Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Само да вметна....нови [re: odolam]  
Автор eлия ()
Публикувано18.02.02 21:07



В нашата родина - България...има над 200 000 (двеста хиляди) бездетни семейства...
Това, че човек е хетеросексуален...не прави задължителна възможноста да дари дете с бащинска любов.... или майчина в моя случай....
Скоро за ваше разочарование и България ще последва Германия, Холандия, Дания... и ще се разрешат браковете между нас и отглеждането на деца...
Ако ще милион постинги да пуснеш...ние ще ставаме все повече и повече...все по-открити и все по-горди... с все по-равни права...
Това което можеш да постигнеш е единствено да объркаш живота на няколко момчета и момичета и да ги обречеш на нещастие...
И ти го знаеш...

ПС - Здравей и тук netKo :-)



Тема Re: Само да вметна....нови [re: eлия]  
Автор odolam ()
Публикувано19.02.02 11:47



знам едно - че всеки, който се вслуша в думите на Христос ще има вечен живот.

а че вие ще ставате все повече и повече го казва и Библията, но няма да ти казвам с какво отношение, защото аз естествено съм сектант. Успокой съвеста си с този етикет "сектанта одолам". дано подейства.

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18


Тема Re: Чуй ме само....maxloveнови [re: netKo]  
Автор odolam ()
Публикувано19.02.02 11:54



нетко ти чете ли цялата дискусия или кара по диагонала?
чете ли постингите в Ева и Ева?

сполай ти.

няма да ти цитирам заглавията на постингите от вашия клуб за да те убеждавам, че става въпрос не за любов, а за нещо мноооого по-простичко.

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18


Тема Re: Само да вметна....нови [re: eлия]  
Автор odolam ()
Публикувано19.02.02 12:06



отврат.
прочетох разговора ти с "мирето".

е, това ли е любов бе джанъм? Ти дори не си я виждала и искаш да докажеш на всички, че е жена, ако и да е на 15. и затова се показваш пред всички колко си велика и как ще спите заедно. и това ли е любовта, която ужким превъзнасяте и все за нея говорите?

право каза "Тик-так...тик-так....тик-так...
Чуваш ли как изтича времето...между пръстите ни...
Толкова непоносимо дълго ще сме мъртви... "

поносимо-непоносимо така ще е. някои ще възкръснат за живот други не. така е. поне веднъж да съм съгласен изцяло с теб.

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18


Тема Re: Чуй ме само....maxloveнови [re: odolam]  
Автор netKo ()
Публикувано19.02.02 20:49



Не съм чел всички постинги. Аз за разлика от теб не генерализирам нещата. Отговорих ти на един конкретен постинг. Не знам какво имаш предвид с това, че нещата са по-простички. Вероятно, че доста от постингите тук и в Ева и Ева са за за намиране на сексуален партньор. Какво от това? Убеден съм, че по-голямата част от обявите и в Адам и Ева, а и в нмого от сайтоевте за запознанства за именно за търсене на секс. Това отново няма отношение към сексуалната ориентация. Аз като гей мъж имам същата нужда от секс, както и един стрейт мъж, и съм в пълното си право да поствам обяви за намиране на "простия" секс, както и този стрейт мъж, стига тези постинги да не накърняват трети лица. Съответно продължавам да си оставам праведен, дори и да си фантазирам сексуално преживяване с познат или непознат, мъж или жена, гей или стрейт.

С поредния си постинг ти показвам, че ти внасяш в размишленията си (или по-точно в интерпретацията си на една книга) съпоставката гей-стрейт, а навсякъде аргументите ти са извън това противопоставяне, а се отнасят за съпоставката праведен-грешен.

Истината е, че:
- има праведни и грешни гей
- има праведни и грешни стрейт

Сексуалната ориентация не определя душата на човека и неговите постъпки.

Та доста от постингите тук те питат или се опитват да обяснят защо ти пишеш тук. Пиши си. Твоята тактика на ненападане на никого е много елемнтарна. Ако забелязваш и аз правя същото, не те нападам, ти си ти. Не желая да те променям. Точно обратното, бъди какъвто си, стига да не накърняваш други хора. Този форум е създаден именно за установяване на контакти между гей мъже, и както виждаш, с тази цел са го ползвали доста момчета и ще го правят. В този смисъл поствайки във форум, който си знаел с каква цел е създаден, ти накърняваш хора. Бъди християнин, уважавай хората. А ако мислиш, че този форум е заплаха за твоята личност, твоите деца или други хора, си в пълното си право да пискаш дир.бг да го затворят.

