Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:07 26.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:В самата Светая-Светих Педерастка!нови [re: odolam]  
Автор Ronit Boejian (непознат)
Публикувано03.12.01 21:23



Толкова непредпазливо изливаш реки от бензин в огънят на публичното ни отрицание.Заслужаваш да те изгорим на символична педерастка клада.Та да викаш,разкривил уста към Бог да те избави,или участа да те подмине.Исках бил да можех частица от извечния си страх и ужас пред общественния линч да ти предам.Да ти разкажа ли как съм се крил до сетен ден,хленчейки и ръмжейки пред доволните ви погледи?Защото сте смъртни като мен,ама ваше ще е царството-небесно.Глупости.Защото Бог е безмерно щедър!!!Дарява ни Той със безкрайната си благодат.Да пълзя в сенките ви,да гледам жаден синовете ви,да се крия,крия,крия,крия,да хленча,да съм обречен на вечна самота.Да,така безмерна е милоста Му.Така поне я усещам.Колко му е на един праведник да викне насред улицата по мене:дръъжте гоооо.......Тоя е педерааааааст!Мигом всички християни и прочее ще хукнете,да ме разкъсате,да ме смачкате.Така се доказвате пред Бог като неговите верни ангели-войни,пък и пред собственната си мъжественност.Хайка.Кръвожадна е всяка религия.А чистотата на човешкия разум?Животът който имаме е този сега.Отатък няма нищо.Нищичко!!!Сърцето ми го усеща.Както не помниш нищо преди да се пръкнеш така праведен,така и ще потънеш в Небитието.А небитието не е Бог!!!Какво че душата ми е толкова състрадателна и смирена.Нали имам вече резервация за Ада?!?Ад има тук на Земята не само на небето.Тоя,земния, ти си готов да го сътвориш.Ааааа,така де,да ме спасиш....Разлагаш се бавно и задължително в отпадъците на душата и тялото си праведно.Поне го правиш с доволство.Нали Бог те чака,нали бди над теб.Пък ти се разлагаш.В душата си.Там смрадта се усеща най-напред.Всеки миг осъзнавам участа си,осъзнавам наличието на Небитието.Там където всички момчета ще намерят покой от смутните си мисли.Там ще изчезнеш и ти като искрица в нощното небе.Безвъзвратна и обща е участа ни.
Дано ти вдъхнах част от собственната си ерес.Дано съм осветлил милионите пътища сочещи липсата на Рай и Ад.Поне не живея в заблуда.Поне не съм в мир със себе си.Измисления ти мир.....

Редактирано от Ronit Boejian на 03.12.01 21:32.



Тема Re: съвест?нови [re: odolam]  
Автор _malchugan_ (под карантина)
Публикувано19.12.01 03:49



Popadnah na twoq posting...i si naprawih truda da pozicheta chast ot mneniqta...izwinqwam se, che ne wsichko, no to e bezmisleno.

Odolam, imam wypros kym teb: Kakwa e celta, s koqto si podhwanal temata i s koqto si postwal? Iskam da te nakarm da se zamislish za motiwite na syrceto si? I oshte edin wypros - ti priemash li tezi hora?

A kolkoto do sywestta - ti kazwash, che se schitash za sywesten chowek i che sywestta ti ne te osyvda za nishto...OK. radwam se za teb /iskrenno i naistina/, no iskam da ti napomnq za ap.Pavel, kojto kazwa, che dori fakta che sywestta mu ne go osyvda w nishto ne e garanciq, che wyrwi w prawilna posoka. Ne me razbiraj greshno - ne prawq nikakwi nameci i ne slagam nikakyw skrit podtekst w dumite si...Towa, koeto chetesh e towa, koeto mislq. Ne me podhwashtaj molq te /ako reshish da otgowarqsh/ s wyprosi sys znachenie "ti na koq strana si", zashtoto nqma da e korektno. Shte ti kava obache, zashto posting-a ti predizwikwa takawa reakciq - zaradi agresiwnostta na podhoda ti...az lichno taka go priemam. Ako byrkam znachi nishto ne razbiram. Bih se radwal da chuq mnenieto i na ostanalata chast ot foruma. Blagodarq!

Dyrva da otbeleva, che ne sym s homoseksualno opredelenie...a ako nqkoj se chudi kakwo prawq w tozi forum - da mi zadade wyprosa lichno.


Pozdraw!

Красотата е в очите на съзерцаващия...


Тема kolko myka!!!нови [re: Ronit Boejian]  
Автор _malchugan_ (под карантина)
Публикувано19.12.01 04:00



Kolko oshte myka move da sybere edna choweshak dysha...


Красотата е в очите на съзерцаващия...


Тема Re: съвест?нови [re: odolam]  
Автор BOlAN (минаващ)
Публикувано28.12.01 22:02



Veche pochva da me hvashta alergiya kym propovednicite. Aman ot tyah!! Osobeno ot tezi deto mi se natrapvat pod nosa.

