Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Любовта...  
Автор BBourgas (шофьор кат.B)
Публикувано13.12.02 00:28



Aхххх, любовта!!! Нещо чудесно, нещо прекрасно - това е страхотно чувство. Ето пак я изпитвам и съм сигурен, че и човекът до мен изпитва същото, а може би и нещо по-силно. За него съм готов на всичко - само и само да е добре, да е щастлив и да е до мен. Готов съм да убия човек за него. Обичам всичко в него - как говори, изражението му, ароматът му... Нищо не може да се сравни с това чувство - да си влюбен, да обичаш. Това е наркотик. Обичам да го галя, да го целувам и така докато остана без дъх.
Сутрин да се събуждаме прегърнати и да се гледаме сънени - това е романтично предизвикателство. Вечер да се целунем нежно за лека нощ и отново да отлетим в сънищата си, където отново ще бъдем заедно. А на сутринта отново ще се събудим с подмокрено бельо
П.С: Така е! Любовта е свята и вечна! ...или поне, докато не срещна друг който да заобичам повече и с който да изживея същото...
Обичам те КОЦЕ!!! {}{}{}{}{}{}{}{}



Тема Хлип, хлип:(((нови [re: BBourgas]  
Автор MushRooM^KiD ((дете))
Публикувано13.12.02 01:40



Ми блазе ти...Щастливец си че са отвърнали на любовта ти...Ми аз ко да прая като обичам едно хлапе дето още не знае какво е...И ме отряза по особено брутален начин...Ама ще му дойде акъла някой ден, и тогава няма прошка, хехе:))))))



Тема Re: Любовта...нови [re: BBourgas]  
Автор lphigenio (непознат)
Публикувано13.12.02 05:14



Ami moga samo da ti pozhelaya osven strastna, silna i iskrena da e i trayna. Az sam ot onezi romantici (za da ne kazha naivni glupci), koito iskreno vyarvat v lyubovta, makar dosega da ne sam chuval tiya dumi "obicham te!" ot nyakogo, za kogoto sam gotov da dam vsichko ot sebe si. E, nadezhdata umira posledna - mozhe bi v sledvashtiya mi zhivot... No vsashtnost ne iskah da govorya za sebe si, a prosto da ti kazha, che mi haresa tuy, koeto si napisal.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.