Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хемороиди...  
Автор Resident (непознат )
Публикувано07.11.02 10:41



Hi на всички,
Извинете, че ви задавам такъв "гаден" въпрос, но се чудя дали наличието на хемороиди възпрепятства нормалният полов живот? Сигурно разбрахте, че става въпрос за анален секс.



Тема Re: Хемороиди...нови [re: Resident]  
Автор BoianМодератор (ентусиаст)
Публикувано07.11.02 18:31



Ne znam. Nai-dobre mai e da pitash lekar, nepredubeden kym analniya seks.

B



Тема Чул съм,нови [re: Resident]  
Автор Mapиo Пeпepyдoв ® (нормален)
Публикувано07.11.02 18:42



че боляло:-)
И че понякога ти течало кръв, в следствие на пукане на кръвоносен съд.
Извинявам се!



Тема Re: Хемороиди...нови [re: martyr]  
Автор Mapиo Шмeтep ® (нормален)
Публикувано08.11.02 17:53



Кво???
общо има потежа?

Аре хетерки ви шибам в ГЪЗА


Тема Re: Хемороиди...нови [re: martyr]  
Автор Common Sense (непознат)
Публикувано12.11.02 12:00



За "течовете" и сърбежите струва ми се не си прав. Това няма нищо общо с хемороидите, а си е бактериална (възможно хранителна) инфекция, която се лекува с калиев перманганат за промивка и едно специално мехлемче (говоря от опит! :) Иначе за хемороидите и всички останали болежки там "долу", пълен комфорт гарантира доброто измиване с вода и сапун след всяко "изхождане" :)



Тема Re: Хемороиди...нови [re: martyr]  
Автор nortche (непознат )
Публикувано06.01.03 06:16



Хм, съжалявам че пробуждам една толкова старичка тема да се изкачи на върха...

Преди време бях на кожен лекар по съвсем, хм, безобиден проблем, който не е никак свързан със сексуалната ми ориентация -- сърбеше ме кожата на коремчето без ниакаква видима причина. Причината така и си остана недотам ясна, докторът го нарече "невродермит", заръча ми да пия витамини и едно лекарство за успокояване на нервите :-)))) . Така или иначе заръката ме излекува... след няколко седмици всичко отмина...

Всъщност това са глупости, исках да ви разкажа за друго -- използвах посещението при него, за да го подпитам това-онова възможно по-безобидно -- все пак си плащах, пък и той беше млад симпатяга, настроен да разказва и обяснява. Та... Този дерматолог (от Мед. академия София) ми обясни, че както устните са преходна зона ("лигавица") между кожата и устаната кухина, такава е и зоната при ануса -- лигавица. Лигавицата е по-чувствителна от нормалната кожа и прекомерната обработка със сапун било същински тормоз за нея, дори и да е здрава. Да не говорим ако имате и минимален проблем с нея. При бактериални инфекции на лигавицата например понеже това можело да влоши ужасно нещата. Вместо това се прави много, много слаб разтвор на калиев перманганат във вода. Ако решите някога да прилагате това, в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не правете разтвора на своя глава. Помолете лекар, мед.сестра или познат, който знае и е пробвал, да ви покаже колко слаб трябва да бъде разтвора. В противен случай вместо да убиете лошите "нещица", ще изгорите и без това нежната кожа.

Есенцията:
Ако предпочитате да се миете след ходене по голяма нужда, правете го без сапун, отмивайте всичко с вода и се подсушавайте добре...

Всъщност може би не е толкова излишно, че разказах защо съм отишъл при дерматолога. Той ми обясни, че причините за невродиермита са по принцип неясни, но освен силното нервно напрежение, причината често се крие в употребата на дадени сапуни, шампоани и др. Докато се лекувах от невродермита ми бе забранено да ползвам сапун (ползват се други средства вместо него като хума например или катранен шампоан или сапун) и шампоан. А определено кожата ми НЕ спада към чувствителните. Дългогодишната употреба на даден сапун, прах за пране или шампоан в никакъв случай не застрахова от възникването на раздразнение, което наподобява алергия или невродермит.

Редактирано от nortche на 06.01.03 06:29.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.