Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Четири категории хора?нови  
Автор davide (наивен безумник)
Публикувано12.03.03 02:34



Нека разделим хората в следните четири категории:

1) момчета, които ни харесват (на нас);
2) момчета, които НЕ ни харесват;
3) момИчета, които ни харесват;
4) момИчета, които НЕ ни харесват.

За първата категория общо взето сме говорили вече ... И ще продължаваме да говорим...

Какво ще кажете за другите три? Какви момчета Ви отблъскват, какви момИчета Ви харесват и какви Ви отблъскват? Можете да вземете под внимание всичко, което се сетите във външността и поведението. Ако искате, можете дори да дадете конкретни имена...



Тема Re: Четири категории хора?нови [re: davide]  
Автор BoianМодератор (пристрастен)
Публикувано12.03.03 02:39



2.1 Не обичам момчета, чийто свят се върти около поредната бой банда като N'Sync
2.2 Не обичам момчета, които не са самостоятелни
2.3 Не обичам момчета, които не могат да водят сносен разговор (вж. 2.1)
2.4 Не обичам момчета, които нямат чувство за хумор.
2.5 Не обичам момчета, чиято глава е празна
2.6 Не обичам момчета, които си мислят, че са хванали дядо господ за оная работа

Засега стига.



Тема Re: Четири категории хора?нови [re: davide]  
Автор Dirty Diana (alive)
Публикувано12.03.03 04:00



Davide, nai-nakraia ot sumati vreme da vzemesh i da napishesh neshto.
vednaga barzam da ti ogovoria na vaprosite:
kakvi momcheta ne mi haresvat?- ami takiva deto si voobraziavat che znaiat vsichko, i kakvoto i da im kagesh nikoga niama da priamat fakta che sa sbarkali. 2- takiva deto nikoga ne proshtavat- horata praviat gershki-koga saznatelno-koga ne. Vagnoto e che sme prostili ni pravi hora. 3-otblaskbvat me momcheta, koito niamat zel v givota.
Za momicheta-haresvat mi dobronamerenite- a ne mi haresvat tezi koito se optvat da se praviat na tova, koeto izobshto ne sa!

You can't touche me, cause I am untouchable, you can't break me, cause I am inbreakable!


Тема Re: Четири категории хора?нови [re: Dirty Diana]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано14.03.03 23:48



Хм...Готин въпорс...
Ми значи...
2 - Не харесвам нечистоплътни момчета, такива които не знаят как да се обличат и въобще нямат вкус за нищо, не харесвам глупави момчета, не харесвам такива за които секса е всичко и само се чукат без да чувстват (ще ме извинявате ако сред вас има такива (в което не се и съмнявам де))...Има и още ама ми се спи и не се сещам...
3-Искрени и добри
4-Лицемерни, надути, с твърде високо самочуствие (не няма лошо, но ако има покритие...иначе е смешно)



Тема Re: Четири категории хора?нови [re: davide]  
Автор BBourgasМодератор (шофьор кат.B)
Публикувано15.03.03 00:53



1)
а)Момчетата, които ни харесват обикновено са или като нас, или са б)хетеросексуални, които са либерални спрямо нас.
2)Момчетата,които не ни харесват, обикновено не са добре запознати с материята, тоест какво представляваме и за какво се борим, но някои от тях се поддават на "манипулации" ,след които променят статута си и се пречисляват към 1.б)
Пример1:Мой много добър приятел и съученик, много мразеше момчетата с хомосексуални наклонности.Често съм го питал защо, но винаги отговорите бяха от тъпи по-тъпи, смислово изключващи се един-друг и накрая когато нямаше наъде, казваше-"Ами незнам що ги мразя, ама просто ей така си знам че са гадни".След като му признах и поговорихме надълго и нашироко той промени мнението си към положително!
Пример2: Имам много добър приятел, който кръвно не понася хомосексуализма и му е заклет враг, но с него се шегуваме, говорим си на ма и се обарваме, но никога не си позволявам по-настъпателни действия, защото съм сигурен че ще се отдръпне!С него също съм говорил на тази тема, но не съм споделял сексуалните си предпочитания с него.От чутото от него, ми става ясно че той страда от доста предрасъдаци и общо взето едва ли ще промени мнението си, че трябва да бъдем "бесени и после варени за сапун". Айде дотук предрасъдъците на второто аверче, че ако взема да ви изброявам и други негови мнения по темата може да стане страшно.
Има и такива които са на мнение:"неодобрявам,но стига всичко това да става зад гърба ми и/или да не ми пречат/под пречат разбирайте да не му вземат случайно приятелката,която пък случайно си пада по въпросния хомо приятел на първия.../.
Повечето хетеро не харесват показността, която струи от някои наши представители някои пък мислят че го правят само за да ги ядосват, или пък са прекалено задръстени и не могат да разберът стилът и/или маниерите и темп подобни тъпотии-всичко това ми е минавало през ушит екато различни мнения по темата...
За момите...
Момичетата които ни харесват намират в повечето случаи една добра приятелка, на която винаги могат да разчитат или да си говорят с мъж на теми касаещи жените-на тях им изглежда интересно и често са ми споделяли неща, които обикновено си говорят само в женска компания.
4-тата категория са нещо като като мъжете комплексари които живеят с предрасъдаците си и не могат да ни разберат, или са просто големи мъжкарани. Имал съм случай в който момиче ми налетя да ме бие, след като разбра от приятелка за наклонностите ми/един вид аз мъжкараната, дай да му покажа на тоя женчо коя съм/.Случая беше следния-аз се заглеждах по приятеля и, който интересно защо нямаше нищо против това :)Тя реши да вземе нещата в свои ръце като реши че нежната ми душа ще се пречупи ще се изплаша и ще си замина... Е почти така се получи-след като ме опищя в заведението където бяхме, аз си заминах с приятеля и под ръка, а тя ... също, но насинена.Следваше хепи енд с бившия и приятел с който го "извършихме" още същата вечер в квартирата му
Благодаря че ме изчетохте!

Редактирано от BBourgas на 15.03.03 00:56.



Тема Re: Четири категории хора? [re: davide]  
Автор davide (наивен безумник)
Публикувано15.03.03 04:12



Интересни отговори от всички... Ето и моите:

2.1. Грубияни, простаци, лигльовци.
2.2. Които не са чували за "приятелство".
2.3. Глупави, нечистоплътни.

3.1. Красиви, нежни, искрени и добронамерени.
3.2. Умни, амбициозни, естествени.

4.1. Такива, които изглеждат и се държат като к***и!
4.2. Нагли, нахални, глупави.

Към точка 3 бих посочил два конкретни примера... Въпреки че не ги познавам отблизо, много ми харесват... Това са две жени, които ми харесват повече от другите, в смисъл, че когато ги видях за първи път ме впечатлиха повече от "нормалното"... Между другото, случвало ли Ви се е това? Не става въпрос за огромен интерес, който да ме накара да ме съмнява, че съм гей, но нещо повече от нормалното...

Става въпрос за Маргарита Васева, която за малко заместваше Гена Трайкова в новините на Би Ти Ви... А за онези, които живеят извън БГ, е второто име - Rosemary Church, която води новините по CNN...



Тема Re: Четири категории хора?нови [re: Dirty Diana]  
Автор davide (наивен безумник)
Публикувано15.03.03 04:15








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.