Zashto izobshto tryabva da priemam tyahnata poziciya i da byda syden ot tyah. Ami ako ne sym hristiyanin? Ami ako sym ateist? (Lichno az se opredelyam kato agnostik)

To bibliyata e kazala mnogo neshta. Ama da si vodya zhivota po tazi kniga ne sym suglasen. Za tezi, koito se vodyat bukva po bukva po neya, prav im put. Ama da ne hodyat da prechat i shumyat na drugite.

Vse pak religiyata e neshto kraino lichno.

Boian



Тема nqma smisulнови [re: odolam]  
Автор Shrek (зелен)
Публикувано14.01.02 18:25



ne se nadqvai da te 4uqt, vse edno da pokazvash na ovca kak se pishe na kompiutur...
vsi4ki pedali sa prosti kato zadnika si

Когато те е страх, шубето е голямо


Тема аман бенови [re: odolam]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано12.02.02 10:32



Бе я остави момчето на мира и ходи нейде другаде да си ближеш сладоледа!

Как само усети, че момчето е откровено и объркано и веднага налита като лешояд на мърша - къш, къш от тука сектантино бледен! Толкова си ограничен и тесногръд, че не можеш и на сантиметър да мръднеш от тъпите ти сектантски догми и цитати. Не можа ли да разбереш, че на никой тук не му се спори с папагал, който ентусиазирано натяква чужди мисли и цитати като развалена плоча до безкрай?
Живей си животеца и се радвай, че си се родил хетеросексуален и престани да съдиш хората за това, за което дори прехваленият ти бог не ги съди. Щото ако той имаше нещо портив тях отдавна да ги е изтребил/издавил/изгорил, което му е генералната практика спрямо любимата ти книжка.

Ако пък чак толкова ти се философства иди Елия или Мечо Пух да ти го втъкнат пак голям и четвъртит ако ти стиска,
амин!

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."


Тема Re: съвест?нови [re: odolam]  
Автор BULGARlA GAY VlDEO (непознат )
Публикувано12.02.02 11:44



Много полезно е да се цитира Библията.Още по-полезно е човек да я прочете цялата...,а да не се ограничава с цитат от Стария завет...
Ако стори това,ще разбере,че има Нов завет...
А ако го прочете по-внимателно ще стигне и до
"НЕ СЪДИ,ЗА ДА НЕ БЪДЕШ СЪДЕН..."
Единственото откровение на господина,който припомня старозаветен текст е червения цвят ,с който е написал цитата...



Тема Re: съвест?нови [re: BULGARlA GAY VlDEO]  
Автор odolam ()
Публикувано12.02.02 13:52



цитатът е от Новия Завет.

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18


Тема Re: аман бенови [re: StormWitch]  
Автор odolam ()
Публикувано12.02.02 15:16



момчето е достатъчно голямо за да различи разумния разговор от разпененото ти каруцарско псуване (надявам се).

толерантност?

забрави одоламе

"...каквото рече моя Бог това ще говоря" 3 Царе 18


Тема Re: аман бенови [re: odolam]  
Автор StormWitch (кОнанист)
Публикувано13.02.02 04:27



Ти си ебати лицемера.
Само първото ти изречение е повече от достатъчно за човек да проумее какво ти е личното отношение към хората тук.

"Ако имах син, щях да отделя достатъчно внимание на възпитанието му. Повярвай ми - то е от значение." ...значи според теб хомосексуализма е социално поведение, просто някакъв си вреден навик или тик и със малко възпитателни методи (колан, пръчка, царевица в ъгъла или каквото там бог ти е повелил) набързо ще изцериш и "спасиш" нещастното си дете...

Слава богу, че нямаш син и дано нямаш никога! На такива "възпитатели" и "спасители" като теб трябва да им се отнемат родитеслките права на момента и перманентно...кофтито е, че сектантите като теб се разплождат като зайците, щото разбираш ли противоестествено е да се ползват противозачатъчни... пълно е тука с такива "проповедници" като теб - жените им нямат още 25 години, обаче имат по 7 и кусур деца, които естествено отглеждат на социални помощи и "възпитават" по подобаващ начин, така че те се превръщат или в ужасно ограничени комплексари и плазмодии, или им избиват чивиите и стават най-големите изроди - и в двата случая духовни и често и физически инвалиди. Но пука ли им на родителите им? Неееее, всички те са тръгнали да спасяват света и си врат гагите по чуждите панички, но в тяхната копанка не поглеждат никога - там всичко е наред, а ако не е разпасват колана и набързо стягат положението...

Защо ли изобщо ти обръщам внимание, егати колко съм тъп. Не те знам мормон ли си, мунит или йеховист и честно казано грам не ме вълнува - това си е твой проблем и за разлика от теб аз няма да се впусна да ти помагам да се "спасяваш", оправяй си се сам, жал ми е само за децата ти.

Аре и не ми отговаряй, щото само ме дразниш, ако ми отговориш ще го приема като проява на лоши намерения и лошо държане в този форум (където изобщо не ти е мястото!).
Ако не ти харесва постингът ми задръж си мнението за себе си или напиши жалба до църквата.

Всяка жаба да си знае гьола.

"I'll choose optimism, scream its name
Look to the future, a burning flame."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.