Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 20.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Долу лапите, или За Деймън и Джемини  
Автор DAEMON (from heaven)
Публикувано25.09.02 19:11



Ще започна с нещо като история, приказка или... нещо от тоя род:

Когато дойдох в София не познавах никого като мен. За мен ГЕЙ беше равно на ПЕДЕРАС, а от идеята че може и аз да съм в същата група (сега вече я наричам ЛГБТ) ме втрисаше.

Единствените, които ми подадоха ръка (някои дори и без да го съзнават) бяха в Джемини.

Колко от вас, са от малки провинциални градчета, в които по-скоро би предпочел/а да се самоубиеш пред това да признаеш какъв/каква си? И колко от вас са имали нужда от подадена ръка, която не са получавали?!!! Колко от вас знаят и/или си спомнят какво е да се криеш дори от най-близките си хора и непрекъснато да се страхуваш да не компрометираш тези на които държиш и които обичаш?

Вие казвате - Джемини не прави нищо - и в този момент бих могла и да се съглася, ако бях на ваше място... но не съм.
За мен Джемини направи много - показа ми че и аз съм човек - НОРМАЛЕН човек, а не някакво "отклонение".

Ще ви попитам нещо, от което сигурно ще подскочите - Колко от вас могат да помогнат на някой абсолютно непознат, и къде този абсолютно непознат може да ви открие? - Знам, че ще кажете - CHAT, ICQ, форуми и т.н. - ама сериозно ли си мислите това?!!!
Коя/кой от вас ще помогне на някой, особено ако не е неин/негов тип, не и е симпатичен, или просто си има някаква спешна работа?

Преди време благодарих на ЕЛИЯ за това, че с нейната WWW страница ме е накарала да се почувствам отново човек - всичко ОК, но в един момент се оказа, че ние с нея имаме "чисто физически" противоречия - според всичко, което тя пише - за да съм лесбийка трябва да съм готина мацка, женствена, перфектна и... май да съм неин тип. Но аз просто не съм - нито мацка, нито женствена.... а и 99% не съм неин тип... колкото и да ми се иска. Още не е открит типа пластична операция с която от 183/95 мога да стана 173/45.
Да - може и да прекалявам, но колко от вас се вместват в подобни рамки?
А, ако бях мъж - гей или транс - колко от вас биха ми подали ръка? - и къде са ДРУГИТЕ, които биха помогнали. Някои казват БИЛИТИС и разни други - да но БИЛИТИС няма, а разните други още не са се излюпили.

Тук (а и на други места) четох и чух много - и хубаво и лошо, и "за" и "против" Джемини, но през цялото време не ВИДЯХ нищо по-добро от Джемини - така, че ако някой си мисли, че заради някакви неуредици, и недовършени/незапочнати неща ще позволя да се унищожи ИДЕЯТА Джемини - жестоко се лъже.

Някой от вас си мислят че ги провокирам - и ако искате - мислете така, но докато не видя нещо по-добро и по-стойностно - аз ще съм 100% безрезервно на страната на Джемини.

С безкрайното ми уважение: Павлина Найденова - DAEMON
и... долу лапите от Джемини



Тема Re: Долу лапите, или За Деймън и Джемининови [re: DAEMON]  
Автор lOROS (Tyrsesht)
Публикувано27.09.02 12:21



Браво! Едно свястно мнение! Браво заради искреността, с която е спеделено. Уви, хората обикновенно помнят или само лошите неща, или нищо... Така е и по отношение на един друг проблем - търсиш някого само когато ти е необходима помощ, а през другото време...
Достойният ти жест, Павлина, е най-вече в това, че след като са ти помогнали, остана за да помагаш с това, с което можеш... За разлика от много други, които доволни от тома че са им свършили работа и помогнали, отново забравиха къде е вратата на Джемини... Но пък се появяват точно когато се заговори за избори!
Лично аз искам да ти благодаря за професионално издържания вид на бюлетина на организацията.



Koito tyrsi... namira!


Тема Re: Долу лапите, или За Деймън и Джемининови [re: lOROS]  
Автор eлия ()
Публикувано27.09.02 18:49



За кой бюлетин става дума?...За анонимния ли?



Тема BTW: Може ли някой да публикува...нови [re: eлия]  
Автор mimi_peperutkata® (Педерас)
Публикувано27.09.02 19:10



Банковата сметка на Джемини?



Тема Re: BTW: Може ли някой да публикува...нови [re: mimi_peperutkata®]  
Автор eлия ()
Публикувано28.09.02 05:27



Аз лично не я знам... най-добре пусни бележка на Солджър и я попитай



Тема Re: Долу лапите, или За Деймън и Джемининови [re: eлия]  
Автор DAEMON (from heaven)
Публикувано29.09.02 13:10



Hajde saga - PAK ANONIMEN - Ako tova e zelanieto na vsi4ki - v sledva6tijat bjuletin 6te ima moja snimka, danni po li4na karta, avtobiografija, semejno polozenie, danni za zena mi, rodninite i, kryvna grupa i t.n. - Ega ti kefa - polovin bjuletin samo za men



Тема Re: Долу лапите, или За Деймън и Джемининови [re: DAEMON]  
Автор eлия ()
Публикувано29.09.02 18:52



Сега аз пък ще ти го кажа много простичко...

Единственото хетеросексуално място, което е притежание на строго хетеросексуални мъже... и където се допусна ЗАРАДИ МЕН да се разпространява бюлетина на Джемини сред САМО ЖЕТЕРОСЕКСУАЛНА клиентела, съм ви го уредила аз... заведение в центъра на София с голяма посещаемост...
Аз съм неанонимна личност, и когато заставам зад нещо, стоя там с името и лицето си. В този смисъл, ако желаете анонимност, и да си разпространявате бюлетина помежду си в средите - моля... не ви преча... не аз съм търсила бюлетина ви...а вие дойдохте...
Но няма аз, и другите момичета там, да се червим заради вашите страхове... ние там сме си у дома...

Така че... вземете си напишете имената, или не издавайте Бюлетин... Да не говорим, че заставайки там с името си, ще правите и по-читави материали...
Въпроса не е да се издава НЕЩО... а да се издава нещо ПОЛЕЗНО...

Това не е желание на ВСИЧКИ, а МОЕ желание...
Ако искайте се съобразете.... ако не искате... разпространявайте си го сами в Джордж...
Това се отнася и за тия там титовци и торпили... ако им е невъзможно... да се разкарат от Официалния Бюлетин...

Как може да претендирате, че е правилно Официалния Бюлетин на Джемини да е анонимен...акъла не ми го побира... още не са се усетили хората.. но ще ви попилеят за това... Вземи се замисли малко... никой не обича критика... но и твърдоглавието е излишно.

И още нещо... не съм тук за да си създавам приятели и фен клуб... а за да направя каквото мога и да ви показвам и поправям кривиците... В този смисъл - оправете бакиите, за да мога да си свърша моята работа ЗА ВАС - и не ме харесвайте колкото си искате...

Туй то... казала съм го и на Солджи... очевидни неща все...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.