Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема Re: po tupa straniza ne sum vigdalнови [re: korado]  
Автор korado (непознат )
Публикувано06.09.01 02:56



ama gospodine,vie kak razbrahte che az sum edin i susti chovek,
istina e che sum pod imeto NU HOKUO,BEN HUR,PLAMBO,KAKA PEPA,LILI,DOBRJAKUT, ama da ne izregdam vsichkite,no v edno ne ste prav che zjal den stoja pred pc,ne az ne stoja a prosto spja pred nego,a zatova dali sum pensioner,ne sum mlad chovek sum no otdavna ne mi stava i nikoi ne me iska prosto pishkata mi e isuhnala i ja polzvam samo za pikaene,ne mi se surdete che sam si pisha i sam si otgovarjam,no mnogo otdavna sum sus gulta knigka,na men tova ne mi pravi vpechetlenie,da malko sum lud,tup zastoto sam si go kazvam tup i sus durvena glava,taka che kakvo ste kagete vie e bez znachenie,osven tova obicham da hapvam i ot onova koeto horata ostavjat v zavedenijata narecheni wc
mnogo gi obicham.ami na otgovorih vi,osven tova operatorite sa moi hora i durgat samo moite objavi stoto az sum velik i nespasjaem..ohh gladen sum....



Тема Re: po tupa straniza ne sum vigdalнови [re: korado]  
Автор nuHokuo (Буратино)
Публикувано06.09.01 03:22



Ей Владко, неспасяем си мойто момче...

Добре поне че си левак и един ник неможеш да си смениш че да се види черно на бяло кой сам си говори и кой е за лудницата.

Сега след като се орезили окончателно дано поне те хване малко срам че да млъкнеш!

Аз съм дървено човече с дървена глава


Тема Re: po tupa straniza ne sum vigdalнови [re: nuHokuo]  
Автор dobriakBear (-::-)
Публикувано06.09.01 18:42



vladko s malko mozyche sladko e kato malkite deca: obryshash li mu wnimanie poshturjawa i zapochwa da prawi gluposti i da drazni horata naokolo. spresh li da mu obryshtaqsh wnimanie (otgowarjash na postingite) mlykwa i si se pribira w cherupkata. e mozhe malko da se probwa da priwleche wnimanieto ti otnowo s otchajani napyni no in the end of the day shte si podwie opashchizata.
"ubij glupaka s mylchanie"

dobriaka



Тема Re: Що...нови [re: dobriakBear]  
Автор BearsHunter (The Trapper)
Публикувано07.09.01 00:45



...се занимавате с тоя.Не стана ли ясно кой е и че все още не знае за какво се бори! Ама за това си има доктори!!!

------------------------------
СВЕТЪТ Е МАЛЪК.....


Тема Re: po tupa straniza ne sum vigdal [re: korado]  
Автор knownfight (непознат)
Публикувано10.09.01 15:02



Не е зле, когато човек казва мнението си. Хубавото му е, че от това право
можем да се ползваме всичките. Предпочитам някой да ми съобщи новината,
че съм тъп, отколкото да си го мисли и да скатава тези свои мисли дълбоко в себе си. Кофти е обаче да смяташ, че когато някой ти пречи просто трябва или да го няма или да си затваря "човката".
Скъпи КОРАДО, или който и да си. Доколкото разбрах, от дълбоко изстраданите ти послания, си млад човек, а откъде в теб са се загнездили тоталитарните рефлекси от близкото минало. Защо, когато нещо не ти харесва просто не го подминаваш, а се опитваш с помощта на оператори, администратори и прочие да слагаш ръка върху мислите ни. Ами ако всички бяхме като тебе този свят щеше да е безкрайно скучен и ти нямаше да имаш прекрасната възможност да ни запознаваш с непреходните си мисли. Хубаво е обещанието ти, че повече няма да влизаш в този клуб. Много те моля, дръж докрай на думата си!

Ех, колко мъка има на този свят!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.