Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към пасивнитенови  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано26.03.03 15:29



Когато правите секс държите ли задължително да изпитате удоволствие с песниса си или ви удоволетворява напълно аналното сношение?
Използвате ли вибратори, изкуствени пениси, или понякога приспособления от рода на дезодоранти или други предмети с близка до пениса форма, за да се самозадоволявате?



Тема Re: Въпрос към пасивните [re: BBourgas]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано26.03.03 17:46



Относно първият ти въпрос: зависи от партньора. В повечето случаи някаква форма на мастурбация помага.

За втория въпрос: лично аз не ползвам вибратори/изкуствени пениси често. Но съм ги ползвал с партньори заедно.



Тема Re: Въпрос към пасивнитенови [re: BBourgas]  
Автор Mими Пeпepyтkaтa ® ((Каратиска))
Публикувано27.03.03 14:15



Са аз да кажа, въпреки че ме е страх от инвазия на жени...
Ами.
изпитва се удоволствие когато някой ти се изпразни...
Ама ако е без презерватив... иначе не. Аз преди нали бях женен и 7 г. се таковахме без та много ми беше кеф. После като започнах с капут, въпреки че са се празнели в капуна респ. в мен, не съм чувствал същото, така че има си разлика.
За номер 2
ами аз преди време си купих изкуствен, (не вибратор т.е. не вибрира) с две глави... т.е. без ташаци.
Ами голям кеф е когато си на зор да си го позлваш.
Са пробата с Краставица и Морков, не доставя такова удоволствие. явно формата също е от значение и подобието й не те задоволява напълно.
Ах са за дезодоранти, не мога да си представя много са дебели, а и м/у капачката и самия фалкон, има един ръб: Баси. По добре с Плода на краставицата и корена на моркова!
п.п.
Сори за Смяната на името ама не ща някой да ме разнася по другите клубове кво сам писал тук, че го правят от яд из злоба...



Тема Re: Въпрос към пасивнитенови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано27.03.03 19:37



Зависи от човека. Някои са 100% пасивни, някои 100% активни. Има и 99%, 98%, и т.н. Що се отнася до това кое е идеално - зависи от хората. Идеалното за теб не е подходящо за други. И обратно. А що се отнася до повече от час - то хубавите работи стават бавно

не ме ебе как е Вуте, аз гледам да съм си добре


Тема Re: Въпрос към пасивнитенови [re: BBourgas]  
Автор stefanov73 (непознат)
Публикувано27.03.03 23:34



Аналното проникване възбужда, наелектризира и хвърля в безумие, но не удовлетворява. За постигане на оргазъм е задължително да участва и пениса. :( Все пак не сме жени. След толкова време съм се спрял на два изкуствени пениса от силикон - единия е с нормален размер, а другия е от "трудните". След като започна с малкия, според настроението, условията и желанието ползвам и другия. Но не винаги.



Тема Re: Въпрос към пасивнитенови [re: Mими Пeпepyтkaтa ®]  
Автор stefanov73 (непознат)
Публикувано27.03.03 23:37



НИКОГА не ползвай дезодорант от страната с ръбовете. Отдолу е много по-гладък и заоблен. Все пак това е вариант само ако си много закъсал. И е хубаво да им се сложи презерватив защото не е ясно къде са се въргаляли преди това.



Тема Re: Въпрос към пасивнитенови [re: Boian]  
Автор apolo-bs (непознат )
Публикувано30.03.03 06:09



просто ти си наистина супер ,как си ги измислил не знам :)ти си роден за сценарист или писател или коментатор! аз и когато 4атихме ти казах 4е има6 бъди6е и за артист .
продължаваи все така кефи6 максимално .
не давам мнението си по таз тема говоря по принцип.
аиде лек 4ао:))



Тема ?нови [re: apolo-bs]  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано30.03.03 07:17



Ко?



Тема ми имаш бъдеще за артист!нови [re: BBourgas]  
Автор Super Mario ® ((Каратист))
Публикувано31.03.03 03:33



не разбра ли...
ППП
тва да не е онзи от гей.бг ахморето.
Много е...
Туби или НОТ'Туби
да кажа или да не кажа



Тема Re: Въпрос към пасивнитенови [re: martyr]  
Автор Пepин (овълчил се)
Публикувано31.03.03 03:39



затова най важното нещо на нощното шкафче - сандвичи и сокове
това в рамките на шегата де

не ме ебе как е Вуте, аз гледам да съм си добре



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.