Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема НЕЩО ЗА ТОВА!!!  
Автор BearsHunter (The Trapper)
Публикувано04.09.01 00:34





Някой ще предложи ли, нещо такова?
Стига банално евтини неща!!

------------------------------
СВЕТЪТ Е МАЛЪК.....

Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: BearsHunter]  
Автор Vladko (непознат )
Публикувано04.09.01 06:30



Vie deto pishtiahte ,che horata praveli spam,tova e tsialo bezobrazie da pulnite diskusiiata s grozni kartinki.
Dori firmite za videokaseti ne si pozvoliavat da kachvat tuk tseli snimki
Tova vasheto minava vsiakakvi granitsi.
Tochno vie ,koito pishehte donosi do dira da napraviat kluba samo za registrirani,zaradi spam sega si pokazahte istinskoto litse.
Vie ste nai-golemite spamadjii-bear menite tuk,dosadnite grozni debelatsi,koito unishtojihte tozi klub.



Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: BearsHunter]  
Автор finocchio (неориентиран)
Публикувано05.09.01 09:36



НЕ смяташ ли че си извратен???
Май и тук ще има нужда от модератор за такива като теб!!!



Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: finocchio]  
Автор nuHokuo (Буратино)
Публикувано05.09.01 12:46



Нищо извратено не виждам.

Извратено е някой кльощавеляк да се предреши като женка и да ми подвиква с педераски гласец "ей, сладур" и да си говори с "колежките" си в женски род.
Ей те това е швестерско и извратено!!!!! Или някой като Владко да си пише сам по цял ден "Сагите на ненаебаните бургазлии зад бункера на плажа".

Добрячееее, аре пущай сайта че ми писна от хърбавели .

Аз съм дървено човече с дървена глава


Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: nuHokuo]  
Автор finocchio (неориентиран)
Публикувано05.09.01 13:25



Не смятам, че точно тук е мястото за подобни снимчици!!!
А и защо ми слиш, че съм хърбавел???
Ти да не приличаш на някой от тези чичковци????



Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: finocchio]  
Автор nuHokuo (Буратино)
Публикувано06.09.01 03:39



Не казвам че ти си хърбавел, просто ти давам пример какво е "извратено" според мен.
Да, приличам на тези чичковци и изобщо не се чуствам извратен. За съжаление обаче дискириминацията и предразсъдъците в България са пословични и доста хора страдат от това нещо. За мое лично щастие успях да се избавя от тази среда и да проумея, че физическият облик не определя съзнанието и самочуствието, че така наречените "сладури" с нищо не ме превъзхождат.
Всичко е въпрос на личен вкус - щом БеарХънтър го кефят картинките, невиждам причина защо да не ги постне, при положение че има и други, които им се кефим.
Същото важи и примерно за темата за фистингът - аз лично не харесвам фистинг но това не означава че ще отида и ще почна да ги убеждавам че са извратеняци, защото на мен не ми харесва.
Просто малко повече толерантност и разбиране, това е всичко.

Разбира се винаги ще има хора като Владо/Корадо/Доктор Фройд, но ние просто ще ги игнрираме и ще вървим напред .

Аз съм дървено човече с дървена глава


Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: BearsHunter]  
Автор El (непознат )
Публикувано01.11.01 03:07



Ama tova s debelite e ultra gadno. Vqrno, 4e i pulni4kite imat svoite nujdi, no da si pose6tavat specializiranite site-ve i tolkoz, nqma nujda i nie da gi gledame tezi fotusa vuv foruma. A otnosno hurbavelite... az puk sum slabi4uk, no za ni6to na sveta ne bih iskal da sum debel. Taka mi e po-udobno vuv vsqko edno otno6enie... i nikoi ne moje da me obori, bilo to i 150 kilogramovo 4udo



Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: BearsHunter]  
Автор TradeBoy (TradeBoy)
Публикувано05.11.01 02:38



Very nice !!!!



Тема Re: НЕЩО ЗА ТОВА!!!нови [re: TradeBoy]  
Автор BearsHunter (The Trapper)
Публикувано07.11.01 04:48



E, ne viarvah 4e niakoi taka 6te reagira..
Super..
Za tova kakvo se opitvam da pokazha tuk mislia 4e e qsno, no...
-predi vsi4ko seksualnia si vkus..
-v BG ima mnogo hora s takova teloslozhenie, neka niamat kompleksi/mnogo po predpo4itani sa ot hilavite goli ohliuvi, koito si misliat, 4e vseki 6te pripada po finnite, slabi4ki,depilirani i ka:l4e6ti se tela...e, gnus me e....
Moga o6te da govoria, ama niama smisal...use6tam zlobata, koiato napira ka:mto men..
Ako niakoi iska da si govorim- molia:


Ne vizhdam smisal da pi6a tuk...

**___**--->>>
И ловец съм,
и рибар съм
и на някои...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.