Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 10.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема цензура ми налагате деца  
Автор r-жa Фaни ()
Публикувано21.11.02 22:47



...не ме трии че нали знаеш как ви наказания съм ти подготвил всеки има право да каже нещо но не всеки тъпоумен модератор ще е удостоен с честа да посвири на собствеения ми дудук



Тема Re: цензура ми налагате децанови [re: r-жa Фaни]  
Автор BoianМодератор (ентусиаст)
Публикувано21.11.02 23:28



kat prestanesh da govorish za besene na obratnite ot topkite, togaz... Az na duduk ne svirya. samo na fleita.



Тема Re: цензура ми налагате децанови [re: Boian]  
Автор r-жa Фaни ()
Публикувано21.11.02 23:57



не ме трии,сякаш чезна
ако бих бил цензура,този клуб всуе пуст щеше да стои
а по-низки и по-мръсни са устите и езиците на на обичайните
Внимавайте какво мислите,че не бих искал да паднем толкоз низззззззко1



Тема Обаче е права!нови [re: r-жa Фaни]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано22.11.02 16:26



И аз ще спра да влизам тука.
очеизвадно е че с цензура нищо няма да се постигне, Уредяването на клуба говори за това.
а и едно само:
Не отива на Боян, който е в америка, да забранява да има свобода на словото.
Очеизвадно е че всеки има правото да си говори каквото иска, след като тука няма да има такова право, ще мигрира, както се казва има и алл.бг
Късно е вече да се възпитавам, да не говоря с думи като Кур путка и ебане...
а и времената на цензурата още не са свършили.
Но това означава, само 1. В америка човек не се чувства свободен,
Да ме извиняваш, но според мен не би трябвало да триеш нищо
Писането на каквото и да е било, дразни, но не може да те нарани физически...
:-()



Тема Re: Обаче е права!нови [re: Mapиo Шмeтep ®]  
Автор BoianМодератор (ентусиаст)
Публикувано22.11.02 18:08



Ne si prav. Tuk ne stava vypros za svoboda na slovoto, a za respekt. Ako pochnesh da vikash na nyakoya si miss_kiss, kak si shtyal da ya.... v .... i t.n., to tova ne bi se toleriralo. Ima si minimalni standarti, vse pak. Ne smyatam i che razni neshta ot "she va obesya" sa podhodyashti za kluba. (tova ot g-zha Fani)

Ne triya neshta shtoto prosto iskam, ili samo shtoto sa imali dumite kur i putka v tyah. Ako beshe taka, Mario, nyamashe da ima nishto ot tvoite.



Тема Re: цензура ми налагате децанови [re: r-жa Фaни]  
Автор BoianМодератор (ентусиаст)
Публикувано22.11.02 18:11



Kakva poetesa!



Тема ама...проблемът е инакъвнови [re: r-жa Фaни]  
Автор r-жa Фaни ()
Публикувано22.11.02 20:54



Аре признай си че ме изтри,просто ей така!С шибания си грациозен жест....Нали си ммммодератор/произнесено шепнешком за да не ме изтриеш завчас.../


Не е откачалка г-жа Фани дотолкова че да лелее за обесени за ташаците другари.Не е поетеса а комбайнерка и труженичка по душа и нрав.Ето-размахах вече накичен със злато пръст/укорително и с лош поглед/-тука какво е?пита тя!Запознанства?Форум?Фарс,фаарррссс...повярвайте на г-жа Фани,толкова ме забавлява начинът по който си пишете както и начинът по който ме трие Боян модератора-този малък симпатичен плу.../въобще не исках да кажа плужек/.Слушай момче!Не можеш да ме триеш мен или който и да е щото постъпваш така,като хетеросексуалната измет прави с наште другари и другарки,а това се наказва с.../без малко да кажа``с обесване за високомерните ташаци връз най-близкия салкъм/Г-жа Фани говори едно и се надява да не я четат модераторите с очи или членили гъз/пардон/ а с разбиране и разум.Много е просто,г-жа Фани не е капризна никак....обича да я четат повече хора а не да се появи боян с малко б,да ме прочете,да се почеше по.../ей,ама насмалко да рекa``...газа``/ и да ме изтрие ей таканякак че на ли-колко му е.Едно е да триеш някого на живо,друго си е да изтриеш горката г-жа Фани........./покрусена до смърт/



Тема Re: ама...проблемът е инакъвнови [re: r-жa Фaни]  
Автор BoianМодератор (ентусиаст)
Публикувано23.11.02 08:11



Chestno purvata mi reakciya na poslednoto beshe, che yasno tolkoz poluchavam za 25 stotinki v mashinkata. Ama beden student bre beden.

A vtoro, po-seriozno, pak si pomisli zashto go iztrih postinga ti. Ot gledna tochka na mozhenete, moga, ne mi prechi. No zashto? Tova za drug put.

boian popunkiov
pluzhek, zubur, i pedal
maa smotan, smotan



Тема Re: Обаче е права!нови [re: Boian]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано26.11.02 02:08



да но виждаш, че клубът уредява,а народът го е страх да пише.
мене преди страшно ме кефеха репликите:
"Ей педераси да ви еба в гъза"
са с тях се занивам в алл.бг
какво значи да имаш респект?
това е все едно да надвикваш телевизора.
все пак това е виртуалка.
утре фалирва дир.бг и край с респекта.



Тема фани пак е права!нови [re: r-жa Фaни]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано26.11.02 02:13



аз можеш да наплюя мисс_кисс и като и пратя бележка, само че очеизвадно е когато е публично ще доведе до нови размисли, а това все пак е прогрес!!!
Очеизвадно е, че мога вместо да отговарям чреаз постинг, да пусна бележка до юсерите на клубчето, те се броят на пръсти...
И И и .
Дръж се Фани!@@@
друг път пращай и копие на мен по бележковата система@

пак казвам:
45г. стигат!!!!!!!!
а и 1вите ми 7 са минали от одавна!
Късно е......

Сигнал, Късно е.



Тема a az ne moga da chetaнови [re: Boian]  
Автор Super Mario ® (нормален)
Публикувано18.12.02 02:08



Jalko che sa te ebali samo 2 pati. Tribvashe da te minat 3-4 choveka ta da stovariash kato samosval na zaden hod s palna gaz

Добре дошли в един клуб, който събира хора от мъжки пол с еднакъв интерес що се отнася до сексуалната им ориентация. Тук може да изказва убежданията си всеки, чиито такива дори да са хомофобски или хетеросексистки, не ги изразява публично тук, в противен случай такива изказвания ще бъдат изтривани, при повторната им поява ще бъдат вземани по-сериозни мерки!
Този клуб не дискриминира никого по никакъв признак!
Забраняват се персонални обиди от всякакъв вид!
Забранява се изнасяне на лична информация за реалния живот на хората от Клуба!
За тези, които искат да поблукуват тук своята обява за запознанство, нека го направи в обособената за целта папка!
Спамът и рекламните съобщения са забранени!

Нека бъдем хора ????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.