Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 22.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Da se mahne uslovieto "registriran nick",za da..  
Автор be|oved (малкият принц)
Публикувано26.09.02 00:30



..se pishe v tozi club. I bez tova bad jo e moderator, toi shte trie prostashkite postingi. Zashtoto dobre znaete, che mnogo neregistrirani iskat da pishat, no gi myrzi da se regvat i taka lishavat kluba ot svoeto mnenie. Kakto vijdam Eva i Eva ne e samo za registrirani, napravete takyv i Adam.

"Ако можеше аз да остана вечно млад, а да се състари портретът! Бих дал душата си за това!"


Тема Re: Da se mahne uslovieto "registriran nick",za daнови [re: be|oved]  
Автор BoianМодератор (ентусиаст)
Публикувано26.09.02 22:54



Shte pitam kak se maha tazi zabrana.

Boian



Тема Re: Da se mahne uslovieto "registriran nick",za da..нови [re: martyr]  
Автор Aнaл-o-kвиcт (говори с гза си)
Публикувано29.09.02 07:45



И аз се присъединявам към мнението на Мартир. Ако някой толкова много го мързи да се регне, то едва ли може да се очкава от него че ще пише тука свежи и интересни неща. Регистрацията е напълно анонимна и отнема буквално 2 минути, не виждам какво толкова...

Ако анонимните приритват чак толкова, че не могат да си постнат еднократната обява за секс, то тогава нека се сложи там една папка "Търся секс" отгоре и админите да премахнат забраната за нея.

Тръц - Пръц


Тема Re: Da se mahne uslovieto "registriran nick",za da..нови [re: Aнaл-o-kвиcт]  
Автор bad joМодератор (моногамен)
Публикувано29.09.02 14:19



мисля, че никой няма против да се регистрира, ако ще пише нещо сериозно в този клуб
вярно, че не е кой знае каква пречка но ако някой не го мързи да си прави N броя регистрации, то и мен няма да ме мързи да слагам N броя банове; рано или късно ше му писне!

Редактирано от bad jo на 29.09.02 14:19.



Тема Re: Da se mahne uslovieto "registriran nick",za da..нови [re: bad jo]  
Автор The Beloved (малкият принц)
Публикувано19.10.02 23:49



Ne prochetoh nito edin osnovatelen argument, koito da оbori tvyrdenieto mi.
Absolutno ne ste pravi.
Lichno na men mi se e sluchvalo predi vreme da cheta tuk nqkoi posting, da se zasilq da otgovorq i da razbera, che mi trqbva registraciq za tazi cel. Razbira se, ne se registriram, zashtoto s tazi vryzki shte mi e minal merakyt i ideqta za otgovor. Ne moga da razbera kakvo tolkova se strahuvate ot prostashkite obqvi, pri polojenie, che imate celi 2 moderatora, koito vi 'pazqt' ot obidite na kompleksirani individi. Ne znam, kak iskate da se razrasne tozi club pri polojenie, che ne pravite nishto za tova.

"Ако можеше аз да остана вечно млад, а да се състари портретът! Бих дал душата си за това!"


Тема Re: Da se mahne uslovieto "registriran nick",za da..нови [re: The Beloved]  
Автор bad joМодератор (излишен)
Публикувано20.10.02 10:31



ми прави нещо да го разрастнеш де, хайде !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.