А иначе темата за отношението на християнството (и други религии) към гей ми е много интересна. Аз съм свободен човек, за разлика от теб, и мога да си позволя да чета и мисля по най-различни теми. Дори бих се срещнал с теб да поприказваме, а ако си готин и имаш желание, може и други неща да правим. Надявам се Книгата не ти е заличила и чувството за хумор и ще успееш да възприемеш горното като една шега.

А Ева и Ева не чета, защото е извън полето ми на интереси. За разлика от теб знам какво точно искам. За твое сведение чета и поствам и в други клубове, свързани с професията и интересите ми.



Тема ........първа надеждата умря.....нови [re: odolam]  
Автор Пaднaл-aнreл (наказател)
Публикувано19.02.02 21:01



Особенно любопитен е фактът за това как една евангелистка реплика възпламенява всички скрити страхове.....Разгаря се изведнъж ожесточена полемика м/у вечните момчета и лъжеспасителите.Е,нека устроим среща наживо поне да се взаимно анхилираме.Макар и смъртни,мразим се взаимно,така както Бог иначе всички ни обича.Нали?Който не е с мене е против мене,може това и да не е цитат от тая мухлясала морално Библия,Одолам,но поне е ежедневието на елементарната човешка душевност.Нима не се е случвало да виждам как най-страдащите и умиращите търсят Него,а той и думичка не казва.Нима не бях видял толкова пъти как всяка отиваща си бабичка чака знак свише,обещание за вечност,каквато иначе няма....Кой ще ни рече тогава,чия заблуда е по-голяма?Моята -че един ден ще съм щастлив и свободен или твоята-че Господ те обича?
Иначе,няма как да отрека че боли ме,че тежи в/у доброто ми сърце отрицанието ти,омразата на Бог и неговите чада.Това ме кара още по-силно да мразя хора като теб,Одолам,както Бог никога не би желал.Вярвам единственно в Смърта.Поне тя е навред и мога дори с ръка да докосна необратимоста и,студенината и.....Вярвам че когато настъпи мига и Тя те посрещне ще крещиш безмълвно,широко отворил ужасени очи,а в гаснещите ти мисли не ще остане дори и следа от Бог....





с пожелания за вечен живот.........



Тема Re: Само да вметна....нови [re: odolam]  
Автор eлия ()
Публикувано19.02.02 21:11



Действа разбира се...
Както виждаш в Ева и Ева...не мисля само аз така...
Лично ми благодарят, макар че и тяхната позиция не се доближава до моята...
Виж... имате си форуми... просто ни остави на мира и си пиши там...
Съжалявам, че ве си добре приет дори сред своите но за това вината не е тук...
Ако беше хомосексуален ние щяхме да те приемем безрезервно...



Тема Re: Само да вметна....нови [re: odolam]  
Автор eлия ()
Публикувано19.02.02 21:19



Две неща не можеш да ми отречеш...едното е, че аз познавам религиозната материя, докато ти сричаш хомосексуалната и личностната...
Предполагам че това е до въпрос на граници в мирогледа...твоя и моя...
Второто е че не търпя морал....
Църковен, светски, държавен и всякакъв там...
Аз съм хубава, способна, умна и известна жена...
Добър пример за всяка колебаеща се лесбийка....

Освен това не съм го направила... но ако трябва да смачкам морала - ще го направя... и тук Любовта няма общо... и Религията няма общо... Амбиция братче... Не са ли ви учили там да се пазите от амбициозни жени...
И теб ще прелъстя ако трябва...
Сефте

Одолам... я да те попитам за едно стихче дали ще го познаеш...

"... В живота както продължава,
Провалите си има да множи!
За всяко нещо Бога призовава
А с Дявола веднъж не се сдружи!..."

Скандално а...????

Бог с теб...

Елия...
Лесбийка



Тема Re: Чуй ме само....maxloveнови [re: netKo]  
Автор odolam ()
Публикувано20.02.02 12:45



ок искаш ли да хапнем някой ден заедно?

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18


Тема Re: Само да вметна....нови [re: eлия]  
Автор odolam ()
Публикувано20.02.02 12:53



ех пати, пати

най-после си призна - няма любов, има секс и амбиция. има желания моралът да бъде стъпкан, да бъдат прекрачени граници ... но любов? жалко за Мирето, жалко за теб...

стихчето да не е от някоя фолк песен?

ти наистина боравиш (познаваш е много силно) с религиозната материя. но не си ли спомняш колко пъти те уверих, че аз мразя думичката религия? религията скъпа няма нищо общо с Бога. ако искаш да задълбочим по това кажи ми.

и аз не съм бил никога анонимен, ако кликнеш на ника ми ще видиш и адреса на сайта ни (моя и на жена ми), ако искаш да сложиш лице зад името ми - ники.

Обичам те, както Бог обича душата ти...

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.