Какво беше това?нови [re: BBourgas]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано07.04.03 01:05



Друго си е сега да гледаш "Властелина на пръстените" у дома и на голям екран с долби съраунд.



Тема Re: Kино?Какво беше това?нови [re: Boian]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано07.04.03 22:58



АААА...Що точно Пластелина бре...Толкова му се дразня на тоя филм...Сичко е само грим и компютърни ефекти...Пък и не си падам по фентъзи...Виж, sci-fi е друго нещо;))



Тема Re: Споделете за интересни филминови [re: Eмoтo]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано07.04.03 23:45



Ето още един филм, в който гей темата е централна. Не знам дали е преведен на български... може би гей организацията "Джемини" може да направи нещо за превеждането на филми на български или поне да направи достъпни DVD-та на английски, за тези, които нямат кредитни карти, за да си ги купуват по Интернет. (Извинявам се, ако вече го правят, а пък аз не знам.) А съм забелязал, че понякога DVD-та, продавани извън България, имат субтитри на български... А иначе филми с хомсексуална елементи, колкото искаш. Британския "Филм 4" не минава и ден без да покаже един .

Get Real, 1999



Във филма се разказва за перипетиите на 16-годишния Саймън, съвременен британски тинейджър, чийто таен живот като гей е на прага да стане открит пред неговите родители и съученици. Нещата се въртят около негов съученик, в когото Саймън е влюбен. Според мен лек и приятен за гледане филм с британски вкус.



Тема Re: Kино?Какво беше това?нови [re: MushRooM^KiD]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано08.04.03 00:30



Не съм съгласен. Един пример е Голум. А то точно това е разликата м/у големия и малкия екран. В специалните ефекти малкият екран просто не е ефективен.
А аз много отдавна не съм гледал добър фантастичен филм. Star Wars е неимоверна боза, Star Trek също. За други скорошни филми фантастика дори не мога да се сетя. А Planet of the Apes и той имаше много трески за дялане.



Тема Re: Kино?Какво беше това?нови [re: Boian]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано08.04.03 00:37



Ааа, това специално трябва да се гледа на digital. Но и просто на голям екран пак бива.
Ефекта от големия екран и звука не можеш да постигнеш в къщи по никакъв начин

историята никога не помни първите - само най-добрите


Тема osra seнови [re: Boian]  
Автор KlLLAH (непознат)
Публикувано08.04.03 01:40



osra se da se hvalish che imash dobli surround...nqkoi hora si imame 5.1 system i ne paradirame s tova...puk i po kinata sounda ne e zle, a ako ne ti se stiska da dadesh 20 euro za VIP-lounge she gledash filma na mnogo po-udobno kreslo ot tva deto go imash v vas

a kolkoto do filmi, bih vi preporuchal Black Hawk Down, koyto gledah naskoro, vkashti pred ogromia TFT-monitor na SONY i 5.2-systemata, pak na SONY...ridayte!

No one's picking up the phone
Guess it's me and me


Тема minority report?нови [re: Boian]  
Автор KlLLAH (непознат)
Публикувано08.04.03 01:42



ne te li kefi?!

No one's picking up the phone
Guess it's me and me



